Dove, Gentle Exfoliating, Peelingujący żel pod prysznic

Dove, Gentle Exfoliating, Peelingujący żel pod prysznic

Peelingujący żel pod prysznic Dove Gentle Exfoliating bogaty w składniki złuszczające martwy, suchy naskórek m.in. kulki krzemionki), które oczyszczają i odsłaniają piękno i blask skóry. Formuła żelu do ciała z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. Dzięki temu żel pielęgnuje skórę podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Żel peelingujący Dove Gentle Exfoliating zapewnia miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu.Codzienne stosowanie przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml
Skóra
sucha

Porządny kosmetyk

Dove,żel pod prysznic z drobinkami peelingującymi.
Kosmetyk kupiłam w ramach akcji testuj Dove.
Swój egzemplarz dorwałam w Rossmannie za niecałe 13 zł.
Żel jest zamknięty w sporej butelce o pojemności 500 ml.
Zapach jest lekki i bardzo świeży.
Konsystencja jest kremowa i bardzo gęsta przez co trochę problematycznie się go nakładało na skórę.
Jest,to kosmetyk peelingujący,więc zawiera malutkie drobinki.
Żel obficie się pieni i dobrze oczyszcza.
Jeżeli chodzi o efekt peelingujący,to jest on znikomy.
Tak właściwie,to drobinki są ledwo wyczuwalne.
Żel nie wysusza skóry,a wręcz przeciwnie,dobrze ją nawilża.
Sprawia,że jest ona gładka,miękka oraz pachnąca.

ZAPACH :)

Lubię prawie wszystkie zapachy żelów pod prysznic z Dove. Mają bardzo ładne zapachy. Utrzymuje się zapach na skórze. Dużą ilość żelów pod prysznic przerabiałam. Od najtańszych po najdroższe. Ale Dove jest zawsze moim ulubieńcem. Zawsze do nich wracam.
Zaczynając od tego Dove, Gentle Exfoliating, Peelingujący żel pod prysznic. Więc zauważyłam, że moja skóra po nim staje się gładsza. Jakoś mega peelingujący to on nie jest. Taki delikatny.
Więc jak dla mnie ZAPACH na tak i skóra po nim jest gładsza.

Przyjemny

kremowo-żelową konsystencja Dove sprawia, że prysznic jest bardzo przyjemny. Żel łatwo rozprowadza się po ciele, jeszcze łatwiej się spłukuje. Delikatne drobinki, oczyszczają skórę. Sprawiając, że skóra jest świeża i naładowana energia. Żel ten nie podrażnia wrażliwej skóry, sprawia, że skóra jest nawilżona, aksamitna i miękka w dotyku. Bardzo ładnie pachnie. Jest wydajny, a duże opakowanie jest ekonomiczne.

Piękny zapach

Największym plusem tego produktu jak dla mnie jest zapach! Porownałabym go do zapachu świeżego prania, miękki delikatny.
Żel dobrze się pieni, przyjemnie rozprowadza, nie przesusza skóry. Zapach utrzymuje się do kilku godzin. Żel posiada małe delikatne peelingujace drobinki. Skóra faktycznie jest bardziej gładka i miękka.
Największym minusem jest opakowanie - bardzo twarde i kiedy zużyjemy połowę bardzo ciężko go wycisnąć

Świetny żelo-krem

Kupuję go zawsze, gdy jest na promo - żel świetnie czyści, jest delikatny dla skóry, a skóra po jego użyciu jest miękka, pachnąca i delikatna :3

Zawsze wybieram duży rozmiar - dobry wybór dla środowiska i ekonomicznie.

W składzie brak mocnych oczyszczaczy, za to mamy olejek, który czyści i pielęgnuje skórę.

