Philips, Tulip Easy Natural, Lokówka do włosów BHH 777/00

Philips, Tulip Easy Natural, Lokówka do włosów BHH 777/00

Sprawdź ceny produktu

Nowa lokówka Tulip Easy Natural marki Philips pozwala w prosty sposób stworzyć piękne naturalnie wyglądające fale i loki, nawet z tyłu głowy. Dzięki wyjątkowej konstrukcji w kształcie tulipana i specjalnym płytkom pasma włosów są przytrzymywane podczas układania, co umożliwia stworzenie naturalnie wyglądających fal jednym prostym ruchem.
Tworzenie fal i loków przypomina podkręcanie wstążeczki podczas pakowania prezentów. Zacisk i płytki grzejne lokówki Easy Natural automatycznie przytrzymują pasma włosów podczas układania, dzięki czemu można zakręcić loki jedną ręką, a następnie pojedynczym ruchem odwijasz pasmo, które staje się podkręcone. Płytki grzejne mają zabezpieczenie przed dotknięciem, więc nie trzeba się martwić o przypadkowe oparzenia. LokówkaBHH 777/00 Tulip Easy Natural Philips jest ponadto lekka i bardzo poręczna. Jej wąski uchwyt i niewielkie wymiary sprawiają, że można ją zabrać ze sobą na wakacje czy wyjazd służbowy.
Ochronna powłoka ceramiczna zastosowana na płytkach lokówki zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i jest mniej szkodliwa dla włosów, które pozostają miękkie i lśniące. Dodatkowo temperatura 200°C stosowana przez profesjonalistów gwarantuje dobre rezultaty nawet w przypadku grubych włosów i jest dla nich zdecydowanie mniej szkodliwa.

lokówki
Zastosowanie
na baterie

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

słabizna

Przeczytałam z niedowierzaniem wszystkie recenzje. Ja nie jestem z niej zadowlona. Może miałam zbyt duże oczekiwania. Żałuję tego zakupu. Uważam, że w tej cenie można kupić dobrą prostownicę, która nie tylko fajnie zakręci nam włosy, ale też wyprostuje.
Owszem lokówka jest estetycznie wykonana, lekka i poręczna, łatwo się jej używa, ale najważniejsze są efekty jakie można z jej pomocą osiągnać. A te są mizerne. Może sprawdzi się na krótszych włosach. Na długich nie wyczaruje się absolutnie ładnych loków. Wychodzą mało efektowne fale. Moje włosy są cienkie i poddatne, a więc łatwe do stylizacji. To już fajny efekt osiągam kręcąc włosy na noc na opaskę. Dałam się niestety nabrać reklamie. Szkoda, że nie można zwracać produktów, które nie spełniły moich oczekiwań bo z pewnością zamieniłabym tą lokówkę na coś innego.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

Naturalne piękne fale i loki tylko z lokówką Tulip Easy Natural

Miałam okazję dzięki konkursowi, który był przeprowadzony na stronie Wizaz.pl wygrać w konkursie i przetestować nowe cudo jakim jest lokówka marki Philips Tulip Easy Natural.
Mając krótkie włosy nie spodziewałam się loków lokówką Tulip Easy Natural.
A tu miła niespodzianka. Posiadając wyjątkową lokówkę o konstrukcji w kształcie tulipana i specjalnym płytkom umożliwia mi stworzenie naturalnie wyglądających fal jednym prostym ruchem. A naprawdę dużym plusem jest szybkość nagrzewania gdzie jestem zszokowana pozytywnie. Firma Philips stworzyła lekką i łatwą w obsłudze lokówkę o wyjątkowym kształcie tulipana gdzie mogę osobiście potwierdzić. Lokówka posiada obracany kabel, więc nie uszkodzimy sobie nadgarstka do tego lekka. Loki powstają bardzo szybko od małego loczka po dużego, jednocześnie loki są sprężyste. Mój mężczyzna oznajmił jedno, że po zastosowaniu lokówki Tulip Easy Natural dzięki lokom wyglądam jeszcze cudowniej gdzie idealnie loki podkreślają moją urodę. Cena 159 zł (katalogowa) jest ceną adekwatną dla takiej lokówki, gdyż również otrzymujemy z niej dobrą prostownicę czyli 2 w1.

Ilość zużytych opakowań: zero

Lokówka na medal!

Tulip Easy Natural to lokówka na którą...czekałam! Prosta w obsłudze, lekka o ciekawym designie z miejsca podbiła moje serce. Innowacyjna lokówka Philips wyczarowała na mojej głowie pięknie wyglądające, naturalne loki i do tego czarowania użyłam tylko jednej...ręki :-) Na plus zaliczam również fakt, że lokówka jest tak zaprojektowana, że zabezpiecza przed oparzeniem. Easy Tulip jest przyjazna dla włosów :-)
Polecam wszystkim dziewczynom , których marzeniem jest mieć piękne loki.

Używam tego produktu od: tydzień

Świetna!

Tulip Easy Natural ma bardzo ciekawy design - całkowicie różni się od lokówek jakich używałam dotychczas.
Niewielka, lekka i bardzo poręczna. Banalnie prosta w obsłudze.
Użyłam jej kilka razy tuż przed wyjściem do pracy, mając niewiele czasu na przygotowanie i muszę przyznać, że spisała się rewelacyjnie.
Płytki nagrzały się błyskawicznie. Operowanie lokówką wbrew moim obawom nie sprawiło najmniejszego problemu, a jestem w tej dziedzinie kompletnym beztalenciem. Oddzieliłam pasmo, zacisnęłam lokówkę i rzeczywiście resztę czynności mogłam wykonać jedną ręką. Nie sposób się nią oparzyć.
Po tych szybkich manewrach fryzura wygląda świenie. Loki nie są sprasowane na sztywne sprężyny, jak po użyciu lokówek starego typu. Na głowie mam lekkie fale-loki, które wyglądają bardzo naturalnie. O takim efekcie zawsze marzyłam.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: Zużywam pierwszą :)

Najcudowniejsza lokówka!

Od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką i testerką tej oto lokówki. :) Co prawda to trochę za krótko, by już oceniać, ale to naprawdę miłość od pierwszego wejrzenia bądź raczej... kręcenia.

Jest CUDOWNA!

Przyznam się, choć to nieładnie, że nie czytałam nawet instrukcji, jest tak banalna w obsłudze, iż wystarczyło spojrzeć na 3 zdjęcia prezentujące w 3 krokach sposób kręcenia. Rewelacja! Nigdy nie lubiłam podobnych (choć jak bardzo innych) lokówek. Były ciężkie "w obsłudze", łatwo było się poparzyć. Nic z tych rzeczy w przypadku tej lokówki. Jest tak leciutka, że bez problemu wszystkie czynności wykonuję, tak jak obiecuje producent, jedną ręką. W dodatku płytki, które się nagrzewają są w taki sposób chronione, że nie ma mowy o poparzeniu, mimo że obsługujemy jedną ręką. Nie niszczy włosów, przynajmniej po dwóch użyciach nie zauważyłam, by były w gorszej formie. Loki powstają szybko i tak całkiem zgrabnie. Jestem zachwycona, dlatego musiałam się opinią pochwalić od razu! :)

Będę jeszcze ten komentarz aktualizować, w trakcie użytkowania, o nowe spostrzeżenia.

Na dzień dzisiejszy: POLECAM bardzo bardzo. :)

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 lokówka ;)