Avon, Skin So Soft, Hair Minimising Roll-On Anti-Perspirant Deodorant (Dezodorant w kulce opóźniający depilację)

Unikalny produkt, który skutecznie, przez 24 godziny, przeciwdziała poceniu się i jednocześnie wydłuża czas między kolejnymi depilacjami. Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i jest tak łagodny, że może być stosowany zaraz po goleniu. Zawiera substancje nawilżające oraz ekstrakty hammamelisu i kory wierzbowej o właściwościach ściągających, antyseptycznych i kojących. Bez alkoholu.

niezły

Dostałam od mamy bo miała w zapasie a mi się akurat skończył poprzednik. W skrócie powiem, ze jest ok ale szału nie ma. Wchłania się nawet, ze szybko (choć bez szału), nie zostawia śladów na ubraniach (to akurat na duży plus), nie szczypie nawet nałożony zaraz po depilacji, odświeża ale nie na długo, ogólnie nie czuć potu ale jednak nie jest to to samo odświeżenie co po innych kulkach, co do opóźniania odrastania włosków, może coś tam opóźnia, bez szału ale zawsze. Z drugiej strony nie ma co się spodziewać, że kosmetyk opóźni odrastanie o np. 3 dni ;) Wydajność bardzo na plus, ta kulka mi sie chyba nigdy nie skończy.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Nie dla mnie

-wolno schnie
-białe ślady na ubraniach zostają
-może i trochę spowalnia odrastanie włosków, ale one mi po tym kosmetyku wrastają, powstają potem brzydkie czerwone grudki
-nie hamuje pocenia

Według mnie ten produkt jest nic nie warty.

Używam tego produktu od: kiedyś miałam

może być

Kupiłam ten produkt tylko dlatego, że był w promocji. Teraz, po zastosowaniu jestem pewna, że nie wart jest swojej regularnej ceny. Jako antyperspirant się sprawdził: świeżość przez cały dzień, brak śladów na ubraniu, słabo wyczuwalny zapach.
Przy tym jest bardzo niewydajny. I nie zauważyłam osłabienia włosków pod pachami. Ale nie czarujmy się: ile z nas tego od antyperspirantu oczekuje?
Solidna czwórka

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie wiem...

Kupilam ten produkt podczas promocji, mysle regularnej ceny nie jest warty.

Plusy:
+delikatny zapach produktu
+poczucie swiezosci przez prawie caly dzien
+nie zostawial koszmarnych bialych sladow na ubraniu

Minusy:
-nie poreczne upakowanie
-lejaca sie konsestencja
-nie wydajny
-nie redukuje wloskow pod pachami
-na stronie ukazano, ze produkt nie zawiera alkoholu, lecz w skladzie mego dezodorantu on jest.

Mino nie malej ilosci minusow dezodorant po zuzyciu upakowania zostawil pozytywne wrazenia.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Całkiem niezły

Kupiłam go ot tak na próbę... Doceniłam go gdy się skończył... :)

PLUSY:
- niweluje zapach potu, nieźle chroni przed wilgocią
- prawie nie ma zapachu więc nie gryzie się z perfumami
- nie pachnie mydłem
- faktycznie wydłużył u mnie czas między goleniami (używam maszynki, nie depilatora. Myślałam że ta obietnica to mrzonki, ale gdy później używałam innego byłam zdumiona, że tak szybko muszę znów sięgnąć po ostrze - czyli w moim przypadku to prawda).

WADY:
- brzydkie opakowanie
- nie widać czy się już kończy
- kończy się troszkę za szybko, nie wiem czy to kwestia małej wydajności czy małego opakowania?
- trochę zasycha w opakowaniu, wspominają o tym inne recenzje - biały pył na kulce po otwarciu rano opakowania
- troszkę wysuszał, teraz już mam na to patent - na noc dezodorant-balsam ziołowy innej firmy i wszystko się ładnie równoważy
- trzeba chwilę odczekać, by wyschnął przed ubraniem się, żeby nie zostawił śladów - na szczęście nie trwa to zbyt długo

Z braku laku może być ten i czuję się spokojna, sucha pod pachami. Może nie jest moim KWC, czegoś mu jeszcze brakuje do ideału, ale przyzwoity i pozostawił dobre wrażenia. Przeważnie cena nie jest wygórowana, chociaż oczywiście wadą jest to, że nigdy nie wiadomo, czy będzie w następnym katalogu.

