Indigo Nails Lab, Vitamin, Shea Butter and Argan Oil (Masło shea z olejem arganowym - różne rodzaje)

Vitamin Shea Butter and Argan Oil Indigo Nail Lab posiada świetne działanie regenerujące. Jest niczym kompres dla skóry. Nie zatyka porów pozwalając skórze oddychać. Posiada filtr UV a także witaminy A i E, B1, B2,B6,D. W maśle shea również znajduje się między innymi beta - sitosterol pomagający przy wypadaniu włosów.
Masło shea z olejem arganowym:
- używane regularnie zmniejsza tworzenie się zmarszczek,
- przyspiesza gojenie ran,
- ma działanie przeciw rozstępom,
- polecane jako serum do włosów a także balsam do ust,
- do nawilżania ciała stosowany po kąpieli.
Występuje w paru wersjach zapachowych.

50 - 100ml
zapachowa
balsamy
masło
w słoiku

Cudo

Uwielbiam je! Pięknie pachnie, swietnie radzi sobie z suchą skórą na łokciach, kolanach i ustach. Stosuję również na noc jako regenerującą maskę na dłonie i stopy.
A dodatkowo można wykonać nim shea manicure, który wzmacnia paznokcie, regeneruje i nawilża. Cudo!

rewelacja

Mam wersję Seventh Heaven, która jest po prostu obłędna.
Zalety:
+ kosmetyk zamknięty jest w plastikowym słoiczku, więc łatwo wydobyć całość
+ jest niesamowicie wydajny
+ jest wielozadaniowy, nawilżam nim nie tylko ciało, ale również włosy i stosuje jako krem do rąk i skórek wokół paznokci
+ cudownie nawilża, odżywia i regeneruje skórę
+ bosko pachnie
+ upolowałam swój egzemplarz w promocji

warto!

To masło do ciała jest idealnym wyborem dla osób lubiących odżywcze i pięknie pachnące masełka. Zamknięte jest w plastikowym przezrczystym słoiczku z nakretką. Produkt jest barwy białej, ale nie bieli a natłuszcza skórę.
Dobrze radził sobie u mnie z kojeniem ran i podrażnień. Nałożony na usta tworzy lśniącą powłokę, jest przyjemny na ustach, nie czuć go na nich mocno przy czym szybko regeneruje popękane, poranione usta chroniąc je przed warunkami atmosferycznymi - a lekki słoiczek można wrzucić do torebki i stale nosić przy sobie. Stosowałam go, także parę razy na włosy mimo, iż nie mam teraz szczególnych problemów z wypadaniem, dobrze po takim zastasowaniu umyć włosy mocno oczyszczającym szamponem. Stosowany na ciało świetnie nawilża i pachnie tak, że czynność ta zamienia się w domowe Spa. Ja polecam zapachy słodki Pop Sugar i Seventh Heaven, którego zapach jest po prostu uzależniający.

Warto!

Używam tego produktu od: dwa msc
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie