Mokosh Cosmetics, Olej arganowy do paznokci

Mokosh Cosmetics, Olej arganowy do paznokci

100% olej arganowy Mokosh Cosmetics, nazywany `płynnym złotem`, składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie z kwasu oleinowego i linolowego. Posiada niespotykanie wysoką liczbę naturalnych antyoksydantów, chroniących nasz organizm przed wolnymi rodnikami. Zawiera także liczne związki o działaniu regeneracyjnym i promieniochronnym. Z powodzeniem jest stosowany przy łamliwości paznokci i suchości skórek.
Olej arganowy Mokosh Cosmetics posiada silne działanie regenerujące oraz odżywcze:
- wzmacnia paznokcie,
- przyspiesza gojenie się zadziorów,
- uszczelnia barierę lipidową skóry,
- regeneruje płytkę po żelach oraz hybrydach.
Niewielką ilość oleju arganowego aplikuj pędzelkiem na paznokcie i skórki. Pozostaw do wchłonięcia lub wmasuj. Stosuj kilka razy dziennie.

Olej arganowy - rewelacja ale lepiej kupić zwykłą butelkę

Olej arganowy do paznokci to mój hit.
Uważam jednak, że szkoda przepłacać za malutką buteleczkę z pędzelkiem, skoro można korzystać z większej wersji z pipetką. I tak rozsmarować olej palcami trzeba, więc wychodzi na to samo.
Tej wersji więcej więc nie kupię, bo paznokcie będę smarować olejem z butelki 100 ml (oleju używam też do włosów i do ciała).

Zdecydowanie polecam

Wielkim plusem tego kosmetyku jest dla mnie aplikacja - za pomocą pędzelka bez problemu możemy nałożyć go na skórki i paznokcie.
Olejek pozytywnie wpłynął na stan moich skórek oraz stan paznokci.
Stosowałam go przez jakiś czas, po kilka razy dziennie w zależności od tego, kiedy mi się przypomniało :)

Skuteczny olejek

Olejek posiada wygodny aplikator w postaci pędzelka podobnego jak spotkać można w lakierach do paznokci. W konsystencji jest tłusty, nie wchłania się całkowicie. Po kilku tygodniach paznokcie przestały u mnie pękać, stały się mocniejsze. Jedyną wadą w olejku jest aplikowanie go kilka razy na dzień wg zaleceń producenta. U mnie wieczorne nakładanie starczyło na tyle, że paznokcie stały się mocne. Dodatkowo poprawił się stan skórek.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 7.5 ml

Po kuracji olejkiem stan paznokci znacznie się poprawił. Są bardziej odżywione, a skórki wokół nich mniej widoczne. Stosuję raz dziennie, na wieczór - mimo, że producent zaleca częściej, ja nie mam na to czasu i jeden raz na dzień mimo to wystarcza. Produkt charakteryzuje się także dużą wydajnością, dlaego cena jest jak najbardziej adekwatna.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 7,5 ml