Bell, HYPOAllergenic, Fixing Mat Powder (Hypoalergiczny puder utrwalający makijaż)

Sprawdź ceny produktu

Zawarty w kosmetyku Bell HYPOAllergenic Fixing Mat Powder transparentny wypełniacz nadaje optyczny efekt rozmycia, wyraźnie zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek i niedoskonałości. Puder utrwalający makijaż Bell zawiera zmikronizowany talk, który ułatwia aplikację. Optycznie wygładza i sprawia, ze skóra jest miękka w dotyku. Absorbuje nadmiar sebum i nadaje makijażowi matowe wykończenie, bez efektu maski.

utrwalające, matujące
prasowany

Jest bardzo dobry

Pudru używam razem z podkładem z serii Hypoallergenic Mat&Soft - razem świetnie współgrają, mat utrzymuje się prawie cały dzień. Nie bieli twarzy, dobrze matuje, nie nakłada się go za dużo na pędzel, wygodne opakowanie.

Super

Fajny puder, bardzo dobrze matuje. Puder jest transparenty, jednak ma biały kolor i po nałożeniu moja twarz jest bledsza niż przed. Opakowanie jest bardzo solidne, upuściłam puder kilka razy i nadal było całe.

Calkiem calkiem

Uzywam juz kolejne opakowanie tego pudru. I jestem calkiem z niego zadowolona. Matowienie srednie po paru godz. Twarz zaczyna sie blyszczec ale tak ladnie i rworzy efekt glow. Opakowanie jest przepiekne i bardzo solidne. Juz pare razy mial kontakt z podloga i wytrzymal. Sam puder jest bialy lecz nie zostawia na skorze bialych plam. Trzeba go nakladac grubym puszystym pedzlem dzieki czemu uzyskujemy naturalny efekt. Zdecydowanie nie jest to puder aby utrwalic makijaz na jakies wyjscie. Ale do codziennego makijazu jak najbardziej. Dodatkowo wystarcza na bardzo dlugo.

Najpierw tak, później nie

Przy pierwszym opakowaniu byłam bardzo zadowolona, tym bardziej, że był to mój pierwszy puder transparentny w życiu. Przy drugim opinia trochę mi się zmieniła - albo zmieniły się potrzeby mojej cery. Obecnie niestety puder matuje ledwie na kilka godzin, w dodatku podkreśla pory, które mam bardzo rozszerzone oraz wszelkie niedoskonałości skóry. Delikatnie bieli, ale nie wiem, czy istnieje jakiś puder transparentny, który nie bieliłby w ogóle. Obecnie szukam nowego pudru transparentnego w kamieniu lub prasowanego.

Totalnie się u mnie nie sprawdził

W trakcie testowania pudru dużo kombinowałam z różnymi podkładami / korektorami, a także pielęgnacją. Niestety nie udało się dopasować żadnego zestawu dającego efekt, jaki lubię w makijażu - naturalny, jak najmniej widoczny.

Moja skóra - mieszana w kierunku suchej, aktualnie odwodniona, naczynkowa, strefa T w makijażu praktycznie się nie przetłuszcza, natomiast dużo produktów do makijażu ma problem z trwałością.

Główne zarzuty wobec pudru (przy różnych podkładach zawsze to samo): podkreślanie suchych miejsc, rozszerzonych porów, zaskórników. Dodatkowo szybko się warzy, ciastkuje, zwał jak zwał, wygląda obrzydliwie. Miejscami się wyciera (głównie nos, okolice skrzydełek nosa, czasami czoło miedzy brwiami, broda) i to tak solidnie. Dramat.

Trudno więc mówić tutaj o utrwaleniu makijażu. Pod oczami wygląda jeszcze gorzej. Wygląda tak sucho, podkreśla zmarszczki, wszystko wygląda bardzo ciężko i nie zbyt schludnie.

Jedno wielkie nie i pomyłka - trafił do kosza przed całkowitym zużyciem.

Zaznaczam, że z innymi produktami do makijażu (sprawdzonymi) nie mam na co dzień takich problemów i pielęgnacja twarzy jest dość dobrze dobrana (głównie porządne produkty apteczne). Niestety, mimo szerokiego grona zachwytów, u mnie kompletnie się nie sprawdził.

Ulubieniec, ratujący sprawę

Poczałkowo dość sceptycznie podchodziłam do tego produktu...
Jednak z czasem nasze drogi schodziły na jeden tor coraz częściej.

Hypoalergiczny puder prasowany utrwalający makijaż dosłownie skradł moje serce.
Każdego dnia nakładam jako ostatni element cementujący makijaż, jest to moja gwarancja trwałości.
W ciągu dnia nanoszę również niewielką ilość przy pomocy pędzla. Świetny produkt. Gwarantuje lekki, naturalny przede wszystkim trwały efekt.
Bez dodatkowego obciążania.
Puder nie bezpieczny, nie podrażnia, nie przesusza skóry. Świetny dla osoby z wrażliwą cerą.
Cena niewysoka, puder wystarczy na długi czas, dodam trudno będzie się wyrobić z użyciem w terminie przydatności.
Bardzo dobry godny polecenia kosmetyk dla kobiety lubiącej trwałość makijażu.... Czyli dla każdej z nas.

Lubię!

Lubię produkty Bell Hypo więc postanowiłam sięgnąć również po puder transparentny tej marki i to był strzał w 10! Długo szukałam odpowiedniego pudru prasowanego, nigdy nie mogłam trafić na odpowiedni kolor i działanie, dlatego postanowiłam sięgnąć po puder transparentny i uważam że jest to najlepszy wybór. Po nałożeniu lekko bieli ale po chwili wtapia się w skórę i daje piękny satynowy efekt, a makijaż trzyma się wiele godzin. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Średnio matuje

Zakupiłam go w promocji w Hebe , cena kilkanaście złotych.
Muszę przyznać, że zachęcił mnie wygląd tego pudru. pięknie wytłoczone logo.
Taka prostota, ale z pazurkiem.
Opakowanie solidne, działa bez zarzutu.
Wytłoczony napis dość szybko się starł, ale nie szkodzi.

Działanie:
Puder nakładam pędzlem Hakuro H55 poprzez wtłaczanie. Trochę bieli, ale po kