Dove, Go Fresh Restore, Żel pod prysznic z niebieską algą i kwiatem pomarańczy (nowa wersja)

Świeży zapach algi i kwiatu pomarańczy orzeźwia i podkreśla kobiecość Łagodna formuła żelu do ciała Dove, Go Fresh Restore z jeszcze większą ilością delikatnych substancji oczyszczających. Zawiera
technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie unikalnej kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy identyczne z tymi naturalnie występującymi w skórze, plus ultra delikatne substancje myjące. Dzięki temu żel Dove z figą i kwiatem pomarańczy pielęgnuje skórę już podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających.
Zapewnia bardziej miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu.
Dzięki wyjątkowym właściwościom pieniącym żel dokładnie i szybko oczyszcza skórę.
Codzienne stosowanie żelu Dove Go Fresh Restore przywraca naturalne piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Dobry!

Piękny zapach zamknięty w dość dużym, ekonomicznym opakowaniu stosowałam dość długo ze względu na wydajność. Ma fajną kremową konsystencję, fajnie nawilża skórę, nie wysusza.

ożywia skórę i zmysły

Chyba wolałam starą wersję tego żelu, bo wydawała mi się gęstsza i zapach był bardziej intensywny.
Mimo to, uwielbiam żele Dove.
-ładny zapach
-orzeźwiający
-wydajny
-dobrze się pieni
-nie wysusza skóry

dobry

Zalety:
+ gęsta, kremowa konsystencja
+ pachnie kremowo z dodatkiem pomarańczy i czegoś morskiego
+ kupiłam w dobrej cenie
+ jest wydajny
+ nie wysusza i nie podrażnia
+ skóra jest gładka i nawilżona
+ czuję się odświeżona po prysznicu

Wady:
- jak każdy żel Dove słabo się pieni i trudno się go zmywa

Dobry

Żel ma bardzo ładny i świeży zapach. Nie jest to zapach zwykłej czystości, bo kwiat pomarańczy i alga są wyczuwalne. Jest trochę gęsty, kremowy więc się słabo pieni i jest średnio wydajny. Jest jednym z nielicznych żeli, który nie wysusza skóry, za co ogromny plus. Cena i dostępność również na plus. Polecam :)

dobry

Bardzo lubię kosmetyki formy Dove, również żele pod prysznic. Nie wymagam wiele od tego typu kosmetyków, mają po prostu dobrze oczyszczać skórę i nie podrażniać. Ten spełnia praktycznie wszystkie moje wymagania.

+dobrze oczyszcza skórę
+nie podrażnia jej
+nie zostawia lepkiego filmu na skórze
+dobrze się pieni
+ma przyjemną,gęstą,kremową konsystencję
+posiada wygodne opakowanie
+w miarę wydajny
+ma dość przyjemny,orzeźwiający zapach
+tani

Używam tego produktu od: kilka tygodni

jest ok

to żel, zresztą jak każdy z dove, do którego można powrócić w razie braku nowości do testowania. kremowa konsystencja sprawia, że faktycznie trochę nawilża, nie spływa z ciała, dobrze się pieni, pachnie jak mydło z odrobiną świeżości. zapach nie utrzymuje się długo na skórze. dla mnie dobry na zimę, latem wolę klarowne, bardziej orzeźwiające żele.

Fajny i odświeżający

PLUSY:
- odpowiednia konsystencja
- dobrze się pieni
- ma ładny zapach
- dobrze myje i odświeża
- dostępność
- przystępna cena
- wydajność
- nie przesusza skóry

MINUSY:
- brak