Inoar, Extreme Premium Oil (Olejek ochronny do włosów)

Inoar, Extreme Premium Oil (Olejek ochronny do włosów)

Olejek ochronny do włosów Inoar Extreme Premium Oil to połączenie 4 olejków - arganowego, macadamia, różanego oraz mirrowego. Zabezpieczy oraz ochroni włosy przed szkodliwymi czynnikami środowiska.
Ta lekka, silikonowa formuła olejku Inoar natychmiastowo wchłania się we włosy, które stają się lśniące, jedwabiście gładkie oraz nawilżone.
Zaaplikuj odpowiednią ilość kosmetyku na dłonie, potrzyj, by rozgrzać produkt , a następnie nałóż na wilgotne lub suche włosy. Stylizuj jak zwykle.

olejek
z silikonami
z pompką

najlepszy!!

Mam w swojej kolekcji masę olejków z różnych drogerii, sklepów. I naprawdę lubię taką formę pielęgnacji włosów. Ale dopiero po odkryciu extreme premium oil zobaczyłam co to znaczy mieć włosy idealne i co to znaczy używać bardzo dobrego olejku. Plusy:
+ piękny zapach. Mieszanka olejku różanego, arganowego i macadamia daje niezwykłą woń, która delikatnie utrzymuje się na włosach po jego aplikacji. Mój chłopak uwielbia wąchać moje włosy :D
+ ujarzmia włosy. Nie są już takie szorstkie i z łatwością je układam. Fryzura lepiej się utrzymuje- są bardziej zbite i wzmocnione. Kiedyś byle podmuch wiatru potrafił zrobić mi siano na głowie, a teraz niestraszna mi żadna wichura :D
+ wydajny. Serio, kupiłam go miesiąc temu i te 50 ml chyba wystarczy na jeszcze dwa miesiące spokojnie ( jak nie dłużej). Początkowo trochę było mi szkoda kupić kosmetyk w takiej cenie, ale ta wydajność ( i ogólnie całość pozytywów) rekompensuje mi to w 100% J
Minusy: a ktoś jakieś znalazł? :D brak!

NIESAMOWITY

Uzywalam wielu olejkow i nie rozumialam tego wszechobecnego zachwytu nad dobroczynnym wplywem olejowania na wlosy. Dopoki nie znalazlam Extreme Premium Oil. Po pierwszym uzyciu zauwazylam, ze wlosy mają sie lepiej, ale sadzilam, ze moze to kwestia przypadku. Ale z kazdym kolejnym uzyciem- wlosy wygladaly coraz to lepiej. Teraz nie wyobrazam sobie pielegnacji wlosow bez tego olejku. Zabójczo pachnie ( zapach unosi sie deliakktnie na wlosach- mega!), jest wydajny ( serio, ta butelka chyba nie ma dna :D), sprawia, ze wlosy wygladaja pieknie :) Polecam~!

WOOOOOW

Uwielbiam olejki do wlosow! mialam juz arganowy, ale ten jest nieziemski- olejek arganowy, macadamia, mirrowy i różany. Efekt WOW na wlosach gwarantowany :) Moje wlosy byly w raczej dobrej kondycji, a przynajmniej tak mi sie wydawalo. Ale po uzyciu Extreme Premiium Oil dopiero przekonalam sie co to znaczy miec PIEKNE wlosy. Polecam wszystkim- i osobom z zadbanymi wlosami, by podrasowac ich wyglad, i osobom ze zniszczonymi wlosami- chyba nie ma lepszego produktu do poprawy kondycji czupryny :) Latwo sie naklada, uzywam go ok. 3 razy w tygodniu. Zmywam szamponem Doctor ( tez z Inoar).