Rimmel, Scandaleyes Xxtreme (Pogrubiający tusz do rzęs)

Rimmel, Scandaleyes Xxtreme (Pogrubiający tusz do rzęs)

Pogrubiająca formuła tuszu Rimmel Scandaleyes Xxtreme zagęszcza rzęsy sprawiając, że spojrzenie nabiera bardziej wyrazistego charakteru. Unikalna szczoteczka maksymalizuje siłę spojrzenia z podwójną siłą. Wygięta strona szczoteczki pogrubia i zagęszcza rzęsy jedna po drugiej. Płaska strona szczoteczki wydłuża i rozdziela rzęsy nie pozostawiając grudek.

Godny polecenia

Bardzo dobrze sprawdzający się tusz na moich rzesach. Bardzo ładne wydłużenie i pogrubienie bez sklejania. Gęstość tuszu idealna. Nie wysycha szybko. Nie osypuje się z rzęs.

Słaby

Nie sprawdził się. Na szczoteczkę nabiera się tona produktu którą trzeba wycierać bo inaczej zrobi nam 3 sklejone rzęsy. Raczej nie osypuje się, ma ładny kolor ale skleja i ciężko się nim maluje.

Lubimy się z tym tuszem bardzo :)

To chyba pierwszy tusz o tak niestandardowej szczoteczce, na który się skusiłam. Do tej pory stawiałam na szczoteczki z włosia, takie zwykłe, zwyczajne. Mam rzęsy długie i czarne, dość gęste, dlatego ich pogrubienie i podkręcenie nadaje im tą kropkę nad "i". Jedna strona szczoteczki pogrubia rzęsy, a druga je podkręca. Efekt według mnie jest naprawdę "Xxtreme" , jednak moja opinia może być lekko zniekształcona, przez to, że rzęsy mam ładne. Za mankament produktu uważam to , że jest dość wodnisty przez to bardzo dużo nakłada się go na szczoteczkę, zwłaszcza na początku. Efekt , który daje jest dla mnie bardzo pozytywny. Nie osypuje się, ale na początku może odbić się na powiece. Ogólnie polecam go .

spodziewałam się czegoś więcej

zawsze kupuję tusz collosal a tym razem postanowiłam zaszaleć i dać szansę czemuś nowemu.
i niestety ale spodziewałam się czegoś więcej.

+ma silikonową szczoteczkę a jestem ich wielką fanką bo uważam że dużo lepiej i dokładniej maluje rzęsy niż zwykła

ten tusz jakoś myślałam że rzeczywiście mega wydłuży rzęsy i będa takie teatralne, ładne.
a sa zwykłe, bez szału,
dodatkowo na minus że na szczotkę nabiera się za dużo tuszu i cięzko go dozować.

fajnie że szczoteczka ma z każdej strony inne włoski- z jednej dłuższe z innej krótsze więc można pomalować i krótsze rzęsy w kącikach i te normalne.

nie zmienia to faktu że wydlużenia nie widzę.
trzeba nałożyć kilka warstw dla mocniejszego efektu.

zdecydowanie lepszy w tym względzie jest czerwony tusz PUPA

oceniam że jest to sredniak- można używać, jak już kupiony bo nie ma dramatu, trwałość tez ok nie osypuje się, ale zdecydowanie nie nalezy oczekiwać spektakularnych efektów;)

Żadna rewelacja

Plusy:
- szczoteczka
- intensywny czarny kolor
-wydajność

Minusy:
- kruszył się niemiłosiernie - czego nie akceptuje w tuszach do rzęs
- odbijał kolor na górnej powiece
-skleja rzęsy
- nie pogrubia ich bardziej niż zwykły tusz
- cena

U mnie sprawdza się całkiem nieźle

Tusz kupiłam na promocji, bo akurat nie było mojego ulubieńca, ale nie rozczarował mnie. Szczoteczka jest fajna, bardzo ładnie rozdziela rzęsy, tusz jest trochę wodnisty i trzeba nałożyć co najmniej 2 warstwy dla dobrego efektu, ale daje radę. Raczej nie pogrubia, bardziej wydłuża, kolor jest głęboki, tusz jest trwały, nie kruszy się. Ogólnie ok.

