Dove, Go Fresh Touch, Żel pod prysznic z ogórkiem i zieloną herbatą (nowa wersja)

Żel pod prysznic Dove Go Fresh Touch pobudza zapachem ogórka i zielonej herbaty dodając energii i wprawiając w dobry nastrój. Formuła żelu do ciała z delikatnymi substancjami oczyszczającymi. Zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy plus delikatne substancje myjące. Dziękitemu żel Dove Go Fresh Touch z ogórkiem i zieloną herbatą pielęgnuje skórę już podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających. Zapewnia miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu. Dzięki właściwościom pieniącym żel oczyszcza skórę.
Codzienne stosowanie przywraca piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Średnio odpowiada mi ten zapach

Zapach bardzo świeży,ogórkowy,zielony.Nie przepadam za takimi odświeżaczami do toalet.Jestem zwolenniczką woni słodkich ciut orientalnych.Właściwości pielęgnacyjne tego żelu są na bardzo wysokim poziomie.Myje,odświeża ciało,nie przesusza.Jest gęsty i kremowy.Z myjką mam kupe piany.Wydajny,często na promocji.Zdecydowanie wolę te słodsze zapachy.Może latem wrócę,nie wykluczam i nie skreślam.

Czego chcieć więcej ;)

Jakość żeli Dove jest chyba wszystkim znana, ja zaliczam się do grona wielbicielek :) Świetna, gęsta konsystencja dająca pianę, niewysuszająca formuła, przyjemna piana i piękne zapachy, czego chcieć więcej? :)

Konsystencja: gęsta, treściwa, nie spływa z ciała, koloru jak wnętrze ogórka.

Działanie: żel doskonale myje ciało, to czuć, że jest pielęgnowane i zadbane. Jego gęsta formuła daje gęstą, zbitą pianę, która nie przesusza skóry a delikatnie ją zmiękcza. Oprócz właściwości myjących żel również odprężą (wiem, że większość ten wariant zapachowy pobudzał), ale dla mnie to relaks i przygotowanie do odpoczynku po ciężkim dniu. Żele Dove wiem, że mnie nie zawiodą, dlatego polecam go każdej osobie.

Zapach: nie jest to dla mnie czysty ogórek, wyczuwam jakąś słodycz (?), ale to może przez tą herbatę. Niestety to ulotny aromat.

Opakowanie: moja wersja zawierała 500 ml, poręczna butla, klips otwierałam nawet z łatwością. Wygląd klasyka sama w sobie.

Fantastycznie kremowy, myjący, o cudownym zapachu...

Żel pod prysznic jest wyjątkowo kremowy, przez co wydaje się delikatniejszy dla skóry. Zapach pieści zmysły w trakcie kąpieli i jeszcze długo po niej, wszystkich domowników wchodzących do łazienki ;) Skóra po jego użyciu nie wymaga balsamu, jest miękka i delikatnie pachnąca. Wydajność bardzo dobra, a i cenowo nie powala.
Ze względu na zapach, choć cudowny, polecam go stosować w okresie letnim. Ja go tak rozpoczęłam i był fantastyczny, ale teraz gdy już zimno na dworze, trochę mi brakowało takiego otulenia.

depilacja zalety

Co za zapach! :D

Najbardziej uwielbiam go za zapach ale również za działanie. Skóra po kąpieli wydaje się być nawilżona i mięciutka a podczas kąpieli zapach unoszący się w powietrzu jest boski. Również po kąpieli zapach utrzymuje się jeszcze jakiś czas w łazience.

Orzeźwiający zapach lata.

Nie lubię mdłych żeli pod prysznic. Uwielbiam te, które mają taki energizujący, pobudzający zapach. Słodkie wersje kosmetyków lubię stosować do leniwych, relaksujących kąpieli - na szczęście ten żel pod prysznic taki nie jest. Skuszona tą obietnicą ogórkowego zapachu kupiłam ten wyrób firmy Dove na promocji i ani troszkę nie żałuję! Jest dokładnie tym, czego ostatnio było mi trzeba.
Cudownie kremowy, o pięknej zielonej barwie i niesamowicie działających na mnie nutach ogórkowych... Mój zdecydowany faworyt. Dobrze się pieni, nie trzeba go użyć dużo, by uzyskać dobry efekt. Po umyciu skóra jest przyjemnie gładka, delikatnie nawilżona, a do tego towarzyszy mi uczucie tego cudownego odświeżenia. Z pewnością kupię nie jedno opakowanie. Rozejrzę się też za innymi produktami z tej gamy zapachowej.

