Indigo Nails Lab, Top Coat (Top nabłyszczający do paznokci)

Indigo Nails Lab, Top Coat (Top nabłyszczający do paznokci)

Indigo Nails Top Coat - nabłyszczacz i ochrona paznokci w jednym.
Posiada mikro - cząsteczki, które zabezpieczają paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznym.
Chroni kolor i wydłuża czas trwałości aplikacji.

Super top!

Top zamknięty w szlamej buteleczce ze sporym pędzelkiem, którym dobrze się go rozprowadza.
Pięknie nabłyszcza, przedłuża trwałość lakieru na pazurkach, a także pozwala na jego szybsze wyschnięcie.
Nie gęstnieje nawet jeśli dłużej stoi nieużywany.
Nie wyobrażam sobie mani bez niego!

Bardzo dobry!

To TOP najczęściej wybierany przez moją stylistkę paznokci (chyba, że użyty pyłek czy coś innego wymaga inaczej)
Pracuje ona tylko na produktach Indigo i noszę je już półtorej roku. O żadnym z produktów nie mogę absolutnie złego słowa powiedzieć.

Top pięknie nabłyszcza paznokcie, zabezpiecza je aż do następnego uzupełnienia (ok 3 tyg). Dobrze kryje, dobrze i gładko się rozprowadza, szybko utwardza i nie ściera się, nie matowieje z czasem. Jasne kolory nie żółkną po kontakcie z detergentami.
Serdecznie polecam!

Świetny produkt

Opakowanie: Standardowa, szklana, duża buteleczka. Pędzelek wygodny, standardowy.

Kolor: Top jest zupełnie przeźroczysty.

Wysychanie: Top wysycha w tempie natychmiastowym.

Efekt: Top również w składzie nie posiada toluenu i formaldehydu. To dobra wiadomość :) Cudownie nabłyszcza, wydobywając głębie koloru lakieru. Odnoszę także wrażenie, że przyspiesza całkowite wyschnięcie lakieru. Nakładam go na podsuszony lakier i w ciągu 3 min mam wysuszony całkowicie cały nami. Po jego nałożeniu nie boję się wykonywać mani wieczorem przed spaniem, bo wiem, że nie obudzę się z odciśniętą poduszką na płytce. Działa podobnie do osławionego Seche Vite i bez wątpienia jest moim ostatnim odkryciem :) Jeżeli chodzi o przedłużenie trwałości mani, zrobiłam z topem podobny test jak z bazą. Użyłam go na dosyć słaby lakier Miyo i także przedłużył jego trwałość o dwa dni.

Ilość zużytych opakowań: 1 op