Clarins, Instant Light Lip Comfort Oil (Olejek do ust)

Clarins, Instant Light Lip Comfort Oil (Olejek do ust)

Clarins przedstawia nową generację kosmetyku do ust - olejek Instant Light Lip Comfort Oil o właściwościach pielęgnacyjnych, zawierający w sobie moc z roślinnych ekstraktów, naturalnie upiększający i nawilżający. Pozostawia lekki połysk i zupełnie nieklejącą się konsystencję. Gąbkowy aplikator umożliwia nałożenie na usta już za jednym pociągnięciem. Dostępny w dwóch wariantach: `miód` (stała oferta) i `malina` (limitowana).

balsam do ust

• Heuanthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,
  • Tocopherol,
  • Rosmarinus Ofrcinaus (Rosemary) Leaf Extract

Perełka

Od zawsze mam problem z przesuszonymi ustami, dlatego wypróbowałam już wiele balsamów, pomadek, kremów, olejków. Clarins stworzył coś naprawdę niesamowitego, olejek który doskonale nawilża i jest to prawdziwe nawilżenie, a nie tylko uczucie nawilżenia, które zaraz znika. Olejek jest dość wydajny, stosuje go tylko na noc, ponieważ w dzień wole mieć mniej błyszczące usta. Każdego ranka moje usta są miękkie, dobrze nawilżone i każda pomadka wygląda na nich świetnie. Kiedy go stosuje zapominam o tym, co znaczy mieć suche usta. Zawsze będę do niego wracać mimo jego ceny.

Jest to SZTOS

Choć ja tego nie chcę, a już tym bardziej mój portfel, muszę przyznać że ten olejek do ust jest po prostu sztosem i obyć się bez niego nie mogę. Mam wersję malinową.

Konsystencja, kolor, odżywienie, nawilżenie, to jak utrzymuje się na ustach i daje taki "mokry" efekt, wszystko to sprawia że kocham ten olejek. Nie kocham jedynie ceny, bo 80 zł na ulicy luzem nie leży, na szczęście mimo maleńkich rozmiarów jest to produkt wydajny.

Przetestowałam już kilka olejków do ust, m.in. ten z AA i żaden nie może się równać z tym od Clarins.

Olejek do ust Clarins

Dobry olejek do ust. Kupiłam już drugi ponieważ produkt długotrwale nawilża.
Olejek do ust, który odżywia i jednocześnie upiększa usta. Stają się one jednocześnie lśniące i nawilżone. Rewolucyjna, bogata w wysoko skuteczne składniki roślinne formuła zapewnia ustom komfort i ukojenie każdego dnia. Formuła Olejku do Ust została zainspirowana najlepiej sprzedającymi się olejkami Clarins - Face and Body Treatment Oils.

Świetny produkt do bardzo wysuszonych ust;) Posiadam malinowy o cudownym zapachu;) Super uczucie ukolejnia i nawilżenia ust. Jest bardzo wydajny;) Cena jest dość wysoka, ale za taką jakość i działanie- warto:)

genialny

Olejek w świetnym opakowaniu. Bardzo mocnym i szczelnym , nawet gdy noszę go w torebce nic się nigdy nie wylało , napisy również się nie starły mimo , że mam go już dobre 9 miesięcy Na co dzień nie mam problemu z przesuszonymi ustami, jednak na co dzień używam najczęściej pomadek matowych , więc co wieczór przed snem nakładam grubą warstwę balsamu (obecnie EOS) , raz w tygodniu wykonuje peeling i to właśnie po peelingu stosuje ten olejek.
Aplikator dość duży , ale mieciutki i ultra precyzyjny. Dodatkowo olejek cudownie pachnie prawdziwym słodkim miodem.
Po nałożeniu zostawia na ustach piękna błyszczącą taflę-lepszą niż nie jeden bezbarwny błyszczyk.
Działa natychmiastowo : z automatu , odżywia , wygładza i nawilża usta aż po same brzegi.
Wszelkie skórki i zadarcia eliminuje na poziomie mistrzowskim.
Jeśli na mnie posiadaczce wypielęgnowanych ust wywarł aż takie wrażenie to co dopiero u osób zmagających się z mocnym przesuszeniem ust.
Jest bardzo wydajny , a czasem sklep daje go gratis w mniejszej wersji do większego zamówienia.
Genialny :)

