Natura Siberica, Professional, Rokitnikowy mus `Maksymalna objętość`

Natura Siberica, Professional, Rokitnikowy mus `Maksymalna objętość`

Mus do włosów Natura Siberica zapewniający im objętość. Chroni włosy przed wpływem stylizacji na gorąco. Uelastycznia włosy i przywraca ich witalność. Fryzura po użyciu musu otrzymuje niesamowitą objętość, a włosy - przywrócona jest ich uroda i zdrowie.Zawarte w musie rokitnikowym `Maksymalna objętość` witaminy i aminokwasy odżywiają i regenerują włosy.
Olej z rokitnika ałtajskiego i szarłat przyczyniają się do powstawania keratyny, przywracając włosom siłę i blask.
Olej z nasion białego lnu syberyjskiego i proteiny jedwabiu pomagają utrzymać wilgoć wewnątrz struktury włosów.

zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie

Dobry

Mam długie proste włosy. Mus ułatwia rozczesywanie i stylizacje, nabłyszcza, nie obciąża włosów. Nie zauważyłam zwiększenia objętości, mimo to polecam.

Może być

Mam kręcone, wysokoporowate włosy. Mus działa okej, tylko jeśli zastosuje suszarkę. Objętość rzeczywiście jest bajeczna. Jesli natomiast zastosuję mus na mokre włosy i zostawię do samodzielnego wyschnięcia na mojej głowie tworzy się istna tragedia. Myślę, że jest też dość drogi - mi na szczęście udało się kupić go na promocji w tesco za 9 zł.

Za wysoka cena

Produkt, co do którego mam mieszane uczucia

Plusy
+ zapach - słodki, nie utrzymuje się zbyt długo na włosach
+ opakowanie - z pompką, bardzo wygodne i higieniczne
+ wydajność - starcza na baaardzo długo

+/- działanie - nie dodaje objętości, ale bardzo dobrze wygładza i nabłyszcza włosy.

Minusy
- cena. Nieadekwatna do działania musu.

Świetny kosmetyk

Bardzo dobry produkt. Swietnie nadaje się do cienkich, delikatnych i niesfornych włosów. Lekka formuła pianki nie obciąża fryzury, unosi ją nadając przyjemny dla oka wygląd naruralnych puszystych kosmków. Włosy są odrzywione, produkt nie przesusza skalpu a dodatkowo dzięki zawartym składnikom pochodzenia naturalnego poprawia ich kondycję i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Pianka ma ładny zapach. Jedno opakowanie starcza na dlugo i jest wydajne. Pąpka ułatwia aplikację.

Ilość zużytych opakowań: 1 po 150 ml