Krem nawilżający z bursztynem, matujący, przeciwzmarszczkowy

Krem nawilżający z bursztynem, matujący, przeciwzmarszczkowy

Krem intensywnie nawilżający przeznaczony dla cery suchej, normalnej, mieszanej i tłustej do stosowania na dzień. Zawiera bioprzyswajalny wyciąg z bursztynu działający przeciwzmarszczkowo, antystresowo i przeciwbakteryjnie. Wyciąg ten jest bogaty w wiele potrzebnych skórze mikroelementów, minimalizuje wpływ wolnych rodników, wyciąg jest naturalnym filtrem UV.
Dodatek ekstraktu z nagietka przyspiesza odnowę naskórka, działa regenerująco i zmiękczająco.
W kremie znajduje się składnik matujący, chroniący przed nadmiernym przetłuszczaniem i błyszczeniem się skóry oraz składnik anty-detox zapobiegający zmianom w głębi naskórka, wywoływanym przez zanieczyszczone powietrze.Zawarte w kosmetyku proteiny jedwabne zapewniają sprężystość, elastyczność i właściwy stopień napięcia skóry, masło shea delikatnie natłuszcza i zmiękcza. Krem bardzo dobrze się rozprowadza, dobrze wchłania, matuje skórę i wyraźnie wygładza zmarszczki. Polecany pod makijaż.

Efekty działania kremu:
- dzięki systematycznemu stosowaniu kremu skóra staje się nawilżona i dobrze odżywiona
- krem matuje
- poprawia się ogólny wygląd i koloryt cery
- skóra staje się jędrna, gładka i odświeżona
- wygładza zmarszczki
Składniki aktywne:
wyciąg z bursztynu, wyciąg z nagietka, składnik matujący, składnik anty-detox, proteiny jedwabne, masło shea

fantastyczny skalpel!

Kremu używam regularnie, ale tylko punktowo, nie smaruje nim całej skóry. Nie mam poważniejszych zmarszczek, ale za to zmiany potrądzikowe, których od lat starałam się pozbyć. Krem fajnie ujędrnia skórę, nadaje jej estetyczny wygląd. Mam wrażenie, że jest bardziej elastyczna, odporna na pojawianie się różnego rodzaju zmian, wyprysków itd. Dodatkowo krem nawilża, odżywia i poprawia koloryt. Polecam, warto spróbować! Cena całkiem korzystna w stosunku do wydajności :)

Używam tego produktu od: stycznia 2013
Ilość zużytych opakowań: 2 w połowie

rewelacja

Używam od ok. miesiaca i jest naprawde suuuper. skórka momentalnie sie robi gładziutka. krem jest lekki jak pianka. naprawde świetny krem nawilżajacy najlepszy jaki miała i bardzo tani ok 11 zł dodatkowo pieknie pachnie i szybko sie wchłania a nawilżenie czuć cały dzien:) stranowczo POLECAM

R E W E L A C J A !!

Sama zgłosiłam do recencowania bo... jest po prostu doskonały. Wszelkie reklamowe zapewnienia z TV o nawilżaniu, kosmicznych technologiach, znikających zmarszczakach to bajki w porównaniu z działaniem tego kremu. Nie liczyłam % znikających zmarszczek, ale skóra zdecydowanie się wygładziła (po 2 tygodniach) i ma zdrowy odcień "nie palacza", a ja kopcę. Jedyny kłopot to możliwość zakupu - trzeba się nieźle naszukać.
Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy/ ilość zużytych opakowań:2
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...