Salvatore Ferragamo, Emozione EDP

Salvatore Ferragamo, Emozione EDP

Sprawdź ceny produktu

Emozione marki Salvatore Ferragamo to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet wydane w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Salvatore Ferragamo nieustannie poszukuje i znajduje inspiracje u najsłynniejszych kobiet swojej epoki. Kobiet, które nie tylko błyszczały przez swoje osiągnięcia, ale także przez uczuciową harmonię, pewność siebie i elegancję. Zainspirowana filozofią i wizją swojego założyciela, marka Salvatore Ferragamo tworzy ikoniczną wodę perfumowaną dla kobiety, która pragnie prawdziwości i czystych chwil zaspokojenia. Klasyczny i jednocześnie nowoczesny zapach uchwyca przyjemność emocji i poczucie pełni - Emozione. Twarzą reklamową zapachu jest Małgorzata Bela.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, brzoskwinia, irys
nuta serca: piwonia, heliotrop, róża bułgarska
nuta bazy: zamsz, paczula, białe piżmo.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

błogi otulacz

Perfumy kupiłam w ciemno w drogerii internetowej, skusiła mnie cena oraz pozytywne komentarze. Nie spodziewałam się fajerwerków, a jednak.. zostałam miło zaskoczona. Zwykle używam mocnych perfum, ale te urzekły mnie swoją delikatnością. Czuję tutaj przyjemny puderek. Można się rozmarzyć, mając na sobie ten zapach. Według mnie zapach na każdą porę roku. Perfumy są bardzo trwałe, psikając się nimi rano, czuję je również wieczorem na swoich ciuchach, włosach.
Na pewno kupię jeszcze raz :)

sensualny, trochę kaszmirowy

Świetny zapach pudrowy, kobiecy. Trochę kaszmirowy w wrażeniu odbiorcy, nie powiedziałabym, że szyprowy. Na początku lekka słodycz róży, potem znika i irys z brzoskwinką i piżmem dominuje. Trwałość dobra 6 godzin jak nic, potem już pobrzmiewa pobocznie, subtelnie. Ma coś eleganckiego choć nie ma przysłowiowego pazura, jest sensualny lekko seksowny.

Używa produktu od: próbka

mocno pudrowe

Krótko po psiknięciu - wyraziste, intensywne, zapach suszącego się prania. Później pudrowe. Jeszcze później - wciąż pudrowe. I tak do końca. To jest taki dziecięcy puder, kremowy. Otula, sprawia, ze robi się ciepło, przyjemnie. A ja chcę czuć kwiaty. Nie wyczuwam mojej ukochanej piwonii, nic a nic :( Zapach był ze mną bardzo długo. Przez ten czas próbowałam odpowiedzieć sobie na pytanie - czy ten zapach mi się podoba? Mam mieszane uczucia. Z pewnością to nie są moje klimaty, ale mogłabym spróbować go polubić. Ale oprócz pudru nie pachniało mi nic więcej. Raczej nie skuszę się na kupno flakonika.
Zapach towarzyszył mi bardzo długo. Nie mogłam opędzić się od myśli o mleku w proszku. Nawet po kąpieli wciąż czułam echo tego zapachu na nadgarstku. Perfumy są dziwne, ale z pewnością nie pozostawiają użytkownika obojętnym.

Delikatnie pudrowe cudo

Perfumy przeszły pomyślnie fazę testów i wiem, że na pewno zakupię cały flakon :)
Jest to zapach na tyle piękny, że pomimo swojej pozornej delikatności i tak wyróżnia się z tłumu.
Czuję tutaj mleczno puderkowy koktajl podszyty delikatną wonią kwiatów, kocham irysa w składzie prawie każdych perfum, choć w tych współgra z resztą składników wyjątkowo pięknie!
Kremowy zapach otula nas i wprowadza w wyśmienity nastrój,
jest trwały i nie trzeba wylać go na siebie niewiadomo ile żeby pachnieć.
Gdzieś po ok godzinie przebija się lekka goryczka, ale dodaje ona tylko całości pikanterii.
Elegancki i kobiecy, myślę że sprawdzi się na wszystkie pory roku prócz gorącego lata, chyba że ciepłe letnie wieczory to już jak najbardziej.
Polecam przetestować, ponieważ zapach zasługuje na uwagę <3

PS. W jakimś stopniu zapach skojarzył mi się z Balenciaga Florabotanica których używałam w zeszłym roku. Jednak jest to takie lekkie skojarzenie, ponieważ Flora jest jednak bardziej intensywna i duszna, Emozione ładniej się rozwijają na skórze i mają dusze :)
Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 duża próbka z atomizerem

pełen spokoju

Co mogę powiedzieć o tym zapachu?
Zamykam oczy i czuje spokój.
Zapach kojarzy mi się z zadowoloną , usatysfakcjonowaną z życia kobieta,która jest zarówno żoną jak i matką ale przede wszystkim świadomą siebie kobietą.
Zapach przy skórze, podkreślający elegancje oraz klasę .Nie jest pełen emocji ,ale wywołuje emocje... .
Butelka prosta,ale elegancka zarazem.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 50ml

Piękne.

Pomimo, iż od pewnego czasu stronię od nowości perfumeryjnych, które są nudne i ,, na jedno kopyto&quot;.Większość to słodziaki, niewarte zakupu i ceny.W tym przypadku jednak jest inaczej perfumy są piękne, puderkowe, mleczne i maja charakter-nie są słodkie i nudne.Wśród nut kwiatowych przebijają piękne eleganckie nuty z odrobiną goryczki, by puchowo i niesamowicie seksownie osiąść na skórze-to zamsz i piżmo.Są intensywne, ale absolutnie niemęczące i niemigrenowe, dla mnie zarówno na dzień i na wieczór, Na każdą okazję i porę roku, by dodać sobie kobiecości.Zapach czuć , że jest glamour i modny, daleko w tyle zostawia jakieś opium black i inne bezcharakterniaki.Trwałość potężna, flakon piękny, szkoda tylko, że takie drogie.Ale za jakość trzeba zapłacić.Polecam gorąco ten modny i piękny zapach.Tego jeszcze w zapachach nie było.Duży szacunek dla firmy za nowe doznania zapachowe.Ten zapach to obłok gorzkawego pudru.Nie ewoluuje, cały czas trwa powabnie i zmysłowo, Zapach nowoczesnej modnej stonowanej harmonijnej i seksownej kobiety.Dzisiaj rano się nim popsikałam po szyji, teraz pachną nim również jeansy:)Jeansów nie noszę na szyji:)Przy każdym ruchu od nowa budzi się i mnie do życia.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 20 ml.