Indigo Nails Lab, Baza winylowa do paznokci

Indigo Nails Lab, Baza winylowa do paznokci

Winylowa baza do paznokci Indigo Nails: wydłuża trwałość lakieru oraz wzmacnia naturalne paznokcie. Sprawia, iż powierzchnia na którą nakładamy kolor jest aksamitnie gładka.
Może być używana jako mleczny lakier ponieważ nadaje paznokciom delikatny, różowy kolor.

Super

Używam jako bazy, odżywki i jako lakier. W każdej sytuacji sprawdza się świetnie.
Przedłuza trwalosc lakieru, powoduje ze lepiej sie go naklada, odZywia i wzmacnia pazurki, a nalozona sama wygląda bardzo elegancko.
Polecam!

Opakowanie: Standardowa, szklana, duża buteleczka. Pędzelek wygodny, standardowy.

Kolor: W buteleczce baza jest różowa, jednak na paznokciach daje bardzo transparentny, mleczno- różowy efekt.

Wysychanie: Baza wysycha niemal natychmiastowo.

Efekt: To co mnie cieszy to brak formaldehydu i toluenu w składzie. Baza świetnie wygładza płytkę przygotowując ją na nałożenie lakieru. Jeżeli chodzi o przedłużenie trwałości lakieru to również muszę zgodzić się z producentem. Przetestowałam bazę z lakierem Miyo, który na moich pazurkach wytrzymuje ok 2 dni. Z bazą wytrzymał 3 bez najmniejszego uszczerbku! :)

Najlepsze efekty jeżeli chodzi o trwałość uzyskałam jednak stosując bazę wraz z topem Indigo.