Bielenda, Sexy Mama, Skuteczna oliwka w żelu

Bielenda, Sexy Mama, Skuteczna oliwka w żelu

Specjalistyczna oliwka w żelu Sexy Mama Bielenda o formule dostosowanej specjalnie do skóry kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu, polecana zwłaszcza od 4 miesiąca ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Łagodzi uczucie swędzenia skóry na brzuchu.
Oliwka Sexy Mama intensywnie nawilża, doskonale regeneruje i wzmacnia wysuszoną i podrażnioną skórę kobiet w ciąży, zwiększa jej elastyczność, jędrność i wytrzymałość na ciężar oraz odporność na rozciąganie. Koi, likwiduje uczucie swędzenia i ściągnięcia skóry, wygładza nierówności. Oliwka, dzięki konsystencji żelu wyjątkowo łatwo się nakłada i rozsmarowuje.
Wysokie stężenie składników aktywnych, przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy, zapewnia szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie. Masaż oliwką delikatnie natłuszcza skórę, przynosi ulgę, poprawia wygląd i samopoczucie kobiety w ciąży.
2 x dziennie wmasować oliwkę w żelu Bielenda w wilgotną lub suchą skórę całego ciała, szczególnie w miejsca problematyczne: brzuch, pośladki, uda. Może być również stosowana dla dzieci i niemowląt.

w tubie
żel
>100ml
Skóra
sucha, wrażliwa

Polecam!

Jestem w 7. miesiącu ciąży. Póki co ani jednego rozstępu! :)
Oliwki używam co prawda nieregularnie i na zmianę z kremem przeciw rozstępów również Bielendy.
Oliwka jest super i jak najbardziej polecam. Mega nawilża, skóra po niej jest naprawdę gładziutka, miękka i nie ma uczucia napięcia.
No ale na pewno nie jest to dobry wybór dla kobiet którym zależy na szybkim wchłonięciu produktu. Na lato i upalne dni zamieniam ją na krem bo jest troszkę na ciężka.
No ale swoją rolę spełnia znakomicie! :)
Używam jej od jakiegoś 3/4 miesiąca więc jest wydajna. Dopiero teraz widzę, że muszę zaopatrzyć się niedługo w nowe opakowania.

Uważam, że cała seria Sexy Mama Bielendy jest strzałem w 10! I na pewno nie zamienię jej na żadnego Palmersa :P

Używam tego produktu od: wiosna 2015

używam do biustu i do brzucha

Na razie nie jestem w ciąży i nie mam rozstępów po ciąży, a do takich dziewczyn chyba adresowany jest ten produkt. Kupiłam z ciekawości, bo kiedyś miałam oliwkę Johnsona tez w żelu i byłam z niej zadowolona.
Oliwka Bielendy jest ok, ale mogłaby się trochę szybciej wchłaniać. Ma dosyć neutralny zapach.
Zaznaczyłam opcje nie wiem czy kupie ponownie, ponieważ raczej zwiążę się z oliwką Bielendy po depilacji z serii Vanity, bo lepiej się wchłania i super pachnie.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

super polecam

kosmetyk spełnił swoje zadanie. Bardzo fajnie sie wchłania, jest bezzapachowy i dobrze nawilża skóre. Stosuje go juz od 3 tygodniu wcieram 2 razy w ciągu dnia

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 2 male

jestem na tak

Oliwkę kupilam zachecona pozytywnymi opiniami kolezanek. Faktycznie ma żelowa konsystencje, staralam sie stosowac ją 2 razy dziennie, chociaz czasem zapominalam o tym :) Oliwka ma neutralny zapach, nieperfumowany. Opakowanie jest poręczne i latwe w uzyciu. Oliwka ladnie sie wchlania, ja nie tylko kremuje nia skore, ale takze wykonuje przy okazji delikatny masaż ciala. Skora jest ukojona, bez podraznien i miekka. Jestem zadowolona. Jedyny minus to problemy z dostepnoscia w drogeriach, ale bez problemu zamowilam online.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

zawiedzionaa

Kupiłam oliwkę ze względu na bardo swędzące rozstępy na brzuchu podczas ciąży z nadzieją, że ukoi świąd tak jak producent zapewniał-niestety nic nie pomogło. Oliwka jest bardzo wygodna w użyciu i wydajna, ale nie koniecznie dość nawilżająca i spełniająca swoją rolę.