Rival de Loop, Vital, Sanftes Gesichtswasser (Łagodny płyn micelarny do mycia twarzy)

Łagodny płyn do mycia twarzy Rossmann Rival de Loop Vital, Sanftes Gesichtswasser został specjalnie opracowany dla potrzeb skóry wymagającej i wrażliwej. Bezalkoholowa formuła oczyszcza skórę w łagodny sposób, jednocześnie nie naruszając jej płaszcza hydrolipidowego.

totalny bubel

Co on ma wspólnego z płynem micelarnym? Nic. Pieni się (!) w trakcie zmywania makijażu,dziwnie pachnie,szczypie w twarz,oczy dosłownie wypala,buzia zostaje po nim lepka,niedoczyszczona. Tragedia. Dobrze,ze był tani,to aż tak nie zal kasy.

"Łagdony"

Zobaczywszy "łagodny" w nazwie produktu śmiechłam.
Sama nie wiem dlaczego kupiłam ten płyn, wiem że zrobiłam to na promocji płacąc za niego chyba 3,99.
Podpisuję się pod wszystkim co powiedziały poprzedniczki - pieni się (?), skóra jest po nim lepka, wypala oczy i nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu.
Przy okazji ma bardzo intensywny zapach, co w produktach stosowanych w okolicy oczu nie wydaje się być dobrym pomysłem.

CO Z NIM DALEJ ZROBIĆ?
Próbując zużyć jakoś ten bubel wpadłam na pomysł - będę nim myć gąbkę do makijażu ;) W tym celu fajnie się sprawdza. Po wypraniu gąbki mydłem/żelem do mycia twarzy nasączam ją micelem i dzięki temu pozbywam się najbardziej upartych plam podkładu. Polecam wszystkim dziewczynom, które popełniły ten sam błąd co ja i skusiły się na ten produkt :D

Okropny

W przypadku tego płynu należy pamiętać o jednej ważnej zasadzie - aplikujemy go na twarz z dala od oczu. W przypadku przedostania się produktu do narządu wzroku, będziemy odczuwać niemiłosierne szczypanie. Ja kilkukrotnie tak się rozpędziłam podczas oczyszczania twarzy, że oczywiście przeciągnęłam nasączonym wacikiem po oczach i... spotkała mnie reakcja jak w filmie "Kevin sam w domu", kiedy Kevin użył żelu po goleniu swojego taty na swoją delikatną, dziecięcą twarz :).

Płyn jest, jakby to ująć... dziwny. Pieni się (!) i średnio oczyszcza twarz - trzeba zużyć sporo nasączonych nim wacików, aby nasza cera została pozbawiona makijażu. Przez to jest bardzo mało wydajny i szybko się kończy.

Nie do końca sprawdza się przy wrażliwej cerze - pozostawia ją napiętą i zaczerwienioną. A zatem podrażnia i przesusza, absolutnie nie jest delikatny. Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak koszmarny kosmetyk! Jest po prostu okropny, rozczarowuje na całej linii.

Mocno przeciętny produkt

Płyn dostałam w gratisie przy zakupie innego produktu marki Rival de Loop. Opakowanie jest typowe dla takich produktów, proste, z zamknięciem na klik. Łatwo dozuje produkt bez obawy o przelanie zbyt dużej ilości na wacik.
Zapach jest praktycznie nie wyczuwalny, co przypadnie do gustu wrażliwcom.
Konsystencja przypomina wodę. Jest jednolita i bezbarwna. Co dziwne, przy kontakcie ze skórą płyn tworzy niewielką pianę. Nieźle zmywa produktu kolorowe, jednak niestety trochę szczypie. Co ważne, płyn nie jest przeznaczony do demakijażu oczu, ja niestety przy pierwszym użyciu nie doczytałam, czego szybko pozalowalam. Nauczka na przyszłość za nieuwagę :)
Podsumowując, brakuje mi w nim możliwości oczyszczania oczu. Wolę korzystać z kosmetyków o szerszym zastosowaniu, a więc nie zdecydowałabym się na jego ponowny zakup. Zużyję do końca, lecz nie wrócę do niego w przyszłości.

Never, never

Kupiłam produkt w rosmanie, wcześniej korzystałam z jego niebieskiej siostry i bardzo przydał mi do gustu. Natomiast ten produkt?... nie widze nic pozytywnego w nim, jak kupiłam i próbowałam zmyć makijaż moja twarz mnie piekła. nastepnie powstały dziwne przebarwienia na skórze i przez jakiś tydzien próbowałam się pozbyć krostek z twarzy po tym produkcie. Produkt się pieni jest po prostu dziwny. nie polecam nikomu.

