Burberry, Brit Rhythm Floral for Women EDT

Burberry, Brit Rhythm Floral for Women EDT

Brit Rhythm Floral for Women marki Burberry to kwiatowe perfumy dla kobiet. Brit Rhythm for Her Floral został wydany w 2015 roku. Pudrowo – kwiatowa kompozycja Brit Rhythm for Women stanowiła połączenie pełnej energii kobiecości z brzmieniem rock and rollowym, podczas gdy Floral Eau de Toilette jest zmysłowa, kwiatowa, wzbogacona zaskakującą nutą owocową.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: owoce, Sycylijska cytryna, pomarańcza
nuta serca: bez, lotos, Egipski jaśmin
nuta bazy: piżmo, nuty drzewne, żywica bursztynowa, drewno z morza.

Nuty
kwiatowe
50 - 100ml

Nietrwały acz urzekający zapach na lato

Lubie oryginalny zapach Rhytm i często używam go latem, szczególnie na wyjazdach więc pomyślałam, iż jego bardziej kwiatowa wersja sprawdzi się jako zapach letni ale codzienny do pracy czy na zakupy. Tak w rzeczywistości jest. Jest owszem dużo owocowych akordów, szczególnie w nucie głowy, ale są one tylko ulotnym wstępem do kwiatowego oblicza tego zapachu. Nie jest to zapach podobny do Rhytm, raczej powinien się nazywać Floral. Serce zapachu wybrzmiewa naręczami bzu i lekko przytłumionego jaśminu. Przestrzenności i wilgoci dodaje lotos ale dużą rolę odgrywają nuty ozonowe. Dzięki temu zapach jest zwiewny. Na szczęście nie jest to typowy letni damski świeżak, gdyż zakończenie zapachu przynosi dużo karmelowej słodyczy na drewnianej bazie.
Lubie tę kompozycję ale jest ona mizernie trwała i przez to kończy się w ekspresowym tempie.

Ciężko ocenić coś, co słabo pachnie

Postanowiłam wystawić recenzję trochę wcześniej niż robię to w przypadku innych perfum, ponieważ moje zdanie jest już ugruntowane - dlaczego tych perfum prawie wcale nie czuć?! To kolejny zapach z serii Burberyy, który naprawdę bardzo mi się podoba, ale co z tego, kiedy jakieś pół godziny po psiknięciu nie czuję za wiele? Jasne, wyczuwalny jest zapach, że ładny, że kwiatowy, że dziewczęcy, ale bliżej nieokreślony, bo za słabo pachnie, grrr!
Ładny zapach, pudrowy, ale nie do przesady, nie jest słodki ani mdły. Czuć wiele kwiatów, a do tego owoce, cytrusy, delikatne i subtelne. Bez, lotos i jaśmin dają się poznać bez problemu, reszta pozostaje niezidentyfikowana.
Wielka szkoda, że jest taki słaby, bo naprawdę, mógłby być moim ulubieńcem.

Minusy:
-tak słaby, że prawie go nie czuć,
-w związku z powyższym cena jest nieuzasadniona,
-brzydki flakon, tandetny wzorek i ordynarny kształt.

Plusy:
-bardzo ładny, kwiatowy, delikatny zapach.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu