Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Go Fresh Touch, Żel pod prysznic z ogórkiem i zieloną herbatą (nowa wersja)

Go Fresh Touch, Żel pod prysznic z ogórkiem i zieloną herbatą (nowa wersja)

Żel pod prysznic Dove Go Fresh Touch pobudza świeżym zapachem ogórka i zielonej herbaty dodając energii i wprawiając w dobry nastrój. Łagodna formuła żelu do ciała z jeszcze większą ilością delikatnych substancji oczyszczających. Zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie unikalnej kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy identyczne z tymi naturalnie występującymi w skórze, plus ultra delikatne substancje myjące. Dzięki
temu żel Dove Go Fresh Touch z ogórkiem i zieloną herbatą pielęgnuje skórę już podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających.
Zapewnia bardziej miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu.
Dzięki wyjątkowym właściwościom pieniącym żel dokładnie i szybko oczyszcza skórę.
Codzienne stosowanie przywraca naturalne piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Ogórkowa moc świeżości.

Marce Dove jestem wierna od dawna. Ma w swojej świetne produkty, które wielokrotnie rozpieszczały moją skórę. Tak jest również w tym przypadku. Żel pod prysznic Dove o zapachu ogórka i zielonej herbaty to idealna propozycja dla osób, które od zapachu żelu pod prysznic oczekują orzeźwienia od pierwszego zastosowania. Ten produkt to moja idealna propozycja na lato, gdy mam ochotę, by świeży ogórkowy zapach pozostawał ze mną na dłużej. Żel dokładnie oczyszcza skórę i co charakterystyczne dla marki, nie wysusza jej, a dodatkowo pielęgnuje podczas mycia. Rezultat: czysta świeża, gładka i nawilżona skóra, zapach który pozostaje na dłużej i relaks podczas kąpieli. Do tego żel można kupić w butelkach o rożnej pojemności i dokupić do niego inne kosmetyki o tym samym zapachu. Opakowanie ma zamknięcie typu klik. Kosmetyk dostępny jest w każdej drogerii i często można kupić go w promocji. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590231].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec! nie ma sobie równych

Kosmetyki Dove nigdy mnie nie zawodziły, szczególnie żele pod prysznic. Cała gama pięknie pachnie, na długo otula zapachem, daje poczucie świeżosci i ożywienia. Często można dostać je w promocji. Są łatwo dostępne, prawie w każdej drogerii, sklepie, znajdziemy je na półce. Przyjemna konsystencja, od żeli po balsamy. Zapach nie drażni, nie jest zbyt intensywny. Ponadto niesamowicie wydajne. Produkt bardzo się pieni, wsytarczy mała ilość do wymycia całego ciała.
Polecam, dla mnie nr 1.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584826].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu. Nie przesusza skóry, delikatnie ją nawilża i daje jej uczucie lekkości. Słabo się pieni, ale nie uważam żeby był to jakiś problem.Pachnie odświeżająco, delikatnie. Jestem nim zachwycona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542366].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Odżywienie pod prysznicem.

Ogólnie nie wierzę w bajki o nawilżających kosmetykach myjących.
Jednak, gdy pierwszy raz użyłam tego produktu byłam bardzo zaskoczona.
Konsystencję ma faktycznie bardzo kremową, wręcz "treściwą". Z tego też względu zapewne kiepsko się pieni, ale coś za coś.
Kosmetyk faktycznie nie przesusza, mamy uczucie wypielęgnowanej skóry.
Konsystencją przypomina mi balsam, spieniam go przy użyciu naturalnej gąbki morskiej.
Pięknie, świeżo pachnie.
Uważam, że to dobry, wydajny żel pod prysznic.
Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535746].usefull || 0 }}% pomocna.

Najmniej trafiony zapach

Tak jak uwielbiam żele Dove, tak tego nie mogę znieść z powodu zapachu. Żel bardzo dobrze się pieni, pozostawia skórę nawilżoną na dość długi czas. Nie zmusza mnie do używania balsamu zaraz po kąpieli. Jednak ten zapach, mało kojarzy mi się z czymś otulającym i przyjemnym jak Dove.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506471].usefull || 0 }}% pomocna.

Inny dove

Zapach zupełnie inny niż tradycyjny dove, ale wciąż to jest elegancka, przyjemna nuta. Pomimo, że w nazwie ma fresh, a na opakowaniu ogórka to wcale nie pachnie jak odświeżacz powietrza (niektórzy producenci tak rozumieja zapach fresh czego nie znoszę). Właściwości pielęgnacyjne takie same jak przy tradycyjnym żelu dove. Warto czasem po prostu zmienić zapach. Nie lubię tego wąskiego korka, który szybko się urywa.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498831].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny żel o orzeżwiajacym zapachu

Lubię różnorodność zapachów pod prysznicem i lubię kremowe żele. Ten kupiłam po przeczytaniu opinii na Wizażu.
Plusy:
- opakowanie z wygodnym zatrzaskiem,
- kremowa konsystencja,
- dobrze się pieni i dobrze spłukuje,
- tworzy aksamitną pianę,
- orzeźwiający i uniwersalny zapach,
- dobrze myje i nie wysusza skóry,
- bardzo wydajny,
- duża butla 500 ml kupiona w promocji.
Po prysznicu pozostaje uczucie świeżości i czystości, żel delikatnie nawilża skórę, nawet rezygnuję z użycia balsamu. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478056].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Zawsze jak kosmetyk ma w skladzie ogorek to wiem, ze bedzie taki orzezwiajacy. Tak jest i tym razem;) to pieniacy sie gesty krem myjacy do ciala, ktory sprawia, ze skora jest mieciutka;) po zele Dove zawsze chetniw siegam ale zawsze mam dylemat ktory wziac ;))

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462347].usefull || 0 }}% pomocna.

odświeżający

Żele Dove są moimi ulubionymi jeśli chodzi o produkty drogeryjne.
Żel jest bardzo gęsty, kremowy.
Bardzo dobrze się pieni, mała kapka wystarczy na całe ciało. bardzo wydajny.
Zapach ogórka jest świeży, idealny na przykład na lato.
Najważniejszy jego plus to jest to, że nie wysusza skóry. Polecam dla skóry bardzo suchej i atopowej.
Warto poszukać go w promocji.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1457667].usefull || 0 }}% pomocna.

Ogórkowe orzeźwienie

Ogórkowa seria Dove zawróciła mi w głowie. Piękny orzeźwiający zapach. Żel bardzo dobrze się pieni, używam niewielką ilość na gąbkę i namydlam całe ciało. Tworzy się niesamowita piana, żel dokładnie oczyszcza, nie wysusza skóry. Mimo swojej ceny jest bardzo wydajny. Zapach pewnie przez jeszcze dłuuugi czas mi się nie znudzi.
Z chęcią spróbuje na pewni inne warianty zapachowe z Dove.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455272].usefull || 0 }}% pomocna.