Mokosh Cosmetics, Olej arganowy do paznokci

Mokosh Cosmetics, Olej arganowy do paznokci

100% olej arganowy Mokosh Cosmetics, nazywany `płynnym złotem`, składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie z kwasu oleinowego i linolowego. Posiada niespotykanie wysoką liczbę naturalnych antyoksydantów, chroniących nasz organizm przed wolnymi rodnikami. Zawiera także liczne związki o działaniu regeneracyjnym i promieniochronnym. Z powodzeniem jest stosowany przy łamliwości paznokci i suchości skórek.
Olej arganowy Mokosh Cosmetics posiada silne działanie regenerujące oraz odżywcze:
- wzmacnia paznokcie,
- przyspiesza gojenie się zadziorów,
- uszczelnia barierę lipidową skóry,
- regeneruje płytkę po żelach oraz hybrydach.
Niewielką ilość oleju arganowego aplikuj pędzelkiem na paznokcie i skórki. Pozostaw do wchłonięcia lub wmasuj. Stosuj kilka razy dziennie.

wzmacniające, regenerujące
w buteleczce
olejek
preparaty do skórek, odżywki do paznokci

Przyjemniak.

Ja: Mam paznokcie głęboko osadzone, dość grube z tendencją do rozdwajania się i łamania po bokach. Noszę hybrydę jak i naturalne lakiery na paznokciach. Co jakiś czas daje swoim paznokciom odpocząć i serwuje im różne kuracje odbudowujące i regenerujące.

Oczekiwania: Wzmocnienie płytki paznokcia, nawilżenie skórek.

Opakowanie: Szklane, z dobrze wyprofilowanym pędzelkiem. Minimalistyczne, przezroczyste. Opakowanie wykonane z brązowego szkła, co chroni dodatkowo kosmetyk przed promieniami słonecznymi. Łatwo można kontrolować zużycie kosmetyku.

Wrażenia: Delikatny zapach i bardzo przyjemna konsystencja. Dobrze się nakłada i rozprowadza. Olejek idealnie regeneruje płytkę paznokcia po ściągnięciu hybrydy. Przy regularnej kuracji paznokcie są wzmocnione, mniej łamliwe i odpowiednio nawilżone. Skórki są w stanie idealnym. Olejek jest bardzo wydajny, więc zakup starcza na wyjątkowo długi okres. Na pewno minusem jest dostępność – głównie w internecie. I cena, która jest bardzo wysoka w stosunku do pojemności. Nie żałuję zakupu, ale nie wiem czy wrócę po kolejne opakowania.

Świetny produkt

Bardzo dobry produkt! Wyjątkowo łatwa i precyzyjna aplikacja dzięki opakowaniu z pędzelkiem. Produkt jest też wydajny. Idealnie regeneruje płytkę po ściągnięciu hybrydy, moje paznokcie są wyraźnie wzmocnione, mniej łamliwe. Skórki bardzo szybko się regenerują i są niesamowicie nawilżone. Nie kupuje już innych odżywek, olejek jest wystarczający.

Paznokcie wreszcie odzyskały życie

Dawno nie miałam tak dobrego produktu.
Moje paznokcie niestety nie są w najlepszej kondycji - praca, codzienne używanie środków do dezynfekcji, kilkukrotne mycie rąk w ciągu dnia sprawia, że paznokcie są łamliwe i rozdwajające.
Produkt, przy codziennym, systematycznym używaniu sprawił, że paznokcie odżyły. Nabrały one twardości, problem z rozdwajaniem zniknął, a same paznokcie zaczęły rosnąć jak szalone. :D
Polecam z całego serca!

Bardzo lubię

Olejek kupiłam ze względu na pozytywne opinie w internecie, również spodobała mi się nazwa Mokosh, nawiązująca do słowiańskiej bogini. Olejek jest w ładnej buteleczce, posiada wygodny pędzelek do aplikacji. Stosuje go na suche skórki przy paznokciach i nakładam też na noc na całą płytkę paznokcia. Fajnie nawilża, poprawia stan paznokci i skórek. Nie kupuję i nie stosuję już żadnych odżywek do paznokci oprócz Mokosh.

Działa.

Kupiłam olejek przede wszystkim ze względu na suche skórki wokół paznokci. Olejek poprawił ich stan. Jednak używałam go zbyt rzadko (jedynie kilka razy w tygodniu), a producent zaleca kilka razy dziennie. Wiem, że gdybym zwiększyła częstotliwość do chociażby jednego razu dziennie, to efekt byłby dużo lepszy. Olejek nakłada się w wygodny sposób pędzelkiem. Łatwo się wchłania. Buteleczka jest gustowna.

Olej arganowy - rewelacja ale lepiej kupić zwykłą butelkę

Olej arganowy do paznokci to mój hit.
Uważam jednak, że szkoda przepłacać za malutką buteleczkę z pędzelkiem, skoro można korzystać z większej wersji z pipetką. I tak rozsmarować olej palcami trzeba, więc wychodzi na to samo.
Tej wersji więcej więc nie kupię, bo paznokcie będę smarować olejem z butelki 100 ml (oleju używam też do włosów i do ciała).

Zdecydowanie polecam

Wielkim plusem tego kosmetyku jest dla mnie aplikacja - za pomocą pędzelka bez problemu możemy nałożyć go na skórki i paznokcie.
Olejek pozytywnie wpłynął na stan moich skórek oraz stan paznokci.
Stosowałam go przez jakiś czas, po kilka razy dziennie w zależności od tego, kiedy mi się przypomniało :)

Skuteczny olejek

Olejek posiada wygodny aplikator w postaci pędzelka podobnego jak spotkać można w lakierach do paznokci. W konsystencji jest tłusty, nie wchłania się całkowicie. Po kilku tygodniach paznokcie przestały u mnie pękać, stały się mocniejsze. Jedyną wadą w olejku jest aplikowanie go kilka razy na dzień wg zaleceń producenta. U mnie wieczorne nakładanie starczyło na tyle, że paznokcie stały się mocne. Dodatkowo poprawił się stan skórek.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 7.5 ml

Po kuracji olejkiem stan paznokci znacznie się poprawił. Są bardziej odżywione, a skórki wokół nich mniej widoczne. Stosuję raz dziennie, na wieczór - mimo, że producent zaleca częściej, ja nie mam na to czasu i jeden raz na dzień mimo to wystarcza. Produkt charakteryzuje się także dużą wydajnością, dlaego cena jest jak najbardziej adekwatna.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 7,5 ml