Obojetny

Skusiłam się na produkt marki własnej firmy Rossmann ze przez wzgląd na dość krótki skład. Niestety nie powalił mnie a szkoda, bo cena jest na prawde zachęcająca. Demakijaż chwilę trwa, niestety troche wacików trzeba zuzyć aby zauważyć rezultaty. Zaostawia tez na skórze dziwną warstwę, czuć, że "cos na niej jest"

W ogóle nie powinien być w sprzedaży

Skusiłam sie na ten płyn przy okazji promocji w Rossmannie na kosmetyki -55% i chyba nawet gratis mnie wyszedł.
Normalnie kosztuje chyba 5zl ale uważam że są inne lepsze w tej cenie choćby w Biedronce BeBeauty.
Użyłam go dosłownie parę mililitrów i stoi nieużywany i chyba go wyrzucę.
Nie nadaje sie w ogóle do używania, nie mam cery wrażliwej ale miałam po nim mocno zaczerwienioną i mnie szczypał, malo tego twarz kleiła sie niemiłosiernie. Płyn jest jakiś dziwny, lepki, zamiast oczyszczać to mam wrażenie ze mnie zapychał czymś. W ogóle nie nadaje się do zmywania makijażu bo go rozmazuje przez to że się tak lepi.
Już nigdy go nie kupię choćby miał znowu wyjść za darmo.
Opakowanie też jakieś dziwne bo się nie domyka wieczko.
Zapach drażniący, uważam że do cery wrażliwej powinny byc produkty bezzapachowe. Ja nie mogłam znieść tego zapachu mimo ze lubie gdy kosmetyk do twarzy pachnie delikatnie.

tragedia

Dostałam go jako gratis do zakupów. Cieszę się, że nie wydałam na niego nawet tych 5zł, które kosztuje.
Płyn owszem, radzi sobie z makijażem, ale bardzo podrażnia skórę. Do oczu nie odważyłam się go użyć.
Dodatkowo bardzo się pieni przez co wacik zamiast ścierać makijaż ślizga się po twarzy. No i ten zapach, niby ładny, ale strasznie mdły i męczący. Zapach długo utrzymuje się na twarzy, przebija nawet pod kremem.
Co do wyglądu zewnętrznego nie mam zastrzeżeń. Opakowanie jest funkcjonalne, widać zużycie. Działanie jednak go całkowicie przekreśla.

ałć

Używam go od około tygodnia i nie wiem właściwie dlaczego tak długo, ale dzięki temu mogę się wypowiedzieć i totalnie go odradzić. Nie jest łagodny, ściąga i powoduje szczypanie. Pieni się na twarzy i zostawia skórę lekko klejącą. Na mojej wrażliwej i mieszanej cerze spowodował wysyp okropnych bąbloprycholi związanych prawdopodobnie z podrażnieniem.

łagodny.....

"Niespodziewanie" (oczywiście zapomniałam) skończył mi się ulubiony płyn micelarny. Na jednej nodze wbiegłam więc do Ross i skuszona ceną wrzuciłam do koszyka. Myśląc sobie - będzie zły, nie będzie szkoda. Ten łagodny płyn micelarny do skóry wrażliwej powoduje, że moja mieszana, a tym samym nieczuła skóra twarzy, robi się czerwona i szczypie. A już broń boże próbować zmyć tym makijaż oczu! Miałam wrażenie jakby zaraz miały mi gałki oczne wypłynąć. Poza tym płyn pieni się podczas zmywania wacikiem, mam uczucie jakbym smarowała się jakimś mazidłem, po którym muszę umyć twarz, a to chyba nie o to chodzi w płynach micelarnych.
Nie wiem do czego go zużyję, może do przemywania skóry na plecach ;)
Cierpiałam używając tego płynu, nawet nie mogę sobie wyobrazić, jak poczuje się osoba ze skóra wrażliwą,a przecież do nich jest dedykowany ten produkt. A więc "wrażliwcy" strzeżcie się tego produktu.

Zdecydowanie nie łagodny!

Kupiłam go skuszona jego niską ceną. Produkt ledwie co radzi sobie ze zmyciem lekkiego makijażu. Pomimo tego, że jest bez alkoholu daje uczucie pieczenia powiek i szczypie w twarz. Skóra jest lepka i naciągnieta. Trzeba niestety po jego zastosowaniu umyć twarz, bo czym dłużej pozostaje na skórze tym bardziej piecze. Zdecydowanie nie polecam dla skóry wrażliwej.

Bubel

Niestety kosmetyk ten okazał się ogromnym bublem. Produkt okropnie podrażnia skórę oraz jest ona zaczerwieniona i szczypie. Miał być łagodny niestety nie jest. Ogólnie był bardzo tani , jest wydajny i dostępny w Rossmannie . Jednak uważam ,że jest to najgorszy produkt tego typu i bardzo ostrzegam przed jego zakupem a tym bardziej użyciem.