Pojemność 1,7 ml

Korektor rozświetlający Wibo Deluxe Brightener do stosowania na wrażliwą skórę okolic oka. Wzbogacony o składnik aktywny Dipeptide tzw. botoks like. Wygładza istniejąc zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych. Formuła bogata w pantenol, wit. PP, A, C i E, które nawilżają i pielęgnują oraz kofeinę, która maskuje cienie pod oczami oraz usuwa oznaki zmęczenia. Dodatkowo ekstrakt ze Scutellarii działa łagodząco i przeciwalergicznie. Korektor zawiera składniki optyczne rozpraszające światło, dodając efekt soft-focus. Działanie korektora rozświetlającego Wibo: rozjaśniające, anti - age, pielęgnacyjne, łagodzące, przeciwalergiczne, nawilżające, efekt soft - focus. Przebadany dermatologicznie.

Mało deluxe...

Deluxe to chyba w tym kosmetyku jest tylko opakowanie, które rzeczywiście jest ładne, solidne i przywodzi na myśl drogie kosmetyki. Sam korektor ma kremową, bardzo lekką konsystencję. Nałożony na skórę daje delikatny efekt nawilżenia. Obszar pod okiem jest wygładzony, ładnie rozprasza światło, załamania skóry nie są podkreślone. Jak sama nazwa wskazuje jest to kosmetyk do rozjaśniania, nie typowy korektor. Jako korektor samodzielny sprawdzi się tylko do no make up day bo jego krycie jest prawie zerowe. Żyłki i zasinienia są dalej widoczne, ale skóra faktycznie wygląda na wypoczętą. Komuś może bardziej przypaść do gustu, ja jestem nieco zawiedziona bo nie potrzebuję rozświetlenia bez krycia, a mieszanie go z innym produktem daje efekt taki jak użycie jednego porządnego korektora, który i rozjaśni i przykryje co ma kryć ;)

Czasem wracam :)

To najlepszy tani korektor, jaki znam. Dobrze stapia się ze skórą i ładnie współpracuje z różnymi pudrami. Ma delikatne krycie, ale pozwala na budowanie krycia. Rozświetla, ale nie posiada błyszczących drobinek. I co najważniejsze dla osób, które jak ja mają o delikatną skórę pod oczami, nie ściąga jej, ani nie wysusza. Jestem z niego zadowolona i czasem do niego wracam, zużyłam już kilka opakowań - wpływ na to ma też jego największa wada, jest bardzo niewydajny...

Pomyłka

Nie wiem co kierowało mną podczas zakupów, ale ten korektor to pomyłka. Straszny różowo-pomarańczowy kolor. Jest lekki, nie kryje ani nie rozświetla skóry pod oczami. Nie robi nic! Na szczęście nie wystarcza na zbyt długo więc ten nieszczęsny romans już się skończył. Z plusów ma ładny zapach i ładne opakowanie. Tyle.

Świetny pod oczy

Z korektorem od Wibo polubiłam się już od pierwszego użycia. Produkt ten pięknie rozjaśnia i rozświetla okolice pod oczami. Nie ma on pełnego krycia, ale też nie tego oczekuję po tego typu korektorze.
Jego jedyną wadą jest wydajność, jednak to jest problem wszystkich korektorów z pędzelkiem. :)
Cena produktu jest zdecydowanie wyższa niż większość korektorów z tradycyjnym aplikatorem marek typu Wibo czy Lovely, jednak w porównaniu z tymi innymi stricte rozświetlającymi pod oczy jest całkiem przystępna.
Polecam.

Opis Produktu:

Lubie korektory z takimi aplikatorami :) Jedyny minus takich opakowań to to że korektor kończy sie dwa razy szybciej od zwykłego hehe :) Korektor ładnie wygląda pod oczami, nie wygląda ciężko :)

Ekskluzywny? Hahahaha

Kupiłam go w szale promocji -55% w Rossmannie ze względu na to, że był polecany na youtubie, a nie miałam wtedy dużo kosmetyków i chciałam sobie popróbować.
Sama nazwa jest po prostu śmieszna - doprawdy nie wiem, co w nim miało być ekskluzywnego. Może błyszczące opakowanie? Powiedzmy, że wygląda przyzwoicie. Za to po nałożeniu już nie jest tak różowo. A właściwie jest, bo zasycha nazbyt ciemny dla mnie kolor - taki trochę różowopomarańczowy. Jest dość rzadki i mało napigmentowany, więc trzeba go dużo dać, żeby zakrył cokolwiek, a że jest go mało, to szybko się kończy. Właściwie nie nadawał się dla mnie do samodzielnego użytku, więc zawsze coś dodawałam. Nie widzę powodu, żeby go jeszcze kiedyś kupować. W podobnej cenie mogę znaleźć korektory, które lubię bardziej.