Nawilża, oczyszcza i świeżo pachnie

Żel myje dokładnie otukając moje zmysły zapachem świeżego ogórka i zielonej herbaty- bardzo lubię takie rześkoe zapachy w upalne dni , jeszcze bardzien pod chłodnym prysznicem. Po użyciu moja skóra jest czysta, pachnąca i nawilżona, a mnie zapach ożywia. Bardzo lubię tą wersję żelu Dove.

Sporo szukałam tej wersji, bo w drogeriach jej nie było. Dostałam w supermarkecie.
Po zapachu spodziewałam się czegoś przyjemnego, świeżego a po działaniu oczywiście oczyszczenia i delikatnej w dotyku skóry.
Nie podzielam zachwytów nad żelami Dove.. Używałam klasycznej i tej. Mam wrażenie, że moja skóra po nich nie oddycha.
Sam zapach też nie był niczym zaskakującym.. Kiedy go wąchałam na pewno nie myślałam o herbacie lub ogórkach.
Konsystencja jest bardzo kremowa i ciężka dlatego też wydaje mi się, że ten żel tworzy lekką powłokę na skórze.. I pewnie przez to mam wrażenie, że skóra nie oddycha.
Nie oceniam wydajności, bo nie byłam z niego zadowolona. Cena była w porządku, kupiony w biedronce.

może być

Niezbyt często sięgam po kosmetyki Dove, bo są one po prostu (jak dla mnie) za drogie. I to jest główny powód, dla którego nie zostają one moimi hitami. No ale bierzmy się za recenzje. Otóż, skusiło mnie do zakupu opakowanie. Wydawało się takie odświeżające (tak, wiem, trochę dziwne, że opakowanie jest odświeżające), a że było gorąco, to od razu chwyciłam je i pobiegłam do kasy (tak to jest, jak idziesz do sklepu po bułki). Zapach bardzo przyjemny, choć trochę za intensywny. Herbaty nie wyczułam, za to ogórka jak najbardziej. Żel fajnie myje i nie wysusza skóry. Mhm... jednak nie jestem pewna, czy kupie go ponownie, bo jakoś specjalnie mnie nie zachwycił.

Dove

Uwielbiam wszystkie kosmetyki z tej firmy. Po kąpieli tym kosmetykiem moje ciało nie wymaga dodatkowego nawilżenia. Pięknie pachnie. Serdecznie polecam!

Bardzo przyjemny :P

Żel ma bardzo przyjemny zapach. Jest świetny jak większość żeli z Dove. Jest kremowy, ładnie się pieni. Jedyny problem z nim jaki miałam to dostępność, znalazłam go przypadkiem w Biedronce :P

Idealna świeżość na lato

Żele pod prysznic Dove lubię za ich kremową konsystencję choć w tym przypadku zapach jest powalający, jest niezwykle świeży i orzeźwiający idealny wręcz na lato.
Idealnie się pieni, pozostawiając na skórze odpowiednie nawilżenie i ochronę, z łatwością się spłukuje, jest wydajny i w bardzo atrakcyjnej cenie za tak dużą pojemność.

Czy to na pewno Dove...?

Żel kupiłam jakieś pół roku temu, był dołączony do większego opakowania o innym zapachu, wyczekałam z jego użyciem do lata, bo ogórek i zielona herbata to dla mnie zdecydowanie zapachy na gorącą porę roku.

Posiada wszystkie znane mi do tej pory cechy żeli Dove: jest cudnie gęsty, miękki i kremowy, mocno się pieni, piana również jest taka miękka i puszysta, stosunkowo mało wysusza skórę oraz jest wydajny - z wyjątkiem jednej: skóra po spłukaniu wodą nie jest gładka i miękka, tylko tępa, prawie jak po użyciu mydła w kostce. No to jest dla mnie niemiła siurpryza, więc raczej nie kupię go więcej.