Nacomi, Cookies Mousse, Mus do ciała nawilżający `Ciasteczko `

Nacomi, Cookies Mousse, Mus do ciała nawilżający `Ciasteczko `

Mus do ciała nawilżający `Ciasteczko ` Nacomi ze specjalnie wyselekcjonowanych surowce. W miękkiej musowej konsystencji znajdują się:
- masło shea - wygładza i nawilża, nadaje skórze miękkości,
- olej z pestek winogron- zmiękcza skórę i działając lekko ściągająco wygładza ją i nadaje sprężystości,
- olej arganowy- intensywnie nawilża i odżywia skórę, zwany jest eliksirem młodości,
- olej słonecznikowy- wzmacnia barierę skórną, zmiękcza i nawilża,
- ekstrakt z kakaowca-działa silnie nawilżająco i
przeciwutleniająco,
- alkohol cetylowy- pomaga dostać się cennym składnikom w głąb skóry,
- witamina E- chroni przed wysuszeniem oraz osłabieniem elastyczności naskórka.

nawilżające, regenerujące
100 – 250ml
balsamy
w słoiku
Struktura
lekkie
sorbet

świetny

Kupując go oczekiwałam, że będzie ślicznie pachnieć i nawilży skórę - nie zawiodłam się. Wchłania się bardzo długo, więc nie jest to produkt do stosowania na dzień, pod obcisłe dżinsy, ja go stosuję na noc i jestem zadowolona, budzę się z miękką i pachnącą skórą (i piżamą i pościelą :D)

Tłuścioch

Mam cerę suchą i bardzo lubię gęste, wydajne i tłuste masła, ale ten mus nawet dla mnie jest zbyt tłusty... Kiepsko się wchłania i na pewno nie nadaje się do stosowania rano. Dodatkowo jego działanie wcale nie jest jakieś zniewalające, daje uczucie tłustości, ale nie jest to przyjemny, nawilżający film, czuję się tak, jakby nałożyła na skórę bardzo ciężko olej, który kompletnie się nie wchłania. Podczas stosowania tego musu nie zauważyłam poprawy kondycji skóry, za to ubrania miałam ciągle tłuste. Plusem jest piękny, apetyczny zapach.

Pysznie pachnie i jest bardzo bogaty

Mus Nacomi przede wszystkim pachnie jak najpyszniejsze ciasteczko i ma bogatą konsystencję. Jest trochę tłuste, ale nie przeszkadza to w wchłanianiu i nie roluje się. Bardzo przyzwoity mus. Odpowiada mi dzia£anie, konsystencja, wydajność i opkaowanie w sloiku. Mimo to rezerwuj e ten mus raczej na zimowe pory, ze względu na bardzo słodki smak i bardzo bogatą formułe.

Boskie :D

Po pierwsze – zapach jest naprawdę smakowity. Konsystencja również jest świetna. Balsamowanie się tym cudeńkiem to czysta przyjemność :) W kwestii działania również nie mam zastrzeżeń choć moja sucha skóra naprawdę potrzebuje sporo uwagi. Mus nie tylko genialnie się prezentuje i aplikuje, ale też skutecznie natłuszcza nawet najbardziej potrzebującą skórę ciała! :)

Idealny:)

Pięknie pachnący, smakowity mus do ciała. Używam na dłonie, łokcie, stopy i łydki, choć w ciąży czasami stosuję na brzuch. Wchłania się średnio długo, pozostawiając skórę miękką i delikatnie natłuszczoną (jednak nie tłustą). Zapach genialny, skład bardzo dobry, składniki eko. Na twarz nie używałam, ale myślę, że byłby za ciężki. Cena bardzo dobra, zwłaszcza że jest wydajny. Jestem bardzo zadowolona z efektów na skórze.

Pyyyysznie dobry

Treściwy, nawilżający a jednocześnie lekki. Zapach i działanie - świetne. Jedyny minus jest taki, że trochę długo się wchłania, trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością nakładanego produktu.

bardzo fajny

Zalety:
+ prosty słoiczek plastikowy z aluminiową zakrętką, łatwo wydobyć cały kosmetyk do samego końca
+dobrze rozprowadza się na skórze, ma dosyć ciekawą konsystencję, która rozmięka pod wpływem ciepłą palców
+ cudownie, słodko pachnie
+ bardzo dobrze odżywia skórę, pozostawia na niej ochronny film
+ ma całkiem przyjemny skład

pachnący tłuscioszek

bardzo wygodna konsystencja musu który zanienia się na dłoni w olejek! łatwo więc dozowac niewielkie porcje ciasteczka a poniewaz jest bardzo wydajne i wchłania się bardzo powoli wystarcza na bardzo bardzo długo!
używam tuż po kąpieli tylko na łydki, stopy i dłonie, wtedy świetnie utrzymuje wilgoć w skórze.
Zapach jest niesamowity i czuć go na skórze jescze jakiś czas po aplikacji.
Mam ochotę spróbowac olejku ciasteczkowego, więc nie wiem czy kupię mus ponownie.

