Lovely, Butterfly Liner (Eyeliner do oczu)

Lovely, Butterfly Liner (Eyeliner do oczu)

Lovely Butterfly Liner to eyeliner do oczu w wiosennych kolorach. Do wyboru: niebieski, zielony i różowy. Nałożony wytrzymuje cały dzień razem z resztą makijażu, nie pęka na powiece i nie odciska się na załamaniu.

Cena: 7,89zł / 5ml

Nic ciekawego

Liner poniżej przeciętnej. Ma ładny kolor, lecz nic poza tym. Z jego trwałością też nie jest lepiej. Nic ciekawego, można znaleźć w drogeriach znacznie lepszej jakości produkty.

dla wytrwałych :)

Kupiłam go z nadzieją, że będzie pięknie malował kreski już za pierwszym pociągnięciem, tak jak jego czarna wersja. Niestety się rozczarowałam. Eyeliner trzeba kilka razy poprawiać, bo prześwituje. Kiedy jednak już kreska jest gotowa to trzyma się dość długo, nie rozmazuje się i nie kruszy. Na lato to jeden z moich hitów, pomimo kilku trudności.

Kolory na powiece zbierają komplementy ;)

Skusiłam się na dwa kolory - zielony oraz różowy. Kiedy tylko ich użyję, zawsze zbieram komplementy na temat mojego makijażu :)

*piękne, nasycone kolory, niestety trzeba przejechać po powiece 2-3 razy, aby uzyskać nasycony, intensywny kolor - za to odejmuję 1 gwiazdkę
*trwałość - nawet bez bazy eyelinery utrzymują się na powiece od rana do wieczora, wręcz ciężko je zmyć
*nie kruszą się, nie odbijają na powiece, a powieki mam dość tłuste
*bardzo wygodny i cienki pędzelek, nawet początkujące osoby nie powinny mieć problemów, aby zrobić nimi ładną kreskę
*nie wysycha szybko w opakowaniu, mam je już prawie rok i nadal są w dobrym stanie
*niska cena i dobra wydajność

Dałabym 5 gwiazdek, gdyby nie to, że dla ładnego koloru potrzeba 2-3 warstw.

Słaby tusz

Największą wadą tego eyelinera jest jego jakośc tuszu.
Mam wersję różowa i aby był jakikolwiek efekt na powiece musze dać minimum 3 jego warstwy.
Dopiero potem jest bardzo fajnie :)
Poza tym ładne opakowanie i tani.

Ciężko się z nim zaprzyjaźnić

Kolory są super. Intensywne, lekko neonowe. Super wyglądają na powiecie. Ale, właśnie jest duże ale - nałożenie go bez prześwitów to prawdziwa męczarnia. Nie wiem jak innym dziewczynom udaje się uzyskać nim ładny efekt bez poprawiania kilku warstw. Mam kolor różowy i po jednej warstwie jest przeźroczysty. Po trochę czasochłonnej zabawie z nim efekt jest wow! Kolor naprawdę przyciąga uwagę. W dodatku trwałość eyelinera jest zdumiewająca - aż mam problemy żeby go domyć. Cena zdecydowanie na plus, opakowanie - raczej przeciętne, nie potrafi stać (co dość irytuje). Jeśli ktoś potrafi z nim się "dogadać" - warto spróbować.

Słaby

Bardzo podobają mi się kolorowe eyelinery więc skusiłam się na różowy z tej firmy i niestety nie jestem zadowolona.

Nie wiem, czy tylko ja mam z tym problemy, ale po prostu nie potrafię go nałożyć, a nowicjuszem w strefie eyelinerów nie jestem. Nawet 5 warstw nie potrafi zakryć mojej powieki i wiecznie prześwituje. Co do kruszenia, to nie, nie kruszy się wcale, natomiast na powiekach odbija się i owszem. Nie wiem czy kupiłam wadliwy produkt, bo jestem w szoku, że dziewczyny tutaj tak go sobie cenią. Ja go niestety nienawidzę.

Jednym zdaniem:
Eyeliner w ogóle nie potrafi się rozprowadzić po powiece, kolor jest bardzo słaby i wciąż prześwituje przez niego naturalny kolor powieki.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Świetny!!