Używam tego produktu od: całą zimę
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Genialny

kupiłam go w promocji i nie żałuję. Jak dla mnie jedem z n ajlepszych dezodorantów w kulce. Oprócz ładnedo delikatnego zapachu skutecznie chroni przed potem, opóźnia odrastanie włosów(jak ogolę to dopiero na 3 dzień zaczynają się pojawiać delikatne włoski), nie pozostawia białych śladów na ubraniach a w promocji można bylo go kupić za niewielki pieniądzę.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Średnio na jeża.

A więc... Nie zauważyłam, ażeby ten dezodorant opóźniał odrastanie włosków pod pachami. Odrastają, jak zawsze - w swoim tempie, ten deo i nie pomaga im odrosnąć, ale nieco później. Za to dobrze chroni przed potem i zapewnia suchość przez cały dzień. Wkurza mnie w nim to, że kiedy się go zakręca, coś się kruszy. Opakowanie się kruszy i jestem cała w białym, wykruszonym plastiku, grrrr! Poza tym baaaardzo długo schnie, używając go przed szkołą, czasami jeszcze na drugiej lekcji czuję nieprzyjemne klejenie się pach. Podstawowego zadania nie spełnia - nie opóźnia odrastania włosków. Niczym mnie nie zachwycił.

+ niedrażniący, neutralny zapach;
+ zapewnia suchość i zniwelowanie zapachu potu;
+ całkiem w przestępnej cenie.

- nie opóźnia odrastania włosków;
- opakowanie się nieprzyjemnie kruszy;
- niewydajny, ponieważ ma bardzo wodnistą konsystencję i wylatuje jej niemiłosiernie dużo, przez co pachy się kleją i długo schną.

Nie przepadam za nim zbytnio i sądzę, że już więcej do niego nie powrócę. Nie, nie, nie!

Używam tego produktu od: wiosna zeszłego roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Szał!

Raczej nie przepadałam za dezodorantami w kulce, ten dostałam więc zaczęłam używać bez wyrzutów, że w razie czego kasa poszła na marne. Ale ku mojemu zaskoczeniu jest to rewelacyjny produkt! A oto powód: zapewnia suche pachy i uczucie świeżości przez cały dzień, za co mu chwała! Można się doczepić do konsystencji, że jest lejąca, że trzeba chwile odczekać aż się wchłonie ale nie uważam tego za jakąś dużą wadę bo wchłania się dość szybko. Nie zauważyłam też aby zostawiał ślady na ubraniach więc widocznie nic takiego nie robi. Nie wierzyłam w osłabienie odrastających włosków i nawet nie liczyłam, że kulka z avonu coś takiego zdziała ale....może nie uwierzycie...po 4 miesiącach regularnego stosowania mam cieńsze włoski pod pachami, odrastają wolniej i jest ich trochę mniej!!! Sama nie mogłam w to uwierzyć i do tej pory jestem w szoku:P :P Rewelacja! Po miesiącu nie było efektu ale teraz widzę dużą różnicę. Warto czekać;]

Bez szału

+ chroni przed przykrym zapachem
+ tani

- robi paskudne białe plamy
- nic nie chroni przed poceniem
- długo wysycha
- wodnisty, prawie że się wylewał

+/- nie zauważyłam szczególnych właściwości opóźniających odrastanie włosków, może dlatego że usuwam włoski depilatorem

Ilość zużytych opakowań: niecała 1 sztuka

lipa

kupilam go w promocji za 2.90 no bo gdybym kupila w normalnej cenie to bym zalowala. nei wiem moim zdaniem nie mial zadnych dobrych wlasciwosci nei zauwazylam ani zeby woski byly slabsze a ni zeby dobrze chronil przed potem .pic na wode..nie moge wymeczyc tego i chyba go wyrzuce;/

Używam tego produktu od:paru miesiecy ale sporadycznie
Ilość zużytych opakowań:pol

znakomity i wycofany z kat...

był to barzdzo fajnay antyperspirant. doskonale chronił przed poceniem i miał bardzo przyjemny pudrowy zapach. polecam ale niestety juz wycofali ale moze kiedys wróci....

Używam tego produktu od:rok temu w wakacje

no działał na prawdę

Używałam go dość długo bo podpasował mi zapach. Nie brudził ubrań i wg mnie dość szybko wysychał. Byl bardzo skuteczny w hamowaniu wydzielania potu i muszę przyznać, że nie doceniałam jego działania hamującego odrost włosów. Myślałam że to pic na wodę. Teraz używam innego dezodorantu i niestety zauważyłam, że włosy mi szybciej odrastają
I jeszcze taka przykra niespodzianka, że Avon wycofał się z produkcji tego dezodorantu :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań :4 sztuki