Active Body, Balsam brązujący

Active Body, Balsam brązujący

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. W balsamie zastosowano wyciągi z orzecha włoskiego i ekstrakt z kakao, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Balsam doskonale się wchłania i delikatnie pachnie kokosem.
Efekty stosowania: skóra zyskuje subtelny odcień brązu, intensywnie nawilżona i rozświetlona, widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry.

Śmierdziuch

Kupiłam, bo był w promocji, bodajże w Biedronce. Nie jest najgorszy, ale minusy także ma.
Plusy:
- rzadki, ale dzięki temu wydajny, łatwiej się go rozsmarowuje i niewielka ilość w zupełności wystarczy.
- działa tak, jak powinien działać balsam brązujący. Jeżeli się z nim przesadzi, owszem, "opalenizna" nabierze żółtawego odcienia, ale używany ostrożnie będzie się sprawdzał super.
-przy pierwszym użyciu ma przepiękny zapach
Minusy:
- po jakiś czasie zaczyna śmierdzieć... spalenizną? To chyba najlepiej oddaje zapach tego specyfiku i skóry po zbyt długim jego stosowaniu
- dla bardzo bladych się nie nadaje, bardziej jako podkreślenie opalenizny albo przed pierwszym wyjściem na plażę :-)
- w pewnym momencie zaczyna się zmywać, zeszłego lata po wyjściu z jeziora zostały mi po nim jedynie place w miejscach, gdzie go używałam. Paskudny, choć nieco zabawny efekt. Zmywa się i wygląda trochę jak... bród. Najlepiej byłoby po jego stosowaniu w ogóle nie stosować maszynek jednorazowych, bo balsam niemal się "ściera" ze skóry.
Mimo wszystko lubię go i dość często stosuję, nawet zimą, kiedy mam ochotę chociaż trochę się "opalić" ;)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo

Dobry balsam

Bardzo fajny produkt. Ma przyjemny zapach, dobrą konsystencję, szybko się wchłania, nie pozostawia plam i przebarwień, a opalenizna jest równomierna. Czego chcieć więcej. Używałam innych samoopalaczy i żaden nie dorównał temu właśnie. Dodatkową zaletą jest to że nie posiada parabenów. Produkt wydajny i naprawdę działa. Pomaga też przedłużyć naturalną opaleniznę i poprawia jej stan.
Jedyną wadą jest to że niestety ciężko go dostać. Ostatnio kupiłam w rossmanie, ale długo nie mogłam na niego trafić. Bywa od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i w trakcie 2go

Kokos

Polecam go dziewczynom które narzekają na samoopalaczowy smrodek. Ten balsam pięknie pachnie kokosem acz nienachalnie:) Zapach nie nudzi się co często mi się zdarzało... Brązuje powoli ale na długo. Szybko się wchłania. Nie tworzy plam i nie barwi na pomarańczowo. Słabo nawilża ale od tego mam inne balsamy:D Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

edit: muszę powiedzieć że po czasie używania zaczął śmierdzieć, myślę że to przez "złapanie" powietrza po częstym używaniu. Teraz już go nie lubię :P

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Nie mialam nic lepszego

Moj faworyt, po tym jak zobaczylam moja kolezanke, ktora uzywala tego balsamu, zrezygnowalam na dluzszy czas z solarium. Kosmetyk swietnie nawilzal skore pozostawiajac mily zapach, efekt opalenizny byl szybki i dosc brazowy wygladal tak naturalnie, ze trudno bylo uwierzyc, ze nie bylo to efektem dzialania slonca. Szkoda, ze jest tak trudno dostepny na rynku.

Używam tego produktu od:pare lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

zadowala :)

Używałam już kilku balsamów brązujących - typu garnier czy dove. Nie byłam zadowolona - ze względu na plamy, nierównomierne schodzenie i żółtawy kolor.

Ten jest zupełnie inny - czuc już po zapachu, który jest bardzo przyjemny. Dobrze się rozprowadza, nawilża, nie zapycha. Wygładza skórę, na przykład na pośladkach. Kolor uzyskuje się stopniowo, jest bardzo naturalny, w stronę brązowego, nie żółtego. Faktycznie nie przyciemnia jakoś bardzo intensywnie, ale dla mnie to jest jak najbardziej plus. Kolor uzyskuje się stopniowo, bez plam, bez schodzenia. Ogólnie wrażenia pozytywne.

Używam tego produktu od: miesiaca

po prostu doskonały

Balsam jest po prostu doskonały. Nieprawdą jest to co wypisują niektóre dziewczyny, że wcale nie działa, że to tylko fajny nawilżacz. Balsam jak najbardziej działa i to fenomenalnie, tylko trzeba po kąpieli wsmarować go dość sporo i nie kłaść się od razu spać-w takiej sytuacji 70% kosmetyku zostaje wytarta w pościel. Nie wiem, nie używałam innych ale widząc efekty działania o wiele droższych kosmetyków tego typu, np. garniera czy jeonsona na moich koleżankach tzn.żółta barwa opalenizny bądź plamy na kostkach stwierdzam, że mój ulubiony balsamik jest naprawdę numerem jeden. Oprócz cudnej opalenizny (np. z początkiem wiosny) naprawdę świetnie pielęgnuje skórę. Wszystkim bardzo gorąco go polecam. Acha, najważniejsza rzecz, trzeba go wsmarowywać w siebie codziennie - sukces gwarantowany.

