Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 10%, Krem do rąk

Ziaja, Med, Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 10%, Krem do rąk

krem do rąk Ziaja Med Kuracja Ultranawilżająca Mocznik 10% o
Efekty stosowania kremu do rąk Ziaja Med:
- zapewnia ulgę suchej skórze dłoni.
- regeneruje barierę ochronną,
- nawilża i zmiękcza naskórek,
- wygładza spierzchniętą, przesuszoną i szorstką skórę.

Dobry dla skóry z problemami.

Krem zakupiłam, gdy skóra moich dłoni była w fatalnym stanie Suche skórki między palcami, szorstka skóra i azs w postaci czerwonej swędzącej plamy. Poleciła mi go farmaceutka.
Krem jest w zasadzie bezzapachowy - ma baardzo lekki kremowy zapach. Używałam go wyłącznie na noc, bo jest dość ciężki. Łatwo się rozsmarowuje ale bardzo długo się wchłania. nawet mała ilość ma tendencję do długiego wchłaniania się. Ale za to świetnie nawilża i regeneruje. Rano skóra jest nawilżona, znikają suche placki, miejsca swędzące są ukojone. Jest bardzo wydajny i nie jest drogi. Zakupię go ponownie.

Super!

Cudowny ratunek dla suchych dłoni! Naprawdę działa! Wystarczy niewielka ilość tego kremu, aby pokryć nim całe dłonie. Już po chwili od nałożenia dłonie są miękkie, delikatne i nawilżone. Efekt ten utrzymuje się bardzo długo, nawet po myciu rąk. Daje bardzo dużą ulgę. Pozwala pozbyć się szorstkiej skóry. Wygodne, solidne opakowanie, produkt bardzo wydajny w dobrej cenie. Naprawdę pomaga, więc polecam!

Ratunek dla bardzo suchej skóry

W pracy pracuję z dokumentami, więc ręce mam jak Sahara. Pierdylion wypróbowanych kremów, które działają aż nie umyje się rąk. Ten krem nawet po umyciu zostawia leciutkie nawilżenie. Uratował moją naprawdę suchą skórę rąk, a myślałam że już nic nie da rady.

Hit hitów

Seria z mocznikiem sto cud laboratorium! Krem do stóp jest moim hitem, więc jak tylko zobaczyłam krem do rąk to musiałam go przetestować
I tym razem Ziaja mnie nie zawiodła, krem jest niesamowity
❤Nawilża długotrwale
❤Odżywia
❤Ma Ładny zapach
❤Jest wydajny

☠Wolno wie wchłania

Nie dla wrażliwej skóry

Kupiłam krem w aptece zachęcona ceną i opinią Pani Farmaceutki. Niestety na moich spierzchniętych dłoniach pojawilo sie pieczenie i zaczerwienieni po pierwszym użyciu. To krem za 5 zł z Avonu niestety jest lepszy.
Próbowałam jeszcze kilka razy ale zawsze miałam reakcję alergiczną. Ponad to zostawia tłusta warstwe na dłoniach, ani super nie nawilżał. Zużywam do stóp, gdzie nie powoduje pieczenia. Bezzapachowy.

Niestety nie polecam!

najlepszy na zimę

Skóra moich dłoni w okresie jesienno-zimowym jest bardzo przesuszona, szorstka, zaczerwieniona i ogólnie podrażniona zimnem i wiatrem. Są nawet okresy, w których skóra po prostu pęka i krwawi - ale całe szczęście znalazłam swoje wybawienie. Ten krem jest zdecydowanie najlepszy do zwalczania tego typu problemów.

Niezastąpiony!

Skóra moich dłoni jest bardzo delikatna, skłonna do zaczerwienień, podrażnień, pękania i łuszczenia się. Okres jesienno - zimowy jest to najgorszy dla nich czas. Od wielu lat szukam "świętego Graala" wśród kremów do rąk. Ziaja Med nim nie jest, ale spełnia moje potrzeby w 99%

Pomocny przy nadmiernym rogowaceniu skóry

Tego produktu nie używam co prawda do samych dłoni, tylko do ramion, gdyż tam rogowacieje mi skóra okołmieszkowo. Długi czas szukam czegoś co ukoi moją skórę, sprawi, że będzie miękka i zniknie zaczerwienienie. Po stosowaniu pare dni widzę różnicę, a używałam wcześniej kremu nappa 30% mocznik, retimaxu 1500, czy dermosanu w wersji tłustej. Oczywiście tamte maści czy kremy pomagają, ale po żadnym ręce nie wydawały mi się tak gładkie.

Przyjemny

Mam bardzo suchą skórę dłoni. Stosowałam wiele kremów, ale ten jest naprawdę skuteczny. Ma przyjemną konsystencję i zostawia ochronną warstwę na skórze. Łagodzi zaczerwienienia i odżywia suchą skórę. Bardzo silnie nawilża i ma dobry skład.

KWC do rąk!

Cudeńko za małe pieniądze! Po prostu spełnia wszystkie obietnice na opakowaniu, jest wydajny, bo bardzo treściwy, odpowiedni na zimę. Wszystkim mogłabym polecić. Jedyne do czego można się trochę przyczepić to końcówka składu (aczkolwiek cena niska więc nie ma co narzekać za dużo) i chociaż zapach bardzo ładny to kremy do rąk miewają ładniejsze ;)

HIT hitów

MAM BARDZO SUCHĄ SKÓRĘ DŁONI

Nie dość, że na co dzień walczę z suchymi dłońmi, to dopadła mnie choroba zakaźna, która spowodowała wysypkę na moich dłoniach, która przerodziła się w bąble, po których zostały suche placki i odpadająca sucha skóra. Całość brzmi dramatycznie, ale i tak wyglądały moje dłonie. Stwierdziłam, że zakupię coś ultranawilżającego. Nie znalazłam nic interesującego w drogeriach, a w Zaji patrzył wprost na mnie z półki ten oto krem, więc postanowiłam go zakupić i dane było mi go używać niecałe 2 miesiące kilka razy dziennie (a w tym pierwszym okresie prawie non-stop).

Dał mi natychmiastowy efekt ukojenia, nawilżenia, nie pozostawiał uczucia wiecznie suchych rąk (jak krem z Ziaji kokosowy, ale to już inna historia i histeria...). Był gęsty, treściwy i nieco dłużej się wchłaniał do uczucia satynowych rąk, ale suchych - nie brudziłam chociażby papieru tłustą warstwą, bo jej nie było, po prostu dłonie były jakby otulone i mięciutkie. Po stosowaniu go regularnie przez tyle czasu, na prawdę moje dłonie nigdy nie były w tak dobrym stanie pomimo zawirowania jakie przeszły na początku sierpnia związanego z chorobą.
Nie ma konkretnego zapachu, lekka woń jest wyczuwalna, charakterystyczna dla kosmetyków aptecznych.

Bardzo polecam, póki co to mój hit i na pewno zostanie ze mną na zimę ;)

Najlepszy krem do rąk

Jest to najlepszy krem do rąk, który do tej pory miałam. Otula dłonie na długo, choć na początku czuć jego lepkość, po chwili jednak się wchłania pozostawiając film. Bezzapachowy, choć w kremie do rąk lekka nuta zapachowa mogłaby być.