Diesel, Loverdose Red Kiss EDP

Diesel, Loverdose Red Kiss EDP

Loverdose Red Kiss marki Diesel to perfumy dla kobiet wydane w 2015 roku. Diesel Loverdose Red Kiss obiecuje doświadczenie nieokiełznanej pasji i mówi "Czy jesteś gotowa na idealny pocałunek...taki, który sprawia, że serce przyspiesza?" Zapach jest jest zapowiadany jako broń masowego uwodzenia i niebezpieczny afrodyzjak. Loverdose Red Kiss to hipnotyzujący floriental, zapach z grupy gourmand: żywy kontrast pomiędzy zmysłowym kwiatem pomarańczy a bursztynowym i uzależniającym orzechem laskowym.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: kwiat pomarańczy
nuta serca: orzech laskowy, ziarno kakaowca
nuta bazy: paczula, żywica bursztynowa.

"Ciężki "Słodziak

Perfumy dostałam od chłopaka, przywiózł je z Niemiec i jestem bardzo zadowolona. Mam wersję EDP. Zapach jest ciężki, ale bardzo słodki. I mega trwały. Wystarczą 2 psiukniecia rano a czuć jeszcze następnego dnia. Sama od siebie czuje, nie tylko osoby obok. Zapach jest porównywalny do perfum ViktorRolf Bonbon tylko bardziej ostrzejsze. Idealne na wieczór. Są to perfumy nie dla każdego. Mama która używa lekkich perfum typu Versace Bright Crystal, psiuknela się nimi w gorący dzień i to dosyć obwicie i aż jej się w głowie zakrecilo :) Albo się je pokocha od razu , albo nie.

obłęd

Nigdy nie przepadałam za mocną słodyczą w perfumach ale ten zapach jest naprawde obłędny. Ciężko mi go porównać do jakiegokolwiek innego słodkiego zapachu bo jest to moja pierwsza słodycz w flakoniku. Zawsze byłam zwolenniczką świeżości i lekkości w perfumach, ale ten mnie zaczarował... i podobno jest niezłym wabikiem dla płci przeciwnej :P Jest niesamowicie trwały!
Jeżeli miałabym go porównać do jakiegokolwiek innego to nie wiem dlaczego ale lekko przypomina mi zapach Niny Ricci Apple:)
Polecam,( chociaż tak naprawdę nie rozumiem jak można komuś polecać perfumy bo jednak tutaj rolę odgrywa jedynie kwestia gustu :))

czekoladowe cukierki z toffi

Bardzo gourmand czyli słodki, jadalny. Cukier, miód, paczula - wszystko to ma w składzie. Mocno te nuty dominują, a ma też w składzie nuty, których wogóle nie czuć, np. jabłuszko zielone. Ambra też mocno dopełnia. Słodycz słodka jak jakieś czekoladowe cukierki z toffi lub miodem. Jak dla mnie za dużo tego.
Polecam wielbicielkom Angelów i Aquolinów. Trwałość dość dobra - około 5 godzin.

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: probka fabryczna 1,5ml