Golden Rose, Nail Expert, Cuticle Remover Gel (Żel do usuwania skórek)

Golden Rose, Nail Expert, Cuticle Remover Gel (Żel do usuwania skórek)

Golden Rose, Nail Expert Cuticle Remover Gel to specjalny żel, który dzięki cząsteczkom mineralnym oraz składnikom odżywczym i nawilżającym delikatnie złuszcza i odbudowuje skórki. Preparat delikatnie złuszcza suche skórki a dzięki cząsteczkom mineralnym nadaje świeży wygląd paznokciom. Specjalna formuła zawierająca komórki macierzyste róży, słodkiego olejku migdałowego, kompleksu tłuszczów i peptydy na bazie keratyny zapewnia wygładzenie i zdrowy wygląd skórek i paznokci.
Nałożyć bezpośrednio Żel Golden Rose na skórki, następnie delikatnie wmasować w celu złuszczenia. Odepchnąć skórki za pomocą patyczka. Następnie umyć dokładnie dłonie wodą z mydłem.

Dobry

Ten żel to taki jakby olejek z niewielką ilością drobinek peelingujących.
Kładę go na na skórki wokół paznokcia, trzymam chwilę, potem delikatnie wcieram, następnie odsuwam.

Żel wyraźnie zmiękcza skórki i ułatwia ich odsuwanie. Nie pozostawia tego miejsca wysuszonego i nie podrażnia. Nie wiem czy pachnie, jeżeli tak to jakoś delikatnie, na tyle, że nie zwróciłam na to uwagi.

Jestem zadowolona z żelu Golden Rose, działa dokładnie tak, jak to napisano na opakowaniu.

fajna

Oliwka zawiera drobinki, które mają za zadanie robienie peelingu naszym skórkom. Nie jest to nie wiadomo jakie zdzieranie, ale coś tam odrobinę zdziera. Oliwka jest w buteleczce takiej jak zwykły lakier do paznokci, bardzo ładnie i nie za mocno pachnie, całkiem fajnie nawilża i ułatwia wycinanie skórek, które chwilę po nałożeniu kosmetyki zaczynają robić się coraz bardziej miękkie. Kosztowała około 10 zł w drogerii i uważam, że jej zakup to nie była strata pieniędzy. Do tego ma przyjemną i gęstą konsystencję przez co nie spływa. Nawilża skórki, a do tego nie ma problemu z jej zmyciem. Jest bardzo wydajna. :)

Koniec udręki !

Kocham malować paznokcie, ale usuwanie skórek to moja zmora. A teraz nakładam olejek, czekam chwilkę, odsuwam patyczkiem lub paznokciem pozostałości po skórkach i już ! To fantastyczne, że za niską cenę można nareszcie cieszyć się pięknymi paznokciami bez nieestetycznych skórek. Odjęłam pół gwiazdki, bo nie do końca wiem jak stosować go na tyle skutecznie, żeby moje skórki odrastały dopiero po jakimś czasie (np. 2 tygodnie) - teraz już po 4 dniach widzę nowe.

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Opisuje wiarygodnie przeznaczenie produktu.

Produkt jest najbardziej okey. Jedyny mój zarzut to to, że nie nawilża skórek tam mocno jak bym tego oczekiwała, ale zdaję sobie sprawę, że mam bardzo duży problem z suchymi skórkami i w moim przypadki trochę lepszy efekt daje zwykły olejek. Natomiast dla Pań, które nie mają tak dużego problemu z suchymi skórkami produkt godny polecenia. Ładnie zmiękcza skórki i ich okolice. Do tego ma lekki zapach. Problem mam z tym, że nie wiem jak często powinnam go używać dla lepszego efektu i z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami.

Używam tego produktu od: Tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: 1 szt. - pojemność 11 ml.