Bell, HYPOAllergenic, Powder & Blush (Hipoalergiczny puder z różem)

Bell, HYPOAllergenic, Powder & Blush (Hipoalergiczny puder z różem)

Bell HYPOAllergenic Powder & Blush to idealne połączenie matującego pudru z ożywiającym różem w jednym opakowaniu. Zapewnia profesjonalnie wyglądający i trwały makijaż. Aksamitna formuła pomaga zatuszować niedoskonałości pozostawiając skórę promienną i wypoczętą. Wystarczy lekkie muśnięcie pudrem, a następnie różem, by wyglądać świeżo i naturalnie. Hipoalergiczny puder z różem Bell optycznie wygładza oraz modeluje owal twarzy.

I co tu mamy? W sumie mało mamy...

Kupiłam go w Biedronce - czemu nie? Firmę lubię, cena dobra, kosmetyk kilka w jednym... I chyba właśnie tu jest problem:

Po pierwsze - opakowanie słabej jakości - bardzo szybko się pobrudziło pudrem i porysowało.

Po drugie - taki niby mix wszystkiego i jak to nakładać? Bardzo mały róż, tak samo bronzer i inne pudry -jest jeszcze jasny, ciemniejszy i jakiś szary. Nakładam, nakładam i nic.... Bardzo słaby efekt na buzi. Jedyne co robię to nakładanie go jaki lekki róż na policzki (mieszam wszystko co jest w opakowanie razem - tak najprościej).

Cena niby ok chociaż za produkt do wszystkiego i do niczego raczej podziękuję.
Nie sprawdziła się tutaj kombinacja i bardzo słaba pigmentacja.

Kolejny dobry puder z Bell

Fajny puder z różem, ładnie rozświetla skore. Ma bardzo ładne opakowanie. Długo utrzymuje się na skórze. Można go kupić w dobrej cenie. Pozostawia skórę aksamitna w dotyku. Idealny dla alergkow.

kosmetyk niewidek

Kupiłam go, bo stoisko Bell jest w Biedronce, a tam jestem praktycznie codziennie. Puder jest w przystępnej cenie i to jest jego jedyna zaleta.
Wada? Nie widać go na twarzy. Cy on cokolwiek robi? Nie wiem, ja niczego nie widzę :)

wielkie nic

Skusiłam się, bo szukałam czegoś lekkiego i przy okazji wielofunkcyjnego do torebki. Ot - będę miała na dni, kiedy nie potrzebuję mocniejszego makijażu albo do poprawek.
Tylko że ten puder nic nie robi, zupełnie go nie widać na mojej cerze. No poza różem, który, jakoś tak zawsze się składa, zaplącze się na pędzel, gdy staram się przypudrować nos. I tak , już zaczerwieniony nos podbijam lekko na bladoróżowo. Trudno zatem ocenić wydajność czegoś, co nie spełnia podstawowej funkcji.
Ciężko się z tą paletką pracuje - trudno nabrać tylko to, co akurat potrzebujemy. W dodatku mój puder po kilku tygodniach od zakupu zmienił konsystencję - z lekko pudrowej zamienił się w skamielinę.
Odradzam.

no 01

Póki co dopiero zakupiony, czeka na próbę ciężkiego dnia w pracy - wtedy to też edytuję recenzję i dodam co nieco więcej od siebie.
Póki co mogę powiedzieć, że wydaje mi się ten produkt strzałem w dziesiątkę.
Brak opinii na wizażu i nie wiadomo czy się skusić :p Zdecydowana jednak na zakup wybrałam się do drogerii i...nie ma! Szukałam więc chociaż w połowie tak funkcjonalnego zamiennika, osobno bronzera, różu...i nic. W porównaniu z kolorystyką innych produktów, ten jest bardzo naturalny, paletka na pewno pozwala na stopniowanie efektu. Myślę jednak, że nie da się tu wyrządzić nim krzywdy. Róż jest a prawdę przepiękny a brąz delikatny-idealny dla bladolicych!
Nie da się też pominąć faktu, iż zakupienie osobno podobnych produktów wynosi nas trzy razy drożej. Minusem może być jedynie wielkość...ciężko będzie wydobyć z puzderka to, co nas interesuje. Wielki ukłon dla Bell za delikatną formułę, multifunkcyjność a przy tym tak śmiesznie niską cenę.
ps. genialnie, że całość jest totalnie matowa, bez zbędnego brokatu

skład: talc, mica, magnesium sterate, isocetyl steroyl stearate, octyldodecyl stearate, sodium stearyl fumarate, aluminium starch, octenylsuccinate, kaolin, methyl methacrylate crosspolymer, jojoba esters, tocopherol, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, phenoxyethanol, ( CI 15850, CI77491, CI 77492, CI77499, CI 77891)

Edit:
Trwałość jest fajna! Nie schodzi przy dotknięciu rękawkiem bądź kołnierzykiem. Wytrzymuje spokojnie 6 godzin bez poprawek. Nie uczulił, nie zapchał...skóra jest wręcz jakby odżywiona :) idealnie stopił się z odcieniem skóry...coś na zasadzie transparentnych odcieni. Jestem póki co zakochana!