SPA Vintage Body Oil, Masło do ciała z olejem makadamia

SPA Vintage Body Oil, Masło do ciała z olejem makadamia

Masło do ciała SPA Vintage Body Oil zawiera olej makadamia i olej migdałowy, które działają regenerująco, odżywczo, wygładzająco i widocznie poprawiają wygląd skóry. Doskonale zmiękczają i uelastyczniają skórę, nadając jej aksamitną gładkość. Ekstrakt z bluszczu wykazuje właściwości ujędrniające, pobudza mikrokrążenie, zwiększa lipolizę, stabilizuje tkankę łączną, dzięki temu wygładza i wyszczupla. Witamina A poprawia strukturę i spoistość naskórka, wygładza skórę i redukuje zrogowaciały naskórek, zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, dzięki temu skóra jest elastyczna i wygładzona. Aromaterapeutyczny zapach masłą SPA Vintage Body Oil z olejkiem makadamia odpręża, relaksuje i sprawia, że zabieg staje się niezwykłym rytuałem dla ciała i zmysłów.

Skład: Aqua, Cetostearyl Alcohol, Glycerin, Glyceryl Stearate, Isopropyl Palmitete, Ceteareth-20, Caprylic, Parfum, Cyclopentasilixane, Paraffinum Liquidum, Macadamia Ternifolia Oil, Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hedera Helix Extract, DMDM Hydantoin, Carbomer, Citric Acid, Triethanolamine, Retinyl Palmitate. CI 10316, CI 16255, CI 42090.

pachnie bajecznie

Masło dobrze nawilża, skóra długo pozostaje miękka. Kupiłam w komplecie z olejkiem i żelem i masełko spisuje się najlepiej. U mnie wystarcza na długo. A zapach bajeczny!!

dobrze nawilża, ale wystarcza na krótko.

DZIAŁANIE:
Masło w kwestii nawilżania spisuje się świetnie. Naprawdę nawilża bardzo dobrze. Skóra jest wyraźnie gładsza i napięta. Po prostu czuć, że nawilżenie dotarło do wewnątrz skóry. W kwestii działania nic nie można mu zarzucić.
Przy tym bardzo dobrym nawilżeniu zupełnie nie podrażnia i nie uczula.

OPAKOWANIE:
Typowy dla masła słoiczek. W ładnym brązowym kolorze. Naklejki trzymają się dzielnie przez cały okres użytkowania.

WYDAJNOŚĆ:
Według mnie jest tragiczna. Wystarczył na na około półtorej miesiąca. Stosowałam go raz w tygodniu, czyli użyłam go około siedmiu razy. Jest bardzo niewydajny, a pojemność ma w miarę standardową. Chociaż być może ja mam za dużo powierzchni do balsamowania ;)

CENA i DOSTĘPNOŚĆ:
Według mnie wydać raz w miesiącu 10zł to nie jest, aż tak dużo jeżeli chodzi o koszta. Jest to jednak dosyć uciążliwe, zwłaszcza, że produkt jest ciężko dostępny.
Stacjonarnie widziałam go tylko w drogerii jaśmin.

ZAPACH:
Obłędny. Słodki, nieco ciężki, ale według mnie genialny. Jestem skłonna kupić go ponownie nawet dla samego zapachu. Tak jak napisałam: jest słodki, ciężki, otulający, ale nie korzenny. Po prostu słodki i przyjemny dla nosa.

KONSYSTENCJA:
Jest w kolorze przybrudzonej bieli, coś jak kawa z mlekiem. Nie ma konsystencji typowego masła, do maseł z TBS jej daleko. Jast trochę jakby galaretkowata, ale niezbyt gęsta, jak na masło. Wklejam zdjęcie, aby zobrazować kolor.

Generalnie gwiazdkę odjęłam za tak niską wydajność, jednak chętnie sięgnę po nie ponownie.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca