Hair Genic, Monoi & Thermo, Termoochronny spray

Hair Genic, Monoi & Thermo, Termoochronny spray

Wyjątkowo skuteczny, termoochronny spray Farmona Hair Genic Monoi & Thermo przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas suszenia i stylizacji na gorąco. Unikalna formuła łączy w sobie odżywcze właściwości olejku Monoi ze specjalnie opracowanym systemem Thermo Protection. Tworzy na włosach cienki film zabezpieczający je przed zniszczeniem spowodowanym używaniem suszarki, prostownicy lub lokówki. Kompleks PRO Styling ułatwia i utrwala stylizację, zapobiega puszeniu i elektryzowaniu. Ultralekka konsystencja sprayu Farmona Monoi & Thermo nie obciąża i nie skleja włosów.

termoochrona
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie

Polubiliśmy się...

Produkt spełnia obietnice producenta. Aplikowany w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie przetłuszcza włosów. Ponadto zapobiega puszeniu i elektryzowaniu. Nie wiem czy rzeczywiście chroni włosy przed zniszczeniem, ale mam wrażenie, że cały proces suszenia jest znacznie przyśpieszony. Jego zapach określiłabym jako owocowy, odrobinę słodki, bardzo przyjemny. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Atomizer równomiernie rozpyla produkt na całej długości włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml