Max Factor, Creme Puff Blush (Róż wypiekany do policzków)

Max Factor, Creme Puff Blush (Róż wypiekany do policzków)

Pojemność 1,5 g

Max Factor przedstawia Crème Puff Blush:badania pokazują, że kobiety, które umiejętnie stosują róż są postrzegane jako młodsze. Odrobina różu na policzkach ma właściwości odmładzające i dodaje skórze blasku. Aby zapewnić niezwykle subtelny i naturalny efekt makijażu, formuła nowego różu Max Factor Creme Puff Blush została poddana technologii wypiekania. Natomiast wielokolorowe pigmenty dokładnie zmielono i dobrano tak, by podkreślić naturalny kolor skóry.

12/10

To był mój pierwszy róż do policzków i od razu trafiłam w dziesiątkę! Najbardziej zależało mi na tym, żeby tego typu produkt nie posiadał widocznych brokatowych drobinek, żeby był o ciepłym, brzoskwiniowym podtonie i żeby nie narobił mi plam. Ten kosmetyk spełnia wszystkie moje wymagania, a nawet je przewyższa. Posiadam kolor (25) Alluring Rose. Róż zamknięty jest w ładnym, estetycznym opakowaniu. Wprawdzie po jakimś czasie ścierają się napisy, ale absolutnie nie przeszkadza mi to w dalszym użytkowaniu. Ma taką średnicę, która pozwala na potarcie całym pędzlem o powierzchnię produktu, dzięki temu lepiej rozprowadza się na policzku, sporą chmurą i nie jest skoncentrowany na małej płaszczyźnie.

Alluring Rose to kolor stworzony specjalnie dla mnie. Końcowy kolor zawdzięcza połączeniom marmurkowych pigmentów, które mieszają się ze sobą. Jestem posiadaczką cery o żółtym, ciepłym tonie i nie pasują mi róże wprost różowe ;-) Ten jest nieco zgaszony, ale wciąż bardzo ożywiający. Skóra nabiera zdrowego kolorytu i wygląda bardzo świeżo. Co do trwałości produktu też nie mogę mieć zastrzeżeń, bo zaaplikowany na przypudrowaną twarz trzyma się większość dnia. Oprócz tego, jest bardzo wydajny, mam go już rok i stosuję prawie codziennie, a mimo to dobrnęłam dopiero do tego momentu, w którym róż zrównał się z opakowaniem i jest płaski :)

Serdecznie polecam. Kupiłam go na próbę, a zostanie ze mną na długo :) ♥

meh...

Kilka lat czekałam żeby go kupić i .. nie było warto. Mimo że kolor bardzo ładny to:
a) bardzo szybko sie kończy !! to pierwszy róż który miałam tak krótko bo ok. 3/4 miesiące!
b) bardzo wysoka cena jak za produkt który jest taki niewydajny mimo iż kupiłam na promocji za ok. 35zł - standardowej ceny bym za niego nie zapłaciła
c) ciężko się go nakłada jak już "górka" zostanie zużyta to róż ułożony na płasko ciężko wydostać
d) jak dla mnie jest on po prostu za mały powinien być chociaż ze 2-3 cm większy żeby można było pędzel wygodnie ułożyć

Myślałam że będzie to dla mnie zamiennik za wycofany Benefit Bella Bamba ale zdecydowanie kupiłam pierwszy i ostatni raz.. nie warto płacić tyle pieniędzy za taki niewydajny kosmetyk, lepiej dołożyć i mieć róż który starczy na dłużej. Tu broni się tylko kolor i tylko za kolor dostał ode mnie 3 gwiazdki (ciężko mi dogodzić z kolorem akurat)

dobry

Kupiłam go na próbę, choć mój ulubiony róż ma się całkiem dobrze. Produkt mnie nie rozczarował, może poza ceną, bo uważam jednak, że jak na tę pojemność jest dość drogi.
Dobrze się go aplikuje, choć trzeba uważać z aplikacją, bo łatwo można przesadzić. Spory wybór kolorów, więc można sobie coś wybrać.
Przyczepię się jeszcze do trwałości, bo pod koniec dnia jest już prawie niewidoczny, za co odejmuję gwiazdkę i do wydajności, róż konkurencyjnej firmy nie znika prawie wcale, ten tak.