Będę polecać

Kupiłam w promocji w Douglasie, pod wpływem pozytywnych opinii. Za 7 ml w cenie 89 zł to trochę drogo, dlatego warto szukać tańszych ofert. Ogólnie jestem zadowolona, fajnie otula usta i pozostawia bardzo przyjemny zapach, który uzależnia :)

Najlepsze

Olejki Clarins są absolutnie fenomenalne i warte swojej ceny. Dlaczego? Ja należę do tej grupy osób, które bardzo lubią dbać o usta i od zawsze często używałam pomadek/balsamów itd. O olejkach pomyślałam jakiś czas temu, naczytałam się o miodowym i malinowym Clarinsie i zdecydowałam się kupić te kosmetyki. Mają cudowny zapach, na ustach dają piękny efekt tafli, ale przede wszystkim świetnie pielęgnują usta. O jakichkolwiek suchych skórkach nie ma mowy. Usta są mięciutkie, gładkie, pachnące... Używam nałogowo i już wiem, że pozostanę im wierna. Moje usta je kochają :)

Uratował mnie wiele razy

Bardzo dobry produkt. Posiadam w mini wersji, którą dostałam do zamówienia. fantastycznie odżywia usta, szybko się wchłania. Często stosuje przed nałożeniem matowej pomadki, kiedy mam spierzchnięte usta i widoczne skórki. Działa natychmiastowo. Pięknie pachnie. Jest super wydajny. Mini wersji używam już ponad 2 miesiące (oczywiście nie codziennie). Niestety nie jest na niej napisane jaką ma pojemność

Za drogi.

Miałam obie wersje. Malinowa podbija naturalną czerwień ust. Olejek gdy jest na ustach faktycznie je nawilża, przylega do ust, nie klei się.
Jednak jakiegoś długofalowego działania nie odczułam. Znam lepsze balsamy do ust, w dodatku w niższej cenie.

Jestem zachwycona

Produkt jest bardzo nawilżający. Olejek od razu po nałożeniu nawilża usta. Pozostawia delikatny zapach i błysk na ustach. Formuła jest delikatnie żelowa, przez co olejek nie klei zbytnio ust. Aplikator jest bardzo duży, gąbczasty i miękki. Osoby z niewielkimi ustami powinny uważać przy aplikacji aby nie ubrudzić całej twarzy olejkiem. Efekt nawilżenia utrzymuje się przez 4-5 godz. Przy regularnym użytkowaniu usta są wyraźnie odżywione. Jeśli natomiast po dłuższym użytkowaniu odstawimy produkt, to usta od razu są mocno wysuszone, także należy używać rozsądnie tego produktu. Zbyt duża ilość produktu, która wydostanie się poza kontur ust, może powodować drobne pryszcze. Produkt jest średnio wydajny. Cena regularna jest według mnie zdecydowanie za duża jak na ten produkt.

Malutkie Cudo

Mam wersją pomarańczową i jest to chyba jedyny produkt Clarins jaki mogę stosować. Kremy do twarzy kompletnie mi nie służą. Ale ten malutki olejek w poręcznym opakowaniu i precyzyjną gąbką jest dosłownie uroczy. Pachnie i pielęgnuje rewelacyjnie. usta lśnią, nie przesuszają się. lepi się umiarkowanie ale to akurat mi w ogóle nie przeszkadza. Cena około 80zł do kupienia w Douglas lub Sephora. Bardzo wydajny. Polecam

Fantastyczny, ale...

Jestem szczęśliwą posiadaczką olejku firmy Clarins w odcieniu 01 Honey.

Plusy:
+Doskonale nawilża usta
+Posiada wygodny aplikator
+Pięknie, aczkolwiek nie nachalnie, pachnie
+Estetyczne opakowanie
+Nadaje się zarówno jako olejek do ust ale również świetny błyszczyk nakładany na ulubioną pomadkę

Minusy:
- Mała wydajność
-Cena

Olejek sprawdził się u mnie zarówno w zimie, kiedy moje usta potrzebowały dodatkowego nawilżenia, jak i w lecie, kiedy nakładałam go jako błyszczyk na pomadkę.
Podsumowując olejek jest naprawdę dobry i pięknie wygląda na ustach jednak jego wydajność i cena to minusy które sprawiają że zastanawiam się nad ponownym jego zakupem.