Go Fresh Touch, Żel pod prysznic z ogórkiem i zieloną herbatą (nowa wersja)

Go Fresh Touch, Żel pod prysznic z ogórkiem i zieloną herbatą (nowa wersja)

Żel pod prysznic Dove Go Fresh Touch pobudza świeżym zapachem ogórka i zielonej herbaty dodając energii i wprawiając w dobry nastrój. Łagodna formuła żelu do ciała z jeszcze większą ilością delikatnych substancji oczyszczających. Zawiera technologię Nutrium Moisture, czyli połączenie unikalnej kompozycji składników nawilżających wzbogaconych o lipidy identyczne z tymi naturalnie występującymi w skórze, plus ultra delikatne substancje myjące. Dzięki
temu żel Dove Go Fresh Touch z ogórkiem i zieloną herbatą pielęgnuje skórę już podczas mycia, dostarczając jej składników nawilżających.
Zapewnia bardziej miękką i gładką skórę już po pierwszym prysznicu.
Dzięki wyjątkowym właściwościom pieniącym żel dokładnie i szybko oczyszcza skórę.
Codzienne stosowanie przywraca naturalne piękno skóry i pomaga zachować je na długi czas.

Nawilża, oczyszcza i świeżo pachnie

Żel myje dokładnie otukając moje zmysły zapachem świeżego ogórka i zielonej herbaty- bardzo lubię takie rześkoe zapachy w upalne dni , jeszcze bardzien pod chłodnym prysznicem. Po użyciu moja skóra jest czysta, pachnąca i nawilżona, a mnie zapach ożywia. Bardzo lubię tą wersję żelu Dove.

Sporo szukałam tej wersji, bo w drogeriach jej nie było. Dostałam w supermarkecie.
Po zapachu spodziewałam się czegoś przyjemnego, świeżego a po działaniu oczywiście oczyszczenia i delikatnej w dotyku skóry.
Nie podzielam zachwytów nad żelami Dove.. Używałam klasycznej i tej. Mam wrażenie, że moja skóra po nich nie oddycha.
Sam zapach też nie był niczym zaskakującym.. Kiedy go wąchałam na pewno nie myślałam o herbacie lub ogórkach.
Konsystencja jest bardzo kremowa i ciężka dlatego też wydaje mi się, że ten żel tworzy lekką powłokę na skórze.. I pewnie przez to mam wrażenie, że skóra nie oddycha.
Nie oceniam wydajności, bo nie byłam z niego zadowolona. Cena była w porządku, kupiony w biedronce.

może być

Niezbyt często sięgam po kosmetyki Dove, bo są one po prostu (jak dla mnie) za drogie. I to jest główny powód, dla którego nie zostają one moimi hitami. No ale bierzmy się za recenzje. Otóż, skusiło mnie do zakupu opakowanie. Wydawało się takie odświeżające (tak, wiem, trochę dziwne, że opakowanie jest odświeżające), a że było gorąco, to od razu chwyciłam je i pobiegłam do kasy (tak to jest, jak idziesz do sklepu po bułki). Zapach bardzo przyjemny, choć trochę za intensywny. Herbaty nie wyczułam, za to ogórka jak najbardziej. Żel fajnie myje i nie wysusza skóry. Mhm... jednak nie jestem pewna, czy kupie go ponownie, bo jakoś specjalnie mnie nie zachwycił.

Botoksu zastosowania

Dove

Uwielbiam wszystkie kosmetyki z tej firmy. Po kąpieli tym kosmetykiem moje ciało nie wymaga dodatkowego nawilżenia. Pięknie pachnie. Serdecznie polecam!

Bardzo przyjemny :P

Żel ma bardzo przyjemny zapach. Jest świetny jak większość żeli z Dove. Jest kremowy, ładnie się pieni. Jedyny problem z nim jaki miałam to dostępność, znalazłam go przypadkiem w Biedronce :P

Idealna świeżość na lato

Żele pod prysznic Dove lubię za ich kremową konsystencję choć w tym przypadku zapach jest powalający, jest niezwykle świeży i orzeźwiający idealny wręcz na lato.
Idealnie się pieni, pozostawiając na skórze odpowiednie nawilżenie i ochronę, z łatwością się spłukuje, jest wydajny i w bardzo atrakcyjnej cenie za tak dużą pojemność.

Czy to na pewno Dove...?

Żel kupiłam jakieś pół roku temu, był dołączony do większego opakowania o innym zapachu, wyczekałam z jego użyciem do lata, bo ogórek i zielona herbata to dla mnie zdecydowanie zapachy na gorącą porę roku.

Posiada wszystkie znane mi do tej pory cechy żeli Dove: jest cudnie gęsty, miękki i kremowy, mocno się pieni, piana również jest taka miękka i puszysta, stosunkowo mało wysusza skórę oraz jest wydajny - z wyjątkiem jednej: skóra po spłukaniu wodą nie jest gładka i miękka, tylko tępa, prawie jak po użyciu mydła w kostce. No to jest dla mnie niemiła siurpryza, więc raczej nie kupię go więcej.

Przyjemność podczas kąpieli

Bardzo lubię ten żel od Dove. Jego formuła jest trochę gęstawa, ale nie ma problemu z rozprowadzeniem na całe ciało. Wystarcza nieduża ilość. Nie pieni się mocno. Daje bardzo przyjemne uczucie na skórze, jakbyśmy zamiast środka do mycia, nakładały balsam. Skutecznie oczyszcza, nie podrażnia i zostawia skórę nawilżoną oraz gładką w dotyku. Jest wydajny i wystarczy na wiele myć. Bardzo przypadł mi do gustu jego zapach, który utrzymuje się nawet po kąpieli. Z chęcią będę do niego wracać, ponieważ nie dostrzegam żadnych wad. Jest wart swojej ceny :)

Ogórkowa moc świeżości.

Marce Dove jestem wierna od dawna. Ma w swojej świetne produkty, które wielokrotnie rozpieszczały moją skórę. Tak jest również w tym przypadku. Żel pod prysznic Dove o zapachu ogórka i zielonej herbaty to idealna propozycja dla osób, które od zapachu żelu pod prysznic oczekują orzeźwienia od pierwszego zastosowania. Ten produkt to moja idealna propozycja na lato, gdy mam ochotę, by świeży ogórkowy zapach pozostawał ze mną na dłużej. Żel dokładnie oczyszcza skórę i co charakterystyczne dla marki, nie wysusza jej, a dodatkowo pielęgnuje podczas mycia. Rezultat: czysta świeża, gładka i nawilżona skóra, zapach który pozostaje na dłużej i relaks podczas kąpieli. Do tego żel można kupić w butelkach o rożnej pojemności i dokupić do niego inne kosmetyki o tym samym zapachu. Opakowanie ma zamknięcie typu klik. Kosmetyk dostępny jest w każdej drogerii i często można kupić go w promocji. Polecam!

Ulubieniec! nie ma sobie równych

Kosmetyki Dove nigdy mnie nie zawodziły, szczególnie żele pod prysznic. Cała gama pięknie pachnie, na długo otula zapachem, daje poczucie świeżosci i ożywienia. Często można dostać je w promocji. Są łatwo dostępne, prawie w każdej drogerii, sklepie, znajdziemy je na półce. Przyjemna konsystencja, od żeli po balsamy. Zapach nie drażni, nie jest zbyt intensywny. Ponadto niesamowicie wydajne. Produkt bardzo się pieni, wsytarczy mała ilość do wymycia całego ciała.
Polecam, dla mnie nr 1.

Super

Jestem bardzo zadowolona z tego żelu. Nie przesusza skóry, delikatnie ją nawilża i daje jej uczucie lekkości. Słabo się pieni, ale nie uważam żeby był to jakiś problem.Pachnie odświeżająco, delikatnie. Jestem nim zachwycona.

Odżywienie pod prysznicem.

Ogólnie nie wierzę w bajki o nawilżających kosmetykach myjących.
Jednak, gdy pierwszy raz użyłam tego produktu byłam bardzo zaskoczona.
Konsystencję ma faktycznie bardzo kremową, wręcz "treściwą". Z tego też względu zapewne kiepsko się pieni, ale coś za coś.
Kosmetyk faktycznie nie przesusza, mamy uczucie wypielęgnowanej skóry.
Konsystencją przypomina mi balsam, spieniam go przy użyciu naturalnej gąbki morskiej.
Pięknie, świeżo pachnie.
Uważam, że to dobry, wydajny żel pod prysznic.
Polecam.