Dove, Silk Glow, Odżywczy żel pod prysznic (nowa wersja)

Dove, Silk Glow, Odżywczy żel pod prysznic (nowa wersja)

Odżywczy żelpod prysznic Dove Silk Glow dzięki kompozycji składników odżywczych, pozostawia skórę gładką, otulając ją ciepłym zapachem. Formuła żelu do ciała z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Żel zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. temu żel pielęgnuje skórę już podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Żel Dove Silk Glow zapewnia miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu. Codzienne stosowanie przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Wydajny produkt

Dove Silk Glow to żel pod prysznic , który przyjemnie pachnie i posiada delikatną , mleczną konsystencje . Dobrze się rozprowadza na skórze , sprawiając że staje się ona miękka i gładka. Żel moim zdaniem jest wydajny i wart swej ceny . Cena jest niska a produkt zdecydowanie starcza na dluższy czas . Ja kupuje opakowanie 750 ml

Piękniejsza skóra od pierwszego użycia

Kolejny cudowny żel pod prysznic Dove. Jak dla mnie, nie ma lepszych żeli do mycia. Używane z gąbką, czy bez tak samo dobrze myją skórę.

Żel jest bardzo gęsty, pieni się w mgnieniu oka i dobrze oczyszcza skórę. Ma jakby lekko perfumeryjny zapach. Nie podrażnia, nie uczula. Nie wysusza skóry, a nawet ją nawilża. Myjąc się tym żelem, nie stosowałam już potem balsamu nawilżającego, a stan mojej skóry się polepszył. Stała się miękka, gładsza.

Opakowanie to biała butelka z bardzo szczelną zakrętką. Żel jest bardzo wydajny.

Przyjemny

Bardzo podoba mi się ten żel – ma fajną, kremowa konsystencję, miły zapach, dobrze odżywia, nawilża i pielęgnuje skórę – bardzo dobrze zastępuje balsam. Dzięki niemu skóra jest miękka w dotyku. Poza tym jest wydajny, ma wygodne opakowanie i ładnie wygląda. Cena tez w porządku. Polecam!

Opis Produktu:

Bardzo przyjemny żel pod prysznic. Jest gęstszy od klasycznych innych żeli innych marek. Bardzo przyjemnie oczyszcza skórę pozostawiając ja nie przesuszoną :) Jedyny minus sam pod prysznicem się nie spłucze trzeba mu pomóc :)

Teraz tylko "Daf"

Kupiłam w hebe swój pierwszy Dove pod prysznic za około 14zł. Zapach? Cudny, takie lubię najbardziej. Działanie? Nawilża, jak żaden inny żel pod prysznic, po umyciu zapach utrzymuje się na skórze. Nie lubię używać balsamów, ale ten żel je zastępuję, może nie na 100% ale jest ok. Bardzo lubię takie mydlane aromaty i pewnie dlatego się skusiłam. Nie żałuję.

Dove och Dave

Dove to jedne z żeli które są zawsze u mnie zawsze. Uwielbiam je za konsystencję i zapachy, oraz za to jak dobrze pieni się. Zawsze kupuje duże opakowanie i starcza na długo. Sam żel nie uczula a po kąpieli zapach długo utrzymuje się, do tego zostawia efekt nawilżenia na skórze. Jest u mnie obowiązkowy.

Odżywienie i cudowny zapach

Uwielbiam ten żel za jego cudowny, delikatny, ale jednocześnie intensywny zapach. Bardzo dobrze się pieni, zostawia na skórze delikatną, kremową warstwę, którą jednak łatwo zmyć wodą. Po umyciu skóra jest bardzo miękka i delikatna, faktycznie nawilżona. Żel jest dość wydajny, już niewielka ilość wystarczy do umycia całego ciała. Opakowanie jest poręczne, ma dobry zatrzask. Często jest w promocji. Nie uczula i nie podrażnia.

Dove- żel pod prysznic

Moim zdaniem żel spełnia swoje funkcje w sposób doskonały. Świetnie nawilża skóre, dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza. Jestem bardzo zadowolona nie tylko ze skuteczności, ale również z wydajności i ceny.

Moja skóra go uwielbia :)

Bardzo dobry żel :) Pięknie pachnie, ma bardzo fajną kremową konsystencję i jest super wydajny. Bardzo dobrze nawilża skórę. Zapach utrzymuję się długo na skórze - bardzo przyjemna pielęgnacja. Cena także bardzo dobra. Silk Glow jest absolutnie wart polecenia :)

Odżywia skórę

Żele Dove z tej serii są ostatnio moimi faworytami. Pięknie pachną, mają fajną konsystencję, są bardzo wydajne i pozostawiają moją skórę miękką Po użyciu nie mam w ogóle uczucia wysuszenia i ściągnięcia. Jedynymi minusami są troszkę za wysoka cena oraz opakowanie, które otwiera się nieco ciężko.

Mój faworyt Dove

Zdecydowanie mój lider jeżeli chodzi o produkty Dove. Piękny kremowy zapach, który dłuuuuuugo zostaje na skórze. Ze wszystkich żeli pod prysznic uważam, że jest zdecydowanie najtrwalszy co czyni go moim faworytem :) Która kobieta lubi wychodzić spod prysznica pachnąca? KAŻDA!
Dodatkowym atutem jest wydajność- niewielka ilość wystarczy aby dobrze się pienił i rozprowadzał po całym ciele. Ponadto uwielbiam ich buteleczki, które są klasyczne i poręczne.

Dobry dla suchej skóry

plusy:
+ ładny kremowy zapach
+ bardzo dobrze się pieni
+ nie wysusza
+ dość dobrze oczyszcza

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco za wysoka cena
- niewygodne opakowanie i otwarcie
+ szeroka dostępność