Phenicoptere, Glov, Hydro Demaquillage Comfort (Rękawica do demakijażu twarzy)

Phenicoptere, Glov, Hydro Demaquillage Comfort (Rękawica do demakijażu twarzy)

Rękawica do demakijażu Glov Comfort starannie usunie cały makijaż i oczyści skórę twarzy tylko za pomocą wody. Zastępuje wiele kosmetyków do demakijażu po to, aby nasza skóra była naturalnie zdrowa i piękna.Jest wielokrotnego użytku, można ją stosować do 3 miesięcy.
Glov Comfort został zaprojektowany do mocnego makijażu. System 4 rogów pozwala precyzyjnie usunąć intensywny makijaż oczu. Sekretem jest włókno. Stworzone w mikrotechnologii, dzięki elektrostatycznym właściwościom działa jak magnez na makijaż dokładnie go usuwając.
Nasza skóra jest idealnie oczyszczona z makijażu oraz nadmiaru sebum.
Glov jest idealny dla każdego typu cery, nawet najbardziej wrażliwej.
Testy dermatologiczne potwierdziły w 100% jego antyalergiczność.
Glov wzmacnia barierę hydro-lipidowa skóry, która aktywnie się reguluje. Włókna działają lekko pilingujaco, pobudzają mikrokrążenie skóry, wygładzając ją, nadając jej matowy efekt.
Glov to demakijaż sprytny i wygodny w każdej sytuacji. Idealnie sprawdza sie w podróży, podczas kontroli lotniskowych lub przed aktywnością fizyczną. Demakijaż z Glov jest przyjazny dla użytkowników soczewek kontaktowych, nie podrażnia oczu. Jest również przyjazny dla środowiska.

inne
do twarzy
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Rękawica glov bardzo dobrze zmywa makijaż. Nie trzeba używać kolejnych kosmetyków, często chemicznych, jest tylko przyjemny materiał i woda. Używałam codziennie, ale trzeba ją myć po każdym makijażu i zmywam nią makijaż tylko, kiedy używam podkładu, a na co dzień mam dobry płyn micelarny i używam kremu CC. Nie podrażnia oczu. Korzystanie z rękawicy poprawiło nieco kondycję mojej skóry. Moim zdaniem jest to dobry produkt, ale trzeba się przyzwyczaić do mycia.

Nie działa

-jeden wielki bubel, używanie tego jest bardzo problematyczne,
-wbrew pozorom największym problemem dla mnie było suszenie tej szmatki, ona wiecznie była niedoschnięta, ble,
-domywanie jej z makijażu zajmuje drugie tylko co zmywanie nią makijażu,
-droga,
-kompletnie nieporęczna, niby, że wkładamy rękę tam do środka, ale to nie do końca tak działa,
-żeby zmyć nią makijaż oczu trzeba tę skórę tak trzeć, że zmarszczki murowane, a chyba nie o to chodzi,
-nie domywa makijażu, choć byśmy nie wiadomo jak tarli, zawsze potem jak przejadę płynem micelarnym, to na waciku coś jest,
-z każdym kolejnym myciem wygląda coraz gorzej, jej faktura też jest coraz mniej miła,

+nie ma problemu z dostępnością,
+na początku bardzo milutki materiał,
+zmywałam nią maski, aż jej nie "zajechałam", obecnie zmywam po prostu mokrym ręcznikiem

Demakijaz samą wodą

Głównym zadaniem tego produktu jest usuwanie makijażu. Zgodnie z zaleceniami producenta wystarczy tylko namoczyć rękawicę w ciepłej wodzie i pocierając nią o skórę twarzy usunąć makijaż. Prosto, szybko i bez dodatkowych produktów do mycia twarzy, np. żelu.Rękawica jest wielokrotnego użytku i wg producenta wystarcza na około 3 miesiące codziennego używania. Po tym czasie zalecana jest wymiana na nową. Rękawica jest bardzo mięciutka i przyjemna w dotyku. Jeśli chodzi o samo użycie, dobrze zmywa makijaż, fantastycznie radzi sobie ze zmyciem podkładu czy pudru. Co do makijażu oczu to tutaj trochę gorzej, zwłaszcza kiedy makijaż oczu jest bardzo mocny. Plusem jest to, że doskonale się dopiera po użyciu i po wyschnięciu nie widać na niej zanieczyszczeń ze zmytego makijażu.

Taki gadżet nie wiadomo po co...

