Vichy, Dercos, Szampon odżywczo-regenerujący

Vichy, Dercos, Szampon odżywczo-regenerujący

Delikatny szampon - krem odżywia i nawilża włosy. Polecany zwłaszcza dla włosów po farbowaniu lub trwałej. Regeneruje wysuszone włosy.

REWELACJA

POLECAM TEN SZAMPON
jest rewelacyjny - uwielbiam produkty VICHY jak i odżywki no i oczywiście ampułki
szamponów i odżywek używam od kilku lat ... w dzisiejszych czasach biorąc pod uwagę sposób odżywania się i żywność jaką mamy - nasze włosy sa słabe i bez blasku. Szampony Vichy i odżywki sa idealnym rozwiązaniem dla nich
POLECAM

Używam tego produktu od: 2004
Ilość zużytych opakowań: nie zliczona

Od 10 lat najlepszy do odżywienia po ciepłych klimacie

Używam tego szamponu okazjonalnie od 10 lat. Mam zadbane włosy, błyszczące i zdrowe. Za każdym razem, gdy zaczyna się jesień w Polsce, używam go, żeby zadbać o włosy narażone na długi pobyt w ciepłym klimacie i moczenie w oceanie (mimo rygorystycznego stosowania linii przeciwsłonecznej z SPF). Szampon ma bogatą, gęstą konsystencję. Świetnie odżywia włosy (nie nawilża), szybko regeneruje (ale tak jak piszę, nie mówię o zniszczonych kłaczkach, które trzeba obciąć, a nie obkleić silikonami;) ).
Poza tym, zawiera Hydrolyzed Wheat Protein, które moim włosom bardzo służą (ma je też szampon ze skrzypem Farmony).
Bardzo, bardzo dobry.

Ilość zużytych opakowań: sporo

szampon jak szampon

Tak szczerze mowiac to nie wiem, co ten szampon ma robic - wlosy myc - myje, lupiezu powodowac - nie powoduje, jednak wlosy szybciej sie przetluszczaja, sa z lekka wysuszone, nieswieze i oklaple. Po kilku uzyciach oddalam to ohydztwo dalej.

w dodatku drogi!

Produkt dla wyznawcow marki Vichy. Dla wszystkich innych - pozycja nieobowiazkowa. Takie same (o ile nie lepsze) efekty daje szampon za 5 zl z kiosku ruchu.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świąteczny makijaż

średni

Szampon kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Mam bardzo zniszczone włosy dlatego próbuję je ratować droższymi kosmetykami. Niestety szampon nie spełnił moich oczekiwań. Włosy jakie były takie są, praktycznie nic z nimi nie zrobił. Średnio się pieni, przez co trzeba dużo go nakładać. W podobnej cenie polecam Szampon Kadus repair energy który bardzo dobrze spisał się na moich włosach. Ten może polubią osoby, których włosy nie są w aż tak opłakanym stanie jak moje..

Tragedia

Umyłam włosy tym szamponem i dosłownie jak tylko wyschły miałam wrażenie, że chyba źle spłukałam włosy, co jest i tak niemożliwe, gdyż nigdy mi się to nie zdarzyło. Umyłam włosy znowu i dalej to samo, do tego ten okropny swąd, dostałam takiego uczulenia, że masakra. Odstawiłam jednak na kilka dni, gdyż myślałam, że to tylko reakcja na zmianę szamponu, ale za każdym następnym użyciem było gorzej i gorzej, włosy zaczęły wypadać mi garściami jakby je po prostu cięła nożyczkami, włosy były tak zniszczone jakbym je wyszorowała pumeksem, a miałam takie piękne, gładkie włosy, a teraz wyglądają jakbym w ciągu 7 dni zafundowała moim włosom 7 trwałych ondulacji, plus rozjaśnianie. Syf i apokalipsa, zapach tylko jeszcze znośny. Jak mój fryzjer dowiedział się czym umyłam włosy się przeraził, popatrzył na skład i co się okazało!!!???? Sama chemia i detergenty!!!!!!! Powiedział mi , że i tak mam szczęście, bo nie jestem łysa. Każdej osobie, która kupuje ten kosmetyk sugeruję zrobić próbę na uczulenie, bo zniszczycie włosy!!!!!!!!!! Ale najlepiej nie kupować. Za taką cenę można się czego innego spodziewać. Co innego gdyby to był szampon za 3 lub 4 zł lub z biedronki ale za 35 to chyba ma się inne oczekiwania a nie tortury dla swoich włosów. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!! Uciekać z dala od tego kata!!!!!!Używam tego produktu od:miesiąca

miła niespodzianka

Kupiłam go calkiiem bez przekonania, że może mi pomóc. Szukałam raczej czegoś do nawilżenia, bo włosy mam w niexłej kondycji. Bez rozdwojonych końcówek, tylk otroche puszące się i potrzebujące nawilżenia.
Zalety:
- gęsta kremowa konstystencja, przez co wydajny
- miły zapach
- świetnie się pieni

