Sensique, Strong Nails, Keratin Nutrition (Wzmacniająca odżywka do paznokci z keratyną)

Odżywka Sensique Strong Nails Keratin Nutrition zawiera keratynę - naturalny budulec paznokci oraz kompleks utwardzający. Wzmacnia, odżywia i regeneruje powierzchnię paznokci, przywracając im zdrowy wygląd. Polecana dla paznokci słabych, zmatowiałych, rozwarstwiających, łamliwych. Bez toluenu i formaldehydu.
Dla uzyskania optymalnego efektu odzywkę z keratyną Sensique stosować regularnie nakładając bezpośrednio na oczyszczone i osuszone paznokcie. Można stosować jako lakier podkładowy.

Godna polecenia

Dobra odżywka która daje bardzo naturalny look.
Odżywia paznokcie po pewnym czasie stosowania.
Bardzo dobrze utrzymuje się na paznokciach, nie pozostawia smug, szybko wysycha.
Cena produktu jest bardzo atrakcyjna więc warto wypróbować.

Fajna i bezpieczna :)

Moje paznokcie są z natury mocne, nigdy nie miałam z nimi problemów, z czego jestem dumna. Ale zawsze marzyłam o dłuższej, smuklejszej płytce. Kiedy dowiedziałam się o metodzie olejowania paznokci i jej rewelacyjnych efektach, zaczęłam myśleć o zakupie jakiejś bezpiecznej odżywki, która pomoże w walce o przyrost. Po malowaniu płytka ściśle przylega do opuszka, co ułatwia przyrastaniu jej na stałe i powiększa się różowa część paznokcia. Keratynowa odżywka Sensique spisuje się w tym względzie świetnie.

Plusy:

* zawiera keratynę, czyli naturalny budulec paznokci
* całkowicie bezbarwna, przy regularnym stosowaniu nie barwi płytki
* nie wysusza
* łatwo się zmywa
* nie zawiera szkodliwych substancji takich jak formaldehyd, toluen
* paznokcie nie żółkną
* nadaje subtelny połysk przy jednej warstwie i soczysty przy dwóch
* tania, często w promocji
* bardzo wydajna - maluję nią paznokcie co kilka dni, a lakieru ubyło niewiele
* formuje paznokcie w tunel - zauważyłam u siebie wydłużenie płytki
* można spokojnie pomalować nią paznokcie przed snem czy nagłym wyjściem - schnie szybko, nic się nie odgniecie
* przyzwoita trwałość - z jedną warstwą spokojnie wytrzyma 4-5 dni, przy dwóch jest nieco gorzej, ale bez tragedii

Minusy:

* wąski pędzelek - szerszy byłby wygodniejszy
* schnie momentalnie, czasem aż trzeba się śpieszyć z ruchem pędzla ;)

Taka ciekawostka - odżywki Sensique dla Natury produkuje marka Hean, tak więc jeśli w drogerii Jasmin najdzie was ochota na zakupy odżywkowe - kupujcie śmiało. Różnica to tylko kształt buteleczki :D

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ;)