Sephora, Outrageous Rouge (Szminka do ust)

Sephora, Outrageous Rouge (Szminka do ust)

Pojemność 1 szt

Płynna szminka do ust Sephora Outrageous Rouge o niezwykłym kolorze i poziomie krycia, która nie rozmazuje się nawet przez całą noc. Dostępna w 9 odcieniach.

w płynie
kryjące

Kleik w pięknych kolorach

Posiadam kolor 09. Szminka posiada jedną dużą wadę mianowicie klei się na ustach zwłaszcza zaraz po nałożeniu. Pozostawia usta suche i spierzchnięte.

Trwałość szminki jest bardzo duża, opakowanie ładne, zapach przyjemny, kolory piękne i intensywne.

Z tą szminką najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

Od jakiegoś czasu szukałam trwałej, płynnej szminki w bardzo ciemnym kolorze. Outrageous Rouge jest dostępna w kilku nasyconych odcieniach, z których wybrałam 07 - chłodny bordowy.

Niestety, kolor to jedna w niewielu rzeczy, która w tej szmince przypadła mi do gustu.

Do rzeczy więc:

Plusy
+ Kolor jest niesamowity. Trzeba nakładać go powoli, bo nietrudno o smugi i wyjechanie za linię, a poprawki nie są łatwe.
+ Aplikator zamontowano pod kątem, według mnie to całkiem praktyczny patent.
+ Opakowanie sprawia wrażenie solidnego

Minusy
- Zapach. Trochę jak aceton.
- Konsystencja - coś między płynem a żelem. Jak wspomniałam, produkt trudno się nakłada.
- Uczucie sklejenia ust przez pierwsze parę godzin, które potem zmienia się w uczucie suchości.
- FATALNA TRWAŁOŚĆ. Czuję się oszukana - producent obiecywał wspaniały kolor przez całą noc, a w praktyce wyszła katastrofa.
Po wypiciu kawy (godzina od nałożenia) - szminka była wszędzie. Na kubku, na zębach, dookoła ust... Natomiast na wargach pozostał nierówny, łaciaty koszmar (który w dodatku ciężko zmyć).

Podsumowując:
Szminka nadaje się do sesji zdjęciowych, ale w zasadzie do niczego więcej.
W tej kategorii cenowej można znaleźć o wiele lepsze produkty.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Niesamowita trwałość!!!

Kupiłam skuszona 40%-owym rabatem, bez przekonania... Zawsze bardzo sceptycznie podchodzę do rad Pań pracujących w drogeriach, bo one zawsze mówią, że wszystko jest świetne, wspaniałe...bla, bla, bla...Otóż muszę powiedzieć, że ten lakier rzeczywiście ma nieprawdopodobną trwałość!
Pierwszego dnia postanowiłam zrobić test, więc:
1. Umalowałam usta o 8 rano
2.Potem zjadłam śniadanie w postaci kanapek z pasztetem i sałatką jarzynową ;-)
* szminka bez uszczerbku
3. Wypiłam kawę
*szminka bez uszczerbku
4.Wypiłam herbatę
*szminka bez uszczerbku
5. W okolicach godziny 13-ej zjadłam sałatkę
*szminka trochę się zjadła, ale nadal cała powierzchnia ust była pokryta kolorem, a więc szminka nie zjadła się z wierzchu i nie pozostała tylko w rowkach, jak to się zdarza na ogół, tylko pomimo jedzenia tłustych potraw wargi nadal były pokryte jednolitą warstwą koloru!!!
6. W okolicach godziny 16, kiedy wróciłam do domu szminka nadal była w takim stanie, jak pozostała po ostatnim jedzeniu.

PODSUMOWANIE:
Zalety:
+Mega, megatrwałość!
+ Przepiękny kolor fuksji (nr 02).
+nie wysusza ust
+wygodny aplikator

Wady
-uczucie lepkich ust, jakby były spryskane lakierem do włosów (no ale cóż, jest to lakier do ust ;-))
-tandetne opakowanie
-trzeba bardzo, bardzo ostrożnie i powoli aplikować szminkę, bo jeśli wyjdziemy poza linię warg, naprawdę bardzo ciężko zmyć.

Warto spróbować i polować na promocje. Nie wiem czy kupiłabym inny kolor, ale tylko dlatego, że jest mnóstwo innych firm do wypróbowania :-)

Używam tego produktu od: kilku dni