Dove, Silk Glow, Odżywczy żel pod prysznic (nowa wersja)

Dove, Silk Glow, Odżywczy żel pod prysznic (nowa wersja)

Odżywczy żelpod prysznic Dove Silk Glow dzięki kompozycji składników odżywczych, pozostawia skórę gładką, otulając ją ciepłym zapachem. Formuła żelu do ciała z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Żel zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. temu żel pielęgnuje skórę już podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Żel Dove Silk Glow zapewnia miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu. Codzienne stosowanie przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Najlepszy od Dove

Ahh ten cudowny zapach... Przepiękny! Dla mnie najlepszy żel ze wszystkich żeli Dove. Często do niego wracam właśnie przez ten niesamowity kremowy zapach. Niestety żel nie jest bez wad. Według mnie ciężko się pieni, a prawie wcale i bardzo ciężko się go spłukuje ze skóry - jeśli nałożę trochę za dużo to muszę się nieźle namachać, żeby go całego zmyć.

Świetny!

Bardzo go lubię. Jak tylko wyhaczę na jakiejś promocji to zawsze kupuję na zapas.
Żel jest bardzo gęsty. W połączeniu z wodą tworzy kremową pianę.
Zapach ma przyjemny, taki ciepły. Przez to wolę go stosować raczej w okresie jesienno-zimowym, bo na lato wybieram bardziej orzeźwiające żele.
Jest wydajny. Niewielka ilość wystarczy na dokładne pokrycie całego ciała.
Trochę ciężko się zmywa z ciała, bo konsystencję ma dosyć gęstą nawet po rozrobieniu z wodą.
Po użyciu skóra jest miękka i odżywiona. Nawet nie trzeba stosować balsamu, wystarczy sam żel. I to właśnie najbardziej mi się w nim podoba. Mam wrażenie że już samo umycie nie tylko odświeża ale także pielęgnuje skórę, co jest świetnym rozwiązaniem kiedy się spieszę np rano. W dotyku ciało jest rzeczywiście finalnie bardziej gładkie. Skóra wygląda zdrowo i delikatnie pachnie.
Polecam wypróbować. Nie kosztuje dużo a działa rewelacyjnie.
Jedyne do czego mogę się doczepić to opakowanie, które niestety nie jest zbyt poręczne w użyciu.

Kocham brać z nim prysznic!

Zdecydowanie mój nr 1! Wszystko w nim uwielbiam- konsystencję, zapach, efekt nawilżenia i gładkości.
Skóra po nim jest miękka i pachnąca jeszcze długo po kąpieli. Zapach natomiast doprowadza mnie do obłędu (są takie perfumy?) :)

Ideał

Zdecydowanie mój numer jeden wśród żeli pod prysznic. Od początku urzekł mnie swoim cudownym zapachem, który ciężko jest opisać. Może wydawać się to śmieszne lub trochę dziwne, ale taki zapach kojarzy mi się z miękkością, ciepłem, czystością. Uwielbiam go również za to, że jest mega wydajny. Nie wysusza skóry, jest po nim miękka, gładka i aksamitna. Jestem fanką kremowych żeli pod prysznic Dove, wypróbowałam chyba wszystkie wersje, jednak ta jest zdecydowanie moim faworytem.

Uwielbiam ten zapach

To co najbardziej lubię w tym żelu to zapach. Bardzo charakterystyczny, mydlany, trochę przypomina mi Flower by Kenzo. Jest ponadczasowy. Zawsze jak słyszę Dove , to pierwszy produkt , który mi się nasuwa ? Żel w wersji mydlanej.

Przyjemny

Żel ma bardzo przyjemny, świeży zapach czystości - nieco mydlany. Jest trochę gęsty, kremowy więc się słabo pieni i jest średnio wydajny. Opakowanie troche niewygodne bo ciężko się otwiera i nie można go postawić do góry dnem. Jest jednym z nielicznych żeli, który nie wysusza skóry, za co ogromny plus. Cena również na plus. Polecam :)

Bardzo fajny

Świetny żel, jak każdy z Dove. DObrze myje, ładnie pachnie, a skóra po nim jest bardzo miękka i odżywiona. Bardzo wydajny, bo wystarczy nalać małą ilość a już bardzo się pieni.

Fantastyczny

W tym żelu najbardziej odpowiada mi zapach.Bardzo uprzyjemnia prysznic.Właściwości pielęgnacyjne na bardzo wysokim poziomie.Żel dobrze myje bez wysuszania.Po myciu balsam nie jest obowiązkowy.Wydajny,gesta kremowa konsystencja,piekny zapach.Czesto widze na promocji i wtedy robie male zapasy.

Niezły

Kosmetyk ten ma kremową i gęstą konsystencję oraz dobrze się pieni. Sprawia, że skóra po kąpieli jest gładziutka i miła w dotyku. Moim zdaniem ten zapach jest najlepszy z całej serii tych żeli, jednak ogólnie zapachy te mi się nie podobają.

Dobry

Po porazce jaka okazal sie zel Dove Deeply Nourishing dalam tej marce jeszcze jedna szanse. W drogerii byla akurat promocja, wiec sie skusilam ...i zel naprawde mile mnie zaskoczyl.

Okropność

Mama pokusiła się na promocję- kup jeden, drugi taki sam weź za grosz. Powiem szczerze, że raz jeden jeszcze miałam żel dove, tyle że z innej serii i tak jak wcześniej tak i teraz jestem ogromnie zawiedziona.
Po pierwsze jest tak gęsty, że się nie pieni, mam jedynie wrażenie, że próbuję spienić smar. No ale ok, z dużą ilością wody da się go spienić, po czym znowu robi się kremowy i znowu mam wrażenie smaru. Po drugie ciężko go spłukać. Po trzecie ma tak ciężki zapach, duszący, długo się utrzymuje, mdły, mydlany, dla mnie zdecydowanie nie.
Przez formułę tego żelu, po kąpieli nie mogę odegnać wrażenia, że jestem nadal nieumyta, zapach nie odświeża, nie nadaje lekkości, gryzie się z perfumami.
Producent ponad to obiecuje nawilżenie, jakaś formuła nawilżająca, a w składzie delikatnie myjaki i glicerynę. Nope, dla mnie to jest oszustwo.
Cenowo trzepie po portfelu, o ile nie jest akurat w promocji. Najgorsze przy tylu negatywach jest to, że jest przeraźliwie wydajny. Mama jakoś wczesną wiosną kupiła dwa największe opakowania (chyba po 700ml) i drugie dopiero jest w połowie. Dla mnie tragedia, już nigdy więcej nie nabiorę się na promocję tej marki, dla mnie jest skreślona na zawsze.

Średniak

Średnio się pieni, średnio utrzymuje zapach na ciele, Trochę nawilża. Cena bez promocji powala, można dostać o wiele lepsze produkt za niższą cenę. Super wydajny też nie jest. Otwieranie mokrymi dłońmi bez paznokci? Nie polecam