Używam tego produktu od:chyba od czasu jak w ogóle zaczęły się pokazywać kosmetyki tego typu
Ilość zużytych opakowań:trudno zliczyć

lepszy jest rozswietlajacy

Kupilam go kiedys zamiast rozswietlajacego myslalam, ze to bedzie to samo tylko bez drobinek).. Niestety balsam w nowszym opkowani niz przed laty zmienil sie tez w srodku. Stal sie gorszy. kiedys pachnal kokosem (moze cos sie stalo z moim wechem, albo mialam jakas lipna wersje), a teraz pachnie orzechem i samoopalaczem jeszcze bardziej niz rozswietlajacy. Brazowi duzo gorzej, wrecz slabo. Dobrze, ze nie tlusci i nie pozostawia plam.

Używam tego produktu: pare miesiecy

Zwykły balsam

Ten balsam ma przyjemny lekko kokosowy zapach, szybko się wchłania, nie pozostawia tak jak inne tłustej warstwy na skórze, jest tani i na długo starcza ale jeżeli chodzi o efekt brązujący to nie działa, no chyba, że ktoś jest już opalony to pogłębia delikatnie opalony kolor skóry.

Używam tego produktu od:nie wiem

Beznadziejny

Obecnie ten balsam występuje w zmienionym opakowaniu. Jest beznadziejny. Zero właściwości brązujących. Używam już od trzech tygodni a efektu brązującego zero. Zdecydowanie nie polecam, lepiej dołożyć parę złotych i kupić garniera lub loreal.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego na pewno

Super :)

Jestem blondynką o jasnej cerze, trudnej w opalaniu, używałam już kilku balsamów brązujących, bez większych efektów, jednak ten zupełnie mnie zaskoczył!!! Po pierwsze ma fajną konsystencję, która wygodnie się rozprowadza, nie brudzi. Wchłania się dobrze o BOSKO pachnie. Skóra zostaje nawilżona. Samo to już sprawiło że byłam z niego zadowolona, jednak po 4 dniach moja skóra zaczęła brązowieć! TO BYŁ SZOK! :D Kolor jest bardzo naturalny. Efekt jest w moim przypadku bardzo wyraźny. Jestem bardzo zadowolona i na pewno znów go kupię!!! Kosztował mnie 10zł, używam go codziennie od ok. miesiąca (czasami rano i wieczorem) i jeszcze dość sporo go zostało.
Opakowanie inne niż na zdjęciu w opisie.

Używam tego produktu: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie :)

po prostu dobry.bez rewelacji.

Nie ejst to typowy nawilzajacy balsam, nie ejst on tłusty szybko sie wchłania , po kilku sekundach skóra robi sie aksamitna w dotyku i gładka ale nie jest tłusta i świecąca CO NA PEWNO EJST OGROMNYM PLUSEM ! po apkikacji czuć przyjemny RELAKSUJĄCY zapach kokosika;) Jeśli chodzi O GLOWNE ZADANIE BALSAMU, TO SPEŁNIA JE ,I OWSZEM ALE EFEKT JEST RACZEJ NIEWIELKI. Ale nie piszcie Drogie Panie ze wogole nic nie daje, Jesli amcie cere jasną jak mąka to nie liczcie na samoopalacze.Ogolnie produkt jest wartu uwagi.tyle

Całkiem niezły

Kupiłam ten balsam w środku zimy zniesmaczona swoją bladością :D Jednak, gdy po zużyciu połowy butelki nie było żadnych efektów odstawiłam go na półkę.
Przypomniałam sobie o nim całkiem niedawno, gdy skończył mi się inny balsam a nowego nie nabyłam. Moja skóra zazłociła się już od kilkukrotnego opalania w nadmorskim słoneczku. I teraz inaczej spojrzałam na ten balsam. Po posmarowaniu się nim skóra od razu wydała mi sie bardziej opalona, może dlatego, że po balsamie zaczęła dyskretnie błyszczeć ;) Balsam nakłada się super przyjemnie ze względu na lekką konsystencję. Zapach kokosowy jest dodatkowym aromaterapeutycznym bodźcem :) Wchłania się po pół minucie, pozostawiając skórę idealnie gładką i w ogóle nie klejącą.
Podsumowujac: jesli chcemy dzięki temu balsamowi przyciemnić kolor skóry - zapomnijcie ;) Jesli stosować go jako zwykły balsam do ciała to oceniam go wysoko. Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że po wieczornym smarowaniu następnego dnia po południu skóra jest znowy sucha i łuszczy się. Mam suchą skórę i potrzebuję balsamów bardziej natłuszczająco-nawilżajacych. Wszystkie inne cechy tego balsamu oceniam na zasłużone pięć gwiazdek.