Zaskoczenie

Nie spodziewałam się, że róż z tej firmy przypadnie mi tak do gustu. Byłam sceptyczna odnośnie tego produktu, a teraz jest moim numerem jeden i nie wyobrażam sobie zmienić różu na inny!

Świetny ale zużywa się w EKSPRESOWYM tempie

Bardzo dobry róż (a mam ich mnóstwo, wciąż szukam TEGO idealnego).
Miałam (niestety bardzo krótko, bo przy codziennym stosowaniu zużyłam jeden w 1.5miesiąca!!! - w porównaniu Burjouis ma już ponad rok i zużyłam może 1/3)
kolory 20 Lavish mauve oraz 25 Alluring rose. Oba cudowne , delikatne, świetliste. Schodzą równomiernie, łatwo się nakłada. Używałabym dalej, ale cena i szybkość zużycia mnie przerażają. Może na kolejne promo w R. znów się skuszę :)

Bardzo przyjemny róż ze średniej półki

Mam odcień 05 Lovely Pink. Cudowny, jasny, brzoskwiniowy, pastelowy kolor. Świetny dla jasnej karnacji, niezwykle świeży i promienny. Przepiękne wykończenie - sama formuła różu jest drobniutko zmielona, bardzo miękka, ładnie rozciera się, nie tworzy plam. Odrobinkę się pyli, przez co dość szybko się zużywa - moje dotychczasowe róże zużywały się wolniej, ale w sumie jest to też jakiś plus- można szybciej zmienić na nowy róż, bez wyrzutów sumienia ;)

Bardzo podoba mi się wykończenie tego różu. Jest satynowe, z delikatnym, bez nachalnych drobinek, połyskiem, skóra z nim wygląda niesamowicie świeżo i promiennie. Fajna opcja, dla osób, które nie lubią paru etapów malowania policzków - praktycznie róż i delikatny rozświetlacz w jednym. Trwałość też niezła, nie miałam tutaj żadnych problemów i szybkiego znikania. Gdyby wsadzić ten produkt w fajniejsze opakowanie, które bardziej cieszyłoby oko, to aspirował do grona ulubieńców ;)

Ulubieniec

Jest to jeden z niewielu róży, które dobrze prezentują się na mojej bladej skórze. Posiadam 2 odcienie: 05 Lovely Pink oraz 15 Seductive Pink. Używam ich wymiennie od dłuższego czasu i nie mam ochoty sięgać po inne :) Dzięki nim nawet po nieprzespanej nocy wyglądam świeżo i zdrowo. Polecam

+ wygląda przepięknie na policzkach, tworzy delikatny rumieniec, efekt jest bardzo naturalny, można go stopniować w zależności od potrzeb
+ dzięki obecności bardzo delikatnych drobinek daje efekt tafli, na co dzień nie potrzebuję już rozświetlacza
+ nie robi plam, łatwo się blenduje
+ łatwo nabrać na pędzelek odpowiednią ilość produktu, mimo, że to róż wypiekany ma fajną konsystencję, nie jest zbyt twardy,
+ nie zmienia się w zaschniętą skorupę jak to się dzieje z różem Bourjois
+ dostępność
+ dość wydajny

- cena regularna

Ulubiony

Róż to cześć makijażu, przy której można sobie wyrządzić wielka krzywdę, a ten kosmetyk pozwala tego uniknąć. Jest na prawdę świetny, przez kolor, konstystencje, wydajnosc, opakowanie po łatwość w nakładaniu i trwałość. Jak dla mnie, osoby która woli pospac chwilkę dłużej niż robić perfekcyjny makijaż:), sprawdza się znakomicie i jest absolutnym hitem. Jedyna wada jest cena w regularnej sprzedaży, jednak często można upolować w promocji lub zamówić online. Jak dla mnie róż to kosmetyki do którego warto dołożyć.

