Indigo Nails Lab, Home Spa, Vitamin Shea Butter and Argan Oil (Masło shea z olejem arganowym - różne rodzaje)

Vitamin Shea Butter and Argan Oil Indigo Nail Lab posiada świetne działanie regenerujące. Jest niczym kompres dla skóry. Nie zatyka porów pozwalając skórze oddychać. Posiada filtr UV a także witaminy A i E, B1, B2,B6,D. W maśle shea również znajduje się między innymi beta - sitosterol pomagający przy wypadaniu włosów.
Masło shea z olejem arganowym:
- używane regularnie zmniejsza tworzenie się zmarszczek,
- przyspiesza gojenie ran,
- ma działanie przeciw rozstępom,
- polecane jako serum do włosów a także balsam do ust,
- do nawilżania ciała stosowany po kąpieli.

Wersje zapachowe:

w słoiku
Skóra
normalna, sucha

Moc nawilżenia

Będąc na wizycie u kosmetyczki poleciła mi ona Masło Shea na moje cienkie paznokcie. Zalecała wcierać w opuszek by poprawić ich kondycje. Używam od miesiąca i różnica jest zauważalna. Skórki się nie haczą dłoń wygląda Młodziej. Ja nakładam większą ilość i masuje przez 10 do 15 min a później zmywam woda. Dzięki temu sposobowi tworzę maska ultra nawilżające do dłoni. Używam także tego masełka do ust które sprawia że są ładniejsze i bardziej wykładzone. Jest to kosmetyk wielozadaniowy ale ja narazie używam go tylko do dłoni i ust. Sprawdzi się na pewno na okres zimowy kiedy to potrzebujemy mocnego nawilżenia np. dłoni czy Łokci. Bardzo skoncentrowana konsystencja. Jedyny minus to że łatwo przesadzić z ilością i nie wchłania się w 100%. Posiadam w wersji niebieskiej o zapachu love story.

Typowy produkt SPA

Super produkt! Skóra jest bardzo dobrze nawilżona i odzywiona. Dodatkowo tlusta formula produktu zmusza do masażu ciała, przez co jestem odprezona jak po zabiegu SPA. Polecam!!

Używa produktu od: próbka

Spa domowe

Masełko stosowalam na usta i łokcie. Usta miałam suche od wiatru i słońca ale maslo uleczylo. Łokcie mialam suche a maslo je wygladziło. Masło sprawdziło sie u mnie idealnie, żadnej pomadki na zime nie bede kupywac tylko to masło.

Ogromnym plusem jest naturalny skład masła i to, że sprawdza się ono w wielu sytuacjach. Używa się go z przyjemnością, pięknie pachnie, odżywia skórę i nadaje jej piękny blask. Jestem zachwycona.

Używa produktu od: próbka

Moje ulubione!

Mój ulubiony kosmetyk z serii Home Spa Indigo, cudownie pachnie, a ten zapach utrzmuje się bardzo długo na skórze. Masło shea, to kosmetyk wielozadaniowy, odżywia, wygłądza, poprawia kondycję, łagodzi podrażnienia. Opakowanie od Indigo jest idealne, małe, można go zabrać wszędzie, a w dodatku wygląda przepięknie!

Kosmetyk do zadań specjalnych

Masło shea z olejem arganowym od Indigo to kosmetyk, który można stosować na szczególnie suche partie ciała - zdziała cuda i świetnie nawilży skórę.

Plusy:
+ Znakomity zapach.
+ Świetne nawilżenie.
+ Odpowiednia konsystencja.
+ Wysoka wydajność.

Przyjemne maselko

Fajne maselko ,bardzo wydajne.Przy następnym zakupie wybiorę inny zapach Ale na pewno kupię ponownie. Fajnie odzywilo moja skórę ,przyjemna konsystencja,małe opakowanie idealne w podróży.

Naturalny przyjemniaczek

stosowane jako balsam do ciała, nawilży i odżywi skórę,
chroni skórę przed słońcem, wiatrem i mrozem,
z powodzeniem może zastąpić krem do twarzy,
jest niezastąpione przy manicurze – odżywia i wzmacnia płytkę paznokcia, a także pielęgnuje skórki oraz dłonie,
stosowane jak serum do włosów, wzmacnia je, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu końcówek, dodaje blasku,
może być używane jako balsam do przesuszonych, spierzchniętych ust,
jest odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.

Masło na wszystkie problemy:)

Masło od Indigo to świetny, wielozadaniowy produkt, który zmieści się w każdej torebce. Tak jak każdy z kosmetyków Indigo zniewalająco pachnie, a do tego ma piękne opakowanie. Świetnie nawilża bardzo przesuszoną skóre, jest ratunkiem dla suchych kolan czy łokci.

Regeneracja, odżywienie i mega nawilżenie

Po pierwsze... piękne, słodkie, urocze i jednocześnie eleganckie opakowanie, które przyciągnie wzrok nie jednej kobiety. Do tego zapach... po prostu mega !! Słodki, dziewczęcy i jednocześnie elegancki i seksowny. Ja jestem wrażliwa na zapachy i dla mnie odpowiedni zapach kosmetyków jest bardzo ważny przy ich wyborze, a Indigo trafiło w mój gust po prostu w 100%. Żadne inne kosmetyki nie mają tak cudownego zapachu, oczywiście dodatkowym atutem jest to, że zapach utrzymuje się na skórze naprawdę bardzo długo, praktycznie przez kilka godzin. Masło jest świetne, jest idealne do wszelkich podrażnień, suchych skórek itp. Produkt cudownie nawilża, niweluje wszelkie suche skórki, odżywia i regeneruje suchą i spierzchniętą skórę. Produkt niestety się nie wchłania i jest trochę tłusty, ale dzięki temu jest wielozadaniowy i skuteczny.

Indigo Nails Lab, Home Spa, Vitamin Shea Butter and Argan Oil (Masło shea z olejem arganowym)

Naturalne skladniki sprawiają że skóra jest odżywiona jak nigdy dotąd. Doskonale się wchłania. Nie zostawia tłustej czy lepiej warstwy. Idealny na łokcie i kolana. Mega nawilżenie i odżywienie.

Ukojenie dla skóry

Gęste, treściwe masło, które otula skórę jak opatrunek z miodu.
Łagodzi wszelkie podrażnienia, .nawilża i natłuszcza przesuszone miejsca, niweluje suche skórki.
Skóra po użyciu jest niesamowicie miękka i delikatna.
Ma dobry, naturalny skład.