Na spróbowanie

Kupiłam ponieważ miałam problem z cieniami pod oczami. Produkt nie jest zły, spełniał swoje zadanie i cienie nie były widoczne, jednak dość mocno wysuszał mi skórę pod oczami. Opakowanie jest ładne, jednak jak dla mnie niezbyt wygodne. Cena też nie wygórowana. Jeżeli chodzi o trwałość, nic specjalnego, utrzymuje się na średnim poziomie.

Dobry jak za tę cenę

Korektor ma lekką konsystencję, krycie oceniam jako lekkie w kierunku średniego - w moim przypadku poradził sobie z delikatnymi sińcami pod oczami, ale w przypadku dużych zasinień myślę, że nie da rady. Ładnie rozświetla skórę pod oczami, nie tworząc efektu "pandy".
Nie wysusza skóry, nie zbiera się w załamaniach. Trwałość oceniam jako średnią - wymaga poprawek w ciągu dnia. Ogólnie przyzwoity kosmetyk za niewielkie pieniądze.

Sam kosmetyk jest naprawdę fajny ale za drogi jak na tę ilość i wydajność

Bardzo fajny, delikatny korektor, którego więcej nie kupię, gdyż jest po prostu nieopłacalny :)
Konsystencja jest bardziej kremowa, niż lejąca co mi odpowiada, ale niektórzy mogą zarzucić mu trudność jednorodnego rozprowadzania. Krycie jest delikatne, a sam kosmetyk wydawał mi się dość bogaty, jednak przy delikatnej skórze wokół oczu mi to odpowiada (nie wysusza skóry). Delikatne, opalizujące drobinki rozświetlają skórę wokół oczu. Podobno ma działanie przeciwzmarszczkowe ale nie zdążyłam tego zauważyć, gdyż kosmetyk skończył się w przeciągu 2 tygodni :)
Sam kosmetyk mi naprawdę odpowiada i oceniłabym go na 5. Ale... :)
No cóż kosmetyku jest naprawdę malutko a opakowanie dodatkowo pozbawia nas co najmniej 1/4 z tej malizny. Na pędzelek zdarza się "wykręcić" za dużo kosmetyku (nie widać za bardzo kiedy korektor "wychodzi" na pędzelek). Sam pędzelek oceniłabym jako słaby do rozprowadzania korektora. Przy końcówce kosmetyku nie da się reszty wycisnąć żadnym sposobem i naprawdę sporo zostaje go w opakowaniu (a szkoda bo to fajny kosmetyk). Nie da się też opakowania przeciąć żeby wydobyć resztę ręcznie, gdyż plastik jest potwornie gruby. Muszę więc odebrać 2 gwiazdki za maleńką ilość + marnotrawstwo i za cenę, która przy tej ilości jest zupełnie nieadekwatna.

Świetny naturalnie wyglądający korektor

Bardzo go lubię, lekka formuła, naturalnie wyglada pod oczami. Trzeba go nieco dużo nałożyć i chwilę poczekać żeby efekt krycia był mocniejszy. Fajne opakowanie z pędzelkiem ale bardzo mała pojemność. Na długo nie starczy.

Wibo, Deluxe Brightener (Ekskluzywny korektor rozświetlający)

Kosmetyk sprawdza się super jako korektor pod oczy, nie miałam lepszego do tego celu. Ze wszystkich stosowanych przeze mnie specyfików ten jest najlżejszy i najdelikatniejszy, dzięki czemu idealnie sprawdza się na delikatnej skórze pod oczami. Jego dużą zaletą jest ładne stapianie się z podkładem mineralnym Annabelle Minerals, z czym niestety nie radził sobie wychwalany przez wielu korektor od Catrice (tworzył on u mnie pomarańczowe plamy).

Byłabym przeszczęśliwa i uznałabym go za kosmetyk idealny, gdyby nie wady opakowania. Po pierwsze mieści w sobie stanowczo za mało produktu (zużyłam w 1-2 miesiące stosując makijaż codzienny). Po drugie bardzo łatwo przesadzić z aplikacją i zmarnować nieco korektora przez nieporęczny aplikator. Po trzecie opakowanie jest zwyczajnie mało trwałe i bardzo łatwo je zniszczyć. To frustrujące, ale już kolejny kupiony przeze mnie korektor się zwyczajnie rozpadł, uniemożliwiając normalną aplikację. Zazwyczaj opakowanie nie ma większego wpływu na moją ocenę, ale w wypadku tego kosmetyku było to na tyle uciążliwe, że zabieram jedną gwiazdkę.

Ekskluzywne rozświetlenie

Bardzo przypadł mi do gustu ten korektor rozświetlający, nie spodziewałam się po nim aż takiego super efektu, patrząc na to ile za niego zapłaciłam. Bardzo dobrze kryje, a nie mam zbyt dużego problemu z cieniami pod oczami. Rozświetla bardzo dobrze i trzeba z nim uważać aby nie przesadzić bo rozświetlenie jest ogromne.
Jest to dla mnie produkt jak najbardziej ekskluzywny ze względu na niską cenę i na jego jakość.