nie kupię drugi raz

Tuszu używam od niecałego miesiąca. Trwałość jest niczego sobie, natomiast aplikacja to coś strasznego! Cały się maże podczas malowania. Wiele tuszów z niższej, tańszej półki można uznać za lepsze od tego.
Na pewno kupiłam go pierwszy i ostatni raz.

nie polecam

Tak mokrego tuszu chyba nigdy nie miałam, bardzo wolno schnie, zostawia ślady, strasznie wodnisty, nie pogrubia, może wydłuża, ale jest nie fajny.
Podoba mi się opakowanie i szczoteczka, uwielbiam grube szczoteczki do rzęs.
Mogę stwierdzić scandaleyes, o tak skandalicznie nie dobry, gdyby ta konsystencja była inna, gdyby nie był tak strasznie wodnisty ehhhh nie poszło im tym razem, powinnam się chyba cieszyć, że wygrałam go w konkursie bo w innym wypadku żałowałabym zakupu

Daje radę!

Innowacyjna, jednostronnie wypukła i dosyć gruba szczoteczka pozwala nanieść tusz nawet w kącikach i na dolnych rzęsach. Bardziej wprawna ręka da sobie radę bez zabrudzenia powiek. Konsystencja może się wydawać zbyt rzadka, jak na tusz, ale po naniesieniu na rzęsy zasycha i towarzyszy temu uczucie „sztywności” rzęs. Specyfik długo się utrzymuje, nie pozostawia efektu pandy po dłuższym czasie, a jedynie zaczyna się wykruszać – ale dopiero po ośmiu godzinach. Łatwo zmywalny płynem micelarnym, nie podrażnia moich powiek. Testowałam czerń, która okazała się być naprawdę głęboka i wyrazista. Podwójna warstwa kosmetyku pozwala osiągnąć rzęsy grube i długie jak u lalki - tak modne w ostatnim czasie.

Słabizna

Kupiłam ten tusz, bo miał ciekawą szczoteczkę - no i dobra firma, cena nie była zaporowa. Ale jak dla mnie to porażka.

Szczoteczką ciężko się posługuje - dopiero po jakimś czasie się nauczyłam i wtedy nawet nieźle się sprawowała. Ale ile razy do tego czasu włożyłam sobie ją do oka i popsułam makijaż to nie zliczę. Zresztą nawet potem niemiłosiernie brudziła mi powieki. Kolor ładny, trwałość w porządku, ale tusz skleja rzęsy i zostawia grudki. Po jakimś czasie tak się rozrzedził (albo zgęstniał? sama nie wiem), że kiedy wyjmowałam szczoteczke, żeby się umalować ta była caaaała w tuszu. Gdybym to sobie nałożyła na rzęsy to bym chyba wyglądała jak klaun.

Jestem na nie. Nie najgorszy tusz jaki miałam w życiu ale close enough

Uwielbiam

Moja ulubiona maskara, bez dwóch zdań. Po jej użyciu moje rzęsy są jak ekstremalnie pogrubione, wydłużone i przyciemnione. Ogromny plus za cenę i dużą pojemność.

Słabo, bardzo słabo...

Od początku nie radziłam sobie ze szczoteczką tego tuszu. Jak na mój gust słabo przemyślana i niewygodna w użyciu. Taka wykol oko, a efektu i tak nie będzie. Rzęsy pokrywała tuszem bardzo oszczędnie. Przy drugim pociągnięciu sklejała. Katastrofa normalnie. Pomalowanie kącików oczu graniczyło z cudem i wiecznie robiłam sobie niespodzianki. Obiecane wydłużenie i pogrubienie przy pomocy jednej czy drugiej strony szczoteczki można między bajki włożyć. Słabiutko bowiem malowała, słabiutko. Plusem produktu jest fakt, że tuszu w opakowaniu maskary jest całkiem sporo. Zużyłam go więc przy pomocy innej szczoteczki i tu efekt był całkiem fajny. Niestety po kilku godzinach produkt miał tendencję do lekkiego osypywania. Teraz nie wiem czy to wina kosmetyku, czy nie służyło mu współdziałanie z resztkami tuszu innej marki, która jakby nie było pozostawała na drugiej szczoteczce. Niemniej opiniowanej maskary nie polecam.