Skusiłam się na ten produkt w TK Maxxie i całe szczęście, bo był tam w promocyjnej cenie.
Pierwsze dwa użycia i wszystko było OK, ale z każdym kolejnym ściereczka coraz mniej dawała sie doprać. Poza tym to pranie, zanim pozbędziemy się resztek makijażu (o tuszu nie wspomnę) bardzo długo trwa.
Jest to zwyczajnie denerwujące.
Sam demakijaż nie jest też zbyt przyjemny, bo musimy bardzo naciągać skórę, co na pewno nie jest dla niej dobre (zwłaszcza wokół oczu).
Z każdym kolejnym użyciem ściereczka coraz gorzej radzi sobie ze zmywaniem. Błędne kółko, bo i tak musimy użyć czegoś co dokładnie oczyści buzię.
Sam widok z lekka przyżółconej szmatki zniechęca do jej używania.
Jednym słowem: SŁABO...

Przereklamowany produkt...

Kupiłam po zachwytach blogerek (teraz wiem że te wpisy były opłacane bo szmatka to bubel).
Idea dobra ale w praktyce to półśrodek.
Dodam że nie mam alergii na żadne kosmetyki, kupiłam tą szmatkę żeby niskim kosztem usunąć lekki makijaż (krem cc, troszkę korektora i puder, w porywach tusz do rzęs i e-liner).

dodatek

Trochę żałuję ,że tak póżno skusiłam się na zakup. U mnie to super dodatek do demakijażu twarzy. Raczej bawić się samą rękawiczką przy zmywaniu to nie moja bajka ale ta szmateczka i to potrafi .Faktycznie można zmyć gębulę bez innych dodatków . Ja jednak najpierw przecieram twarz płynem miceralnym i kiedy wacik wydaje się już czysty ,do akcji wkracza glov. Tu moje zdziwienie bo okazuje się ,że na szmateczce glov nadal jest pozostałość makijażu. Szmatka jest w kolorze kości słoniowej i widać na niej jak byk ,że buzia jeszcze była brudna.Daje mi to konfort i wizualny i psychiczny ,bo dopiero po zastosowaniu glov mam pewność ,że mam czystą buzie.Trochę długo schnie ,jest droga i trzeba ją wyprać po każdym użyciu.

no nie wiem...

swojego czasu produkt mocno reklamowany dlatego zapragnęłam go mieć i dostałam w końcu na urodziny czy imieniny.

nie powalił mnie szczerze mówiąc.

trochę jak zwykły ręcznik do twarzy tylko nie z bawełny a z mikrofibry...mam takie skojarzenie że z tego materiału sa też końcówki do mopa czy ściereczki do sprzątania.

zmywa makijaz typu fluid i podkład, oczy i pomadkę też ale ...
no właśnie.
na codzień maluję się lekko tylko podkład i tusz, ewentualnie jakiś cielisty cien czy lekka jasna kreska na oku nie potrzebuje zmywać twarzy ścierką żeby ściągnąć całą tapetę;D

pzydatne przy cięzkich makijażach np weselnych czy jakiś takich mocnych - nie bawię się wtedy w płatki czy inne płyny tylko dawaj- ściera w dłoń i lecimy cała twarz.

minus jest taki że trzeba ją myć po użyciu i gdzies wykręcać i suszyć wydaje mi się to mało higieniczne i nie barrdzo jest gdzie to robic;/

w prezencie to może i nawet być ale sama chyba bym nie kupiła.

Naprawdę dobry produkt

Dziwi mnie tak niska ocena tego produktu, ponieważ osobiście bardzo lubię korzystać z tej rękawicy. Pomaga mi sciągnąć pierwszą warstwę najtrudniejszego i najtrwalszego makijażu, następnie aby dokładnie doczyscić pozostałość używam wyłącznie jednego wacika z płynem micelarnym. Wtedy moja skóra jest gotowa do oczyszczania żelem lub pianką. Ten produkt nie tylko przyspieszył cały proces demakijażu ale również pomaga mi ograniczyć ilość zużywanych produktów. Glov jest naprawdę prosty w użyciu bo nie wymaga nic poza odrobiną wody i dodatkowo jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Myślę, że warto spróbować.