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Suuper :)

Plusy:
-wydajny dzięki gęstej konsystencji
-nawilża i wygładza włosy
-mam wrażenie że też nadaje lekko objętości
-delikatny, nienachalny zapach
-udało mi się kupić z dodatkowym 50ml opakowaniem w cenie 1opakowania :)

Minus:
-brak

Jak na szampon, który ma tylko myć spełnia wszystkie obietniceUżywam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:0,5

Cudowny zapach i bardzo dobry

Bardzo dobry produkt. Ja będę ją oceniać razem z szaponem z tej samej serii też Vichy kolorku żółtego:)
Szapon mocno nawilża włosy, sprawia, że są miekkie, nawilżone i śliskie. Przygotowywuje je do nałożenia tej właśnie odżywki. Szampon ma gęstą, kremową konstytence a odżywka jest już lżejsza. Duet świetnie nawilża, nabłyszcza, wygładza i ten zapach dla mnie to (love). Przypomina mi moje pierwsze dorosłe perfumy Burberry London (te ze srbrnym korkiem i ze złocistą zawartością. Kupiłam je jak miałam jeszcze 12 lat. Ten szampon przypomina mi właśnie te moje pierwsze perfumy, moje pierwsze miłości;) Miałam przyznać mu 4 gwiazdki, ale za ten zapach i wspomnienia daję max :D
Zapach jest delikatny, ale cuć go, taką piękną otoczkę zapachową. Perfumy są wtedy zbędne.
Ja używałam duetu i stą taki piękny zapach:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

bez obaw

Jeśli ktoś ma włosy przesuszone i łamliwe na końcach to szczerze polecam. Szampon jest łagodny, ma lekką konsystencje, dość łatwo się pieni. Nie uczula, delikatnie oczyszcza skórę głowy i nawilża końcówki. Niestety ja muszę go używać codziennie, jako że u nasady mam dość tłuste włosy. Nie wiem czy kupię ponownie bo wciąż testuję :).

bardzo dobry

Bardzo dobry szampon.
zacznę może od tego ze ZA KAŻDYM razem po umyciu włosów muszę używać odzywek by włosy rozczesać. Sa dość długie i plączą sie.
Ten szampon jest jedyny po którym włosy rozczesywały sie tak jakby była nałożona odzywka.
Mocno nawilża i odżywia włosy. ładnie pachnie.
jeśli chodzi o wydajność to jest średnia - powiedziałabym dość klasyczna.
Dokupiłam odżywkę z tej samej serii i wtedy nie było to już zwyczajne mycie włosów i nakładanie odzywki a wręcz profesjonalna pielęgnacja regenerująca włosy.
Wad nie znalazłam dlatego daje pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

dobry, ale nie najlepszy

szampon jest dobry, generalnie nie moge sie do niego przyczepic
natomiast jakoś nie zauwazyłąm spektakularnego efektu na włosach, bardziej odpowiada mi absolut repair z loreala
ale do rzeczy - szampon sprawia, że włosy sa mocniejsze i gęstsze, jak dla mnie za słabo nawilza i ogólnie jest troche za słaby jak na soja cene
jest dośc wydajny, ma gęsta kremowa konsystencje, ale fajnie sie pieni, przyjemnie sie go uzywa
nie wiem czy jeszcze go kupie, bo znam lepsze szampony

Używam tego produktu od:pół roku temu
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Dobry, ale... :(

Używałam tego szamponu kilka lat temu, kiedy włosy miałam strasznie zniszczona i przesuszone po rożnych zabiegach pielęgnacyjnych.
Szampon jest wydajny, dobrze sie pieni, ma delikatny zapach. Doskonale nawilża i odżywia włosy.
Warto spróbować.
Idealnie komponuje sie z odzywka z tej samej seriii

Edit 17/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyk ten należy do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka