Dove, Purely Pampering, Żel pod prysznic z masłem shea i wanilią (nowa wersja)

Dove, Purely Pampering, Żel pod prysznic z masłem shea i wanilią (nowa wersja)

Żel pod prysznic Dove Purely Pampering doskonale nawilża i odżywia skórę, dzięki zawartości masła shea. połączenie aromatu masła shea i nut wanilii wprowadza w stan relaksu i równowagi. formuła żelu do ciała z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. Dzięki temu żel pod prysznic z masłem shea i wanilią Dove Purely Pampering pielęgnuje skórę podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Zapewnia bardziej miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu. Codzienne stosowanie przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas .

Lubię żele Dove...

Zużyłam dużą butlę tego żelu i tak jak inne z tej serii są bardzo dobre.
Faktycznie nie wysuszają skóry ale gdy z lenistwa długo nie stosowałam balsamu to jednak skóra tego wymagała. Bardzo dobrze się pieni, wystarczy niewielka ilość na gąbce żeby uzyskać mega dużo gęstej piany - zawsze dawałam za dużo :)
Przy końcówce produktu dosyć ciężko go wydobyć z butelki.

Mdły zapach na dłuższą metę...

Z początku byłam zachwycona zapachem żelu.Jednak z każdym kolejnym opakowaniem było podobnie jak z pistacją.Wanilia męcząca.Żel właściwości pielęgnacyjne ma na bardzo wysokim poziomie.Nie wysusza skóry,myje.Tylko ten zapach.Za dużo wanilii,za często.Raz na jakiś czas dla odmiany...Zużyłam jako mydło w płynie.

fajny

Żel jest dość gęsty, jednak nie pieni się rewelacyjnie, trzeba go sporo wylać na gąbkę, żeby uzyskać tyle piany aby umyć całe ciało. Produkt pięknie pachnie, zapach należy do tych ciepłych, jesienno-zimowych, więc trochę pospieszyłam się z jego używaniem, no cóż zostanie na później. Dobrze oczyszcza i nie wysusza skóry. Robi wszystko co ma robić, dodatkowo zostawiając na dość długo, w stosunku do innych żeli, przyjemny słodki zapach na skórze.

Żel pod prysznic z firmy Dove jest gęsty, o kolorze kremowym i delikatnym słodkim zapachu wanilii oraz masła shea. Skóra po umyciu jest oczyszczona, miękka, nawilżona, pachnąca, czyli robi to co powinien każdy żel do mycia ciała.

SŁODKI ALE NIE MDŁY

Dostałam go w prezencie i obawiałam się, że może być za słodki- nie trafiłam:) Zapach faktycznie słodki, ale nie przesłodzony. Koi w kąpieli, unosi się cudowny zapach, który mnie relaksuje. Myje, nie podrażnia, nie wywołuje reakcji alergicznych ani podrażnień. Ma cudowną formułę, która się fantastycznie rozprowadza po ciele- nie zauważyłam takiego czegoś w innych żelach pod prysznic. Polecam! Wydajny, bo wystarczy dosłownie ociupinka na umycie całego ciała. Rozkosz i relaksacja murowana za 7-8zł/500ml. Czego chcieć więcej?

stara wersja lepiej pachniała

Na początku myślałam, że nie ma różnicy między wersjami. Ale jednak jest i uważam, że stara wersja jest znacznie lepsza. bo pachnie dużo bardziej intensywnie.
Żele są droższe od innych drogeryjnych, ale są też często w promocji, więc nie ma co narzekać.
-dobrze się pieni
-nie wysusza skóry
-jest wydajny
-kremowy
-dobrze myje
-ładny, ale mało wyczuwalny zapach

Jeden z moich żelowych faworytów

Styczność z żelami Dove miałam ładnych parę lat temu i niestety nie miałam o nich pozytywnego zdania. Nie wiem, czy to żele Dove się zmieniły, czy może mój gust, ale teraz bardzo mi odpowiadają!
Dawniej wszystkie miały charakterystyczną drażniącą nutę, która powodowała, że szybko miałam dość żelu. Teraz albo tej nuty w ogóle nie ma, albo jest na tyle słabo wyczuwalna, że mnie nie drażni. No i zapachy są o niebo lepsze niż dawniej - jest w czym wybierać.

W wersji masło shea z wanilią nie czuję co prawda ani shea ani wanilii (noooo może delikatne akcenty), niemniej jednak zapach jest cudowny - ciepły, otulajacy, elegancki i pozostaje jakiś czas na skórze. Nie jest słodki, mulący czy w inny sposób męczący. Aromat może bardziej kojarzy się z jesienią i zimą, ale mimo ciepłych dni lubię po niego sięgać - cudowne odprężenie gwarantowane!

Żel jest prawdziwie kremowy, a używany z myjką tworzy gęstą, bogatą, zwartą pianę (bez myjki raczej maże się po skórze), faktycznie rozpieszczając i wprowadzając w błogi nastrój :)

Po prysznicu skóra jest gładka, kusząco pachnąca i nie domaga się balsamu - długo taki stan co prawda nie trwa i po 2-3 prysznicach jednak trzeba sięgnąć po coś nawilżającego, ale też nie przez mega wysuszenie.

ciepły sweterek

Zapach, bo to jest to na co zwracam szczególną uwagę przy żelach pod prysznic, jest wspaniały. Idealnie nadaje się na okres zimowy, gdy ciemno i zimno, a żel otula mnie jak ciepły sweterek.
Jest 100 razy lepszy niż zapach w kremie do rąk, który odradzam na marginesie.
Konsystencja żelu jest kremowa i to bardzo, dobrze się wylewa z butelki. Sama butelka jest poręczna i można wykorzystać kosmetyk do końca.
Jest bardzo wydajny. Dobrze się pieni i nie wysusza. Skóra jest miękka i gładka w dotyku.

Ulubiony z Dove..

Tą wersję z masłem shea i wanilią lubię najbardziej. Ten zapach skradł mi serce jest najcudowniejszy na świecie!!!
Plusy :
- zapach!!!,
- kremowa konsystencja,
- nie wysusza, a wręcz nawilża!!!,
- tworzy gęsta, kremową pianę,
- jest wydajny,
- bywa często w promocji,
Minusów brak!!!
Gorąco polecam, zwłaszcza teraz zimą!!!

Ideał

Żele Dove świetnie działają i często do nich wracam. Wersja z masłem shea i wanilią jest chyba najlepsza :)
Zalety:
+ przystępna cena - w promocji opakowanie 500 ml kosztuje 10 zł
+ wydajność
+ cudownie gęsta i kremowa konsystencja
+ żel zmienia się pod prysznicem w przyjemną, delikatną pianę
+ fantastyczny, ciepły, waniliowy zapach utrzymujący się na skórze
+ ładne opakowanie
+ żel nie tylko oczyszcza i odświeża skórę, ale także ją odżywia i nawilża na tyle, że stosowanie balsamu jest zbędne.
Polecam, bo ciężko znaleźć lepszy produkt na rynku :)

Dobrze nawilża

Żel pod względem pielęgnacyjnym jest naprawdę super. Bardzo dobrze nawilża ciało, przyjemnie się rozprowadza, dobrze się pieni. Jedynym minusem, przez który nie kupię więcej tego produktu jest zbyt mocny zapach. Sam w sobie jest bardzo ładny, kremowy, waniliowy, jednak jego intensywność jest dla mnie zbyt przytłaczająca.

Ciepły i słodki zapach

Od żelu pod prysznic wiele nie wymagam- ma dobrze myć i przyjemnie pachnieć . Świetnie spełnia swoje zadanie. Żel kupiłam w promocji na doz.pl. Opakowanie zgrabna, plastikowa butelka z zamknięciem na zatrzask - dosyć mocny, trzeba uważać przy otwieraniu. Konsystencja jest bardzo gęsta, kremowa. niewielka ilość wystarczy na umycie całego ciała, jest niesamowicie wydajny. Dobrze myje ciało , szybko się spłukuje. Zapach jest dosyć mocny i intensywny, otulający . Działa nawilżająco na skórę. Po umyciu moja skóra jest mięciutka, przyjemnie gładka w dotyku i pachnąca. Same plusy, minusów brak. Polecam.