Cikawy gadżet, ale na pewno nie zastąpi mi produktów do demakijażu

Rękawicę GLOV Comfort dostałam w prezencie na gwiazdkę. Byłam szalenie ciekawa rezultatów, ponieważ czytałam i oglądałam same rewelacyjne opinie. W tym m.in. że zmywa makijaż wodoodporny. Niestety nie robi tego, a nawet i niewodoodporny ma problem zmyć. Oko trzeba trzeć bardzo długo, przez co jest podrażnione, a demakijaż tych okolic wcale nie jest zadowalający. W przypadku reszty sprawdza się rewelacyjnie. Zmywa podkład ze wszystkimi dodatkami. Niestety dosyć szybko traci swoją delikatność materiału.
Jeśli ktoś potrzebuje wiecej informacji, znajdzie je na stronie.

znakomita

Rękawica jest świetna, używam od jakiegoś czasu i naprawdę daje radę. Wystarczy woda i makijaż, nawet dobrze utrwalony znika szybko z twarzy . Jedyny mankament to to,że bardzo podrażnia oczy... przy mocniejszym makijażu, samo zmywanie go nie jest tragiczne, natomiast chwilę po demakijażu czuć silny dyskomfort na powiekach i do okoła (pieczenie/ szczypanie/ściągnięcie). Rękawica jest zrobiona z bardzo miłego materiału, idealnie się ją czyści oraz bardzo łatwo czyści całą twarz z makijażu, niestety przy cenie, którą trzeba za nią zapłacić nie jest przyjazna powiekom, a powinna...

a mi się podoba, nawet bardzo

Edit:
"Niestety glov ma dwie wady - muszę to stwierdzić po ok. mies. testów:
1) wyciąga ze skóry nawilżenie :( jeśli użycie glov to ostatni el. demakijażu to po dłużym czesie wywołuje u mnie odwodnienie skóry. Mam wrażenie, jakbym się wyszorowała mydłem. Teraz używam jej przed płynem do oczyszczania twarzy i jest ok.
2) jak ognia unikać demakijażu oczu, chyba, że ktoś lubi sobie sprawić opadające powieki i ponaciągać skórę powiek"
Nie robię zazwyczaj bardzo mocnego makijażu - zazwyczaj ograniczam się do podkładu lub pudru mineralnego, korektora (gdzie potrzeba), cieni do powiek w kremie, tuszu (niewodoodpornego) i tuszu do brwi.

U mnie GLOV sprawdza się bardzo dobrze. Korzystanie z niej jest przyjemne - trochę przypomina krzyżówkę ściereczki z mikrofibry i super puchatej frotte.

W moim przypadku najpierw moczę twarz ciepłą wodą, nakładam płyn neostraty, myję szczoteczką soniczną bardzo delikatnie, moczę GLOV w mocno ciepłej wodzie i delikatnie wycieram twarz (również okolice oczu).
Potem piorę ściereczkę mydłem i przecieram twarz i szyję ponownie.

Jak wykończę płyn z neostraty, to spróbuję wykorzystać ściereczkę bez żadnych środków myjących i zrobię edycję recenzji.
Z miceli do demakijażu oczu już zrezygnowałam - ta ściereczka ma taką przewagę na nimi, że wyciąga makijaż, odciąga go od skóry w głąb ściereczki. Natomiast wacik z płynem micelarnym powoduje taki efekt rozpuszczania tuszu, co często u mnie się kończy tym, że ten "roztwór" podrażnia mi oczy.
Czasami po demakijażu piekły mnie oczy - nie miałam tego, od kiedy używam GLOV.
Zauważyłam też, że jeśli zbieram z twarzy tą ściereczką kosmetyk do jej oczyszczenia, robię to o wiele dokładniej niż jak ją po prostu spłukuję. Skóra jest taka "oczyszczona", ale tak zdrowo - nie wyszorowana.
W miejscach, gdzie zanieczyszczeń jest więcej, po prostu dłużej ją przytrzymuję na skórze i nawet tusz złazi bez pocierania.
Należy też pamiętać, aby jej zbytnio nie wykręcać - jak jest za sucha, to działa zdecydowanie słabiej. Wystarczy odciśnąć.

Ściereczka mocno się plami od tuszu czy cieni, natomiast potraktowana od razu mydłem spiera się do czysta.
Szybko wysycha.

Podsumowując - jeśli mój test wykaże, ze używana solo, nie spowoduje u mnie pogorszenia stanu cery (mam tłustą, że skłonnością do trądziku) i będzie ją po prostu dobrze oczyszczać, to będzie to mój geniusz nad geniusz - łatwość używania i oszczędność.

Przy okazji - w zestawie, który zakupiłam, dodatkowo znalazłam dwa opakowania "quick treats" - mini ściereczek na jeden palec, które można wrzucić do torebki i awaryjnie sobie np. poprawić rozmazane oko - fajny pomysł :)

Pieniądze wyrzucone w błoto!

Nie usuwa makijażu. Zostawia tusz rozmazany w okolicach oczu i żeby go domyć nieźle trzeba się naszorować. Szkoda czasu i pieniędzy na ten produkt!!
NIE POLECAM!