Planeta Organica, Morze Martwe, Szampon wzmacniający `Siła i blask`

Planeta Organica, Morze Martwe, Szampon wzmacniający `Siła i blask`

Szampon wzmacniający `Siła i blask` Pervoe Reshenie Planeta Organica Morze Martwe, stworzony na bazie 15 minerałów Morza Martwego, miękko oczyszcza, intensywnie odżywia włosy, nadając im miękkość, elastyczność i zdrowy blask. Komponenty szamponu Planeta Organica Morze Martwe posiadają właściwości odżywcze, wzmacniają cebulki, wyraźnie przyspieszają wzrost włosów.
Morski chitozan regeneruje uszkodzoną strukturę włosów, wzmacnia je na całej długości.
Olej shea uspokaja, koi i zmiękcza skórę głowy, zapobiega pojawieniu się łupieżu.

Mój KWC :*

Mój ulubieniec wśród szamponów, używam go od ponad roku z zamiennikiem Alterry, ale po nim włosy są bardziej przyklapniete, a po "planeta organica" z minerałami morza martwego na początku po nałożeniu przyjemnie chłodzi skóre głowy, pieni się znośnie, włosy po nim nie plączą się, są miekkie i błyszczące, łatwo się rozczesują, wyglądają ZDROWO. Szkoda jedynie ze opakowanie a raczej dozownik jest troche nieporeczny, trzeba dużo dusic i szampon szybko się kończy. Ale za tą jakoś to nawet ta ilość jest bezcenna. Polecam i nie zrezygnuje - już nie szukam innego! <3

przyjemność stosowania

Jest to jeden z niewielu szamponów, do których wracam i które mi się nie nudzą.

+ piękny, delikatny, świeży zapach kojarzący się ze świeżym praniem;
+ praktyczne i ładne opakowanie;
+ nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy;
+ dobrze oczyszcza, lekko unosi włosy u nasady, ale przy tym ich nie przesusza ani nie plącze;
+ ze względu na powyższe po prostu przyjemnie mi się po niego sięga i nie mam go dość po 5 użyciach a tak mam z prawie każdym innym szamponem.

świetny dla wrażliwej skory głowy :)

Jestem zachwycona tym szamponem. Ciężko jest mi znaleźć szampon który przy dłuższym stosowaniu mnie nie podrażni. Ten jest bardzo delikatny i jak dla mnie ma same plusy.

- nie podrażnia i nie wysusza skory głowy
- dobrze oczyszcza
- lekko unosi włosy od nasady
- ma delikatny zapach
- dobrze się pieni
- ma fajna kremowa konsystencje
- nie wysusza włosów
- wydajny

Chętnie będę do niego powracać :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

świetny dla włosów kręconych

Szampon jest genialny! Moje kręcone włosy, nie potrzebują dzięki niemu i odżywce z rodzimej firmy dodatkowego nawilżenia po umyciu włosów. Polecam wszystkim Kręciołkom!! Gładkość, skręt i wygoda gwarantowana.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Pobudził baby hair, ale na długość średni ;)

Szczerze powiedziawszy, jest to najgorszy z rosyjskich szamponów, jakie dotąd stosowałam. Niby nie robi jakichś wielkich krzywd, ale nie polubiliśmy się jakoś bardzo.
Szamponem głównie myję skórę głowy, a odrosty są bardzo zdrowe, wręcz nie do zdarcia. Długość od brody w dół wysokoporowata.

Plusy
+ całkiem ładny zapach, lekko mydlany, neutralny wręcz
+ ładny design buteleczki
+ nie podrażnia
+ nie powoduje swędzenia

+/- działanie
Rosyjskie szampony zawsze wmasowuję przez minutkę i zostawiam na skalpie na kilka minut, coby te wszystkie obiecywane dobroci zadziałały. :) Po użyciu - z jednej strony włosy u nasady są wygładzone, z drugiej oznacza to szybszy przyklap :/ Niestety, nie przekłada się to na długość, która potraktowana samą pianą szamponową jest po prostu spuszona. Przez ten miesiąc używania nie zauważyłam znacznego wpływu na wzmocnienie włosów, wypadają w normie, ale pod palcami czuję kłujące kilkumilimetrowe igiełki baby-hair! (nie stosowałam ostatnio żadnych wcierek czy suplementów)

Minusy
- nie domywa olei
- upierdliwa pompka...
- średnio wydajny

Używam tego produktu od: 21 marca codziennie
Ilość zużytych opakowań: Pod koniec pierwszego