Cudny! Nawet w ciąży;)

No chce się go jeść łyżeczką.Pięknie wygląda i pachnie cuuudnie!
Jest tłusty. Ale jest to produkt na maśle shea więc głupotą jest myśleć, że jest lekki.
Naturalne produkty mają tak, że używanie jest ich trochę bardziej skomplikowane.

Na skórze pozostawia tłustą warstwę, ale ona się u mnie wchłania. Zależy ile się nasmaruje, bo można sobie naprawdę bardzo dużo nałożyć i wtedy jest problem.

W ciąży zapach mnie nie odrzucał i używałam go regularnie przez cały okres ciąży. Efektem tego jest super elastyczna skóra i brak rozstępów. Skóra wróciła mi do stanu z przed ciąży. Więc jestem mega szczęśliwa a do tego kojarzy mi się z przyjemnym okresem w moim życiu.

Nawet malucha ty można wysmarować i słodko pachnie. Uprzedzam pytanie: skład jest totalnie bezpieczny. Nawet konserwantów ekologicznych nie ma.

Polecam!

Mus natłuszczający

Niech Was nie zwiedzie nazwa: "mus do ciała" . Zignorowałam skład i sama siebie przekonałam, że coś co jest musem nie może być tłuste...
Balsam ma rzeczywiście postać bardzo lekkiego musu, jednak w kontakcie ze skórą natychmiast zmienia się w tłusty olejek. Wchłania się, jak to olejek, z wielkim trudem. Próbowałam używać małych ilości, czekać aż się wchłonie, ale on praktycznie się nie wchłania. Jeśli włożymy na siebie ubranie przed upływem co najmniej 40 minut od nasmarowania się musem, z pewnością je zatłuści.
Przejdźmy do działania: mus przede wszystkim natłuszcza.. Nie zauważyłam żadnego nawilżenia ani odżywienia. Dla mnie do stosowania na całe ciało się nie nadaje, właśnie ze względu na brak wchłaniania. Może nadałby się do bardzo suchej skóry?
Postanowiłam dać mu szansę i użyć na noc, do rąk. Zimą bardzo wysycha mi skóra między palcami - miał to być test na właściwości nawilżające specyfiku. Mus przynosi chwilową ulgę, ale rano skóra jest wysuszona tak samo jak wieczorem.
Zapach, który początkowo bardzo mi się podobał, na dłuższą metę jest męczący - ale to oczywiście rzecz gustu i nie obniżam oceny za zapach.
Mam też mus malinowy Nacomi, który działa dokładnie tak samo jak ciasteczkowy, ale przynajmniej zapach mnie nie męczy.
Podsumowując - mus nacomi głownie natłuszcza. Jeśli ktoś lubi takie działanie i konsystencję olejku, może spróbować. Dla mnie się nie nadaje, zmęczę to opakowanie i więcej nie kupię.

Produkt idealny!!

Mus Nacomi bez wątpienia jest specyficznym kosmetykiem, ze względu na swoją konsystencje. Na pierwszy rzut oka przypomina mi lody z automatu :P na dłoni jest lekki jak chmurka, zaś pod wpływem ciepła roztapia sie jakbyśmy smarowaly sie olejkiem. Coś niesamowitego. Zapach według mnie obłędny, jednak dość mocny - jak kogoś męczą mocne zapachy to moze nie byc zadowolony. Mus robi wszystko to, co zapewnia producent - pielęgnuje skore, nawilża, pozostawia miękka. Jest tłusty i wolno sie wchłania, ponieważ ma bardzo dobry skład. Nakładam go jak mam czas i po ok 20min dopiero sie ubieram, rano jak sie budzę skóra jest mocno odżywiona, jakby 'napita' ;) Polecam gorąco ten produkt, przyjaciółka kupiła z mojego polecenia i tez jest zadowolona.

Obłędny!

Tym jednym słowem można określić cały kosmetyk. Obłędny zapach, obłędny skład, obłędne działanie. Obłędna konsystencja pianki i jeszcze raz zapach! Ma się ochotę zjeść go całego. Ale przejdźmy do konkretów. Czy działa?
Działa! I to jak! Nawilża, idealnie pielęgnuje skórę. Jest jedna wada, która jednak może sie okazać plusem.
Za pierwszym razem nasmarowałam się nim jak normalnym balsamem, nie wchłaniał się jakoś świetnie ->po przemyśleniach(naturalny produkt, tłusty) mniej smarować ! Pięknie sie wchłaniał i rano miałam mięciutką skórę- cud, miód, OBŁĘD! -> mniej nałożyć=mniej zużyć= produkt niezwykle wydajny!