Naturalny efekt

Nigdy nie używałam różu w codziennym makijażu, jednak Max Factor co nieco zmienił. Już ładny kawałek czasu temu przekonała mnie do niego jedna z wizażystek. Byłam w szoku. I choć nie mam takiej wprawy w wykonywaniu makijażu jak wspomniana Pani wizażystka, to i tak Creme Puff Blush pozwolił się oswoić z tematem różu na tyle, że już mi on nie straszny :)
1/ Pierwsza kwestia - odcień: pierwszy który pojawił się na mojej twarzy to nr 20 (Lavish Mauve). Dziewczęcy róż, którym ciężko zrobić sobie krzywdę. Niewielka ilość wystarczy by dodać nieco świeżości w makijażu. Mimo że w opakowaniu są widoczne mini świecące drobinki, to na twarzy ciężko je dojrzeć. Drugi odcień który zagościł w mojej kosmetyczce to 10 (Nude Mauve). Odcień wpadający w brąz. Pozwala delikatnie wymodelować twarz, nie tworząc przy tym sztucznego efektu.
2/ Druga kwestia: łatwość użycia i wydajność. Ciężko sobie zrobić tymi różami krzywdę. Naprawdę (i mówię to jako totalny amator). Nie zostawiają nieestetycznych "placków". Niewielka ilość wystarczy by podkreślić policzki wedle naszego życzenia. Bardzo wydajne! Niewątpliwą zasługą jest tu sama konsystencja - na tyle lekka, przyjemna, że na początku mojej przygody z tymi różami miałam wrażenie że na pędzlu nic nie zostaje (choć oczywiście zostawało :)).
3/ Trzecia kwestia o której warto wspomnieć to opakowanie. Wygodne, solidnie wykonane (zdarzyło się kilka upadków, mimo to z różem ani opakowaniem nic się nie stało).
Polecam z czystym sumieniem.

LOVELY PINK :)

+ spory wybór kolorów, wszystkie są piękne :) ciężko było się zdecydować! :-) w końcu padło na Lovely Pink
+ dobrze napigmentowany
+ bardzo wydajny
+ nie robi plam, ciężko zrobić sobie krzywdę
+ dobrze się rozciera
+ daje piękne rozświetlenie
+ efekt jest naturalny
+ trzyma się cały dzień
+ solidne opakowanie
+ nie zapycha
+ nie podrażnia

Minusem może być cena ale uważam, że warto zainwestować w kosmetyk, który posłuży nam długi czas i będziemy z niego za każdym razem zadowolone :)

Świetny róż

Róż daje delikatne, satynowe wykończenie, przepięknie wygląda na skórze, jego efekt można stopniować, trwałość jest całkiem dobra, wytrzymuje prawie cały dzień, jest bardzo wydajny, malutka ilość wystarcza do uzyskania ślicznego efektu delikatnych rumieńców, konsystencja nie jest tępa, wygodnie się go nakłada i blenduje. Ma sporą gamę kolorystyczną, kolorki są śliczne. Ja posiadam 30 Gorgeous berries i zakochałam się w tym kolorze :)

+piękne kolory
+delikatny efekt, który można stopniować
+trwałość
+przyjemna konsystencja
+wydajny

-brak

Delikatny i miękki

Róż mam w kolorze Lovely Rose - idealna nazwa dla tego odcienia, jest naprawdę "uroczym" elementem codziennego makijażu.
Produkt ma miękką konsystencję, przez co nie pyli. Nie ma w sobie "kredowości", tylko swego rodzaju kremowość właśnie.
Na jasnej skórze się sprawdzi, gdyż mój odcień jest naprawdę delikatny i dodaje subtelnego, różowego blasku na policzki, który ożywia buzię. Dla mnie nadaje się w zimę, gdy jestem bledsza.
Niestety trwałość mogłaby być lepsza... Utrzymuje się ok. 5 godzin.
Na promocji można się skusic :)