Cena na plus, produkt często w promocji - zawsze zabieram go na wyjazdy, bo nie wymaga używania balsamu :)

najsłabszy wśród żeli Dove

Spośród wszystkich żeli Dove, które używałam ten przypadł mi do gustu najmniej. Jak każdy ma gęstą, kremową konsystencję, dobrze myje i nie wysusza, ale drobinki, które się w nim znajdują są tak delikatne, że o peelingu nie ma mowy, a podczas zwykłego mycia przeszkadzają mi, bo ciężko zmyć je z ciała. Zapach też niekoniecznie mój, niby to klasyczny Dove, ale jest jakby kwaśny.
Wydajność, opakowanie, cena, dostępność jak zawsze dobre, od tej wersji jednak będę trzymać się z daleka.

Idealny szczególnie latem :)

Bardzo lubię żele Dove, a ten peelingujący w szczególności. Żel świetnie oczyszcza, odświeża skórę na długo, super pachnie i dobrze się pieni. Zauważyłam że nawilża, sprawia, że skóra staję się miękka i gładka. Jak dla mnie super żel pod prysznic! Polecam :)

Świeżość prania

Żel zakupiłam jak tylko pojawił się wśród nowości. Decyzję o kupnie podjęłam pod wpływem zapachu. Zaraz tego samego dnia wypróbowałam żel na sobie. Pierwsze co, to czujemy mocny zapach. Jest świeży, mydlany, powiedziałabym że jak proszek do prania. Jak proszek do prania też są drobinki zawarte w samym żelu. Kiedy go używałam były one trochę wyczuwalne, miałam wrażenie że trochę tępo rozprowadzają się po skórze. Jednak wolę kiedy żel ma zwyczajną płynną konsystencję, a peeling to peeling- swoją drogą. Ogólnie żel na plus, ale jakby nie miał tych drobinek i gdyby zapach nie był taki 'proszkowy'.

fajny

Żel ma w sobie zawarte delikatne drobinki, które przyjemnie czuć na skórze podczas mycia, ale nawet delikatnie nie złuszczają naskórka. Produkt nie pozostawia czerwonej i podrażnionej skóry. Ma ładny delikatny zapach, który jest charakterystyczny dla tej firmy. Konsystencja mi się bardzo podoba, bo jest dosyć gęsta, ale nie jest ona za gęsta. Butelka ogólnie jest ładna i dosyć wygodna w użyciu, ale na końcu ciężko wydobyć produkt. Nie ukrywam, że mimo wszystko mogłaby mieć troszkę inny kształt, a wtedy byłabym już w 100% zadowolona. Produkt nie wysusza skóry, ale również jej nie nawilża.

Naprawdę gentle

Niby fajny żel, ale drobinki to on ma żadne więc moim zdaniem nie złuszcza, a przez te drobinki właśnie nieprzyjemnie na niego goli się nogi ;p zapach ma bardzo ładny, nawiłza skórę. Do codziennego stosowania sprawdzi się dobrze, ale nie jest to kosmetyk do zadań specjalnych, ale to zależy kto czego szuka :)

Peeling nie, żel też nie...

Jako osoba lubiąca testować produkty z przyjemnością zaopatrzyłam się w peelingujący zel pod prysznic Dove. Zapach typowy dla tej marki, wiec przyjemny. Konsystencja kremowa, znów na plus, ale... Drobinki są straszne, wcale nie należą do tych delikatnych, po każdym prysznicu czułam, że moja skóra ma dość i woła o ratunek. Była podrażniona i piekąca, wiec za każdym razem wymagała użycia balsamu na uspokojenie.
Następnie wpadłam na pomysł, żeby wykorzystać go jako peeling do ciała i tu znów rozczarowanie, bo niestety tych kuleczek jest za mało by pełnił tę funkcję.
Żel skończył u faceta, ale i jemu nie do końca się sprawdził. Niby zużył, ale narzekał, ze drobinki go drażnią.

Genialny żel o cudnym zapachu

Świetne połączenie żelu pod prysznic i delikatnego peelingu. Żel ładnie pachnie, nawilża skórę oraz delikatnie złuszcza martwy naskórek. Nie muszę stosować po kąpieli balsamu nawilżającego, bo moja skóra po samym myciu jest nawilżona.