Dołączam do grona osób, które zachwycaja sie tym eyelinerem :) Jest po porstu świetny.

+ sliczne, żywe kolory (mam seledynowy) idealne na lato oraz dla osob lubiacych sie wyrozniac
+ idealnie cienki pedzelek, ktory nie rozdwaja sie, latwo nim nalozyc kosmetyk na powieke
+ pedzelek nie jest ani za twardy ani za miekki oraz sie nie wygina
+ trwalosc!! - wytrzmuje caly dzien
+ jest odporny na rozcieranie, poceranie oczu
+ odporny na lzy i wode (testowany w ekstremalnych warunkach)
+ nie peka
+ nie kruszy sie
+ nie odbija sie na powiece podczas malowania
+ mozna stopniowac intensywnosc koloru
+ wydajny - mam juz kilka miesiecy i nadal jest
+ nie wysyscha w opakowaniu
+ cena
+ dostepnosc

- opakowanie, które trudno ustawić w pionie, ale mozna mu to wybaczyc :)

Biorac pod uwage plusy skusze sie na pozostale kolory.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetny efekt

Najpierw kupiłam kolor niebieski i generalnie zachwyciłam się nim na tyle, że szybko w promocji kupiłam dwa kolejne kolory.

+ pędzelek, dzięki któremu nawet mało wprawna ręka łatwo poradzi sobie z nałożeniem kreski,
+ wystarczą dwie warstwy do bardzo wyraźnego efektu,
+ bardzo wytrzymały, nie wyblakł, nie rozmazał się, nie zniknął po całym dniu (zmycie go nie jest łatwe, ale coś za coś),
+ świetne odcienie, paleta idealna, mogłyby zagościć w stałej ofercie,
- opakowanie, postawić eyeliner w pionie to sztuka...

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: trzy w trakcie

pocieszny cudak w super cenie

Kocham ten kosmetyk. Jest świetny!!!
Miałam już rok temu przyjemność używania zielonego, teraz ofertę wzbogacono o dwa nowe kolory - hurra;-)
Obecnie posiadam zieleń i niebieski. Fiolet kupię w promocji-49% w Rossie:-) muszę go kupić, bo te produkty są genialne w swej prostocie.
Tani, trwały, wydajny i piękny.
Kolory pięknie podkreślają kolor tęczówki, a na prawie czarnych oczkach kolor jest zajefajny!!! Nawet lekko wpadający w neon;-) No mega!!!
Kolor jest wyrazisty (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Jest bardzo wydajny, trwały i można stopniować efekt na oku...każda warstwa wzmacnia kolor.
Kosmetyk na lato, wiosnę idealny.
Godny polecenia każdej mini wariatce:-P

Używam tego produktu od: tygodnia nowa wersję, od roku starszą
Ilość zużytych opakowań: trzy

Dobry produkt w atrakcyjnej cenie

Skusiłam się na zakup tego produktu całkiem przypadkowo. Oczywiście jego cena wpłynęła na moją spontaniczną decyzję. I nie żałuję jej:) kupiłam dwa kolory niebieski zielony (wcześniej korzystałam z szarego i brązowego). Kolor jest pastelowy i faktycznie długo się trzyma. Nie odbija się na powiecie co jest bardzo ważne. Jedyny minus jaki zauważyłam to konsystencja koloru niebieskiego była rzadsza, natomiast nie wpłynęło to na jego trwałość.

Używam tego produktu od: ponad półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Świetny wiosenny zamiennik ;)

Jest to produkt do zbierania komplementów - po użyciu go zawsze słysze od kogoś coś miłego ;). Po pierwszym użyciu miałam ochotę napisać eureka - nie odbija się w załamaniu powieki, ale niestety tak dobrze to nie jest. Odbija się nieco. Wytrzymałość - cały dzień, jak najbardziej, i wcale nie tak łatwo go zmyć wieczorem. Krycie - wyrazisty kolor gwarantuje nałożenie kreski trzy razy, jest to mała wada. Codziennie używam czarnego koloru, ten jest całkiem miłą odmianą idealną na tę porę roku, weselszą i kolorową. Mam kolor niebieski będący czymś pomiędzy błękitnym a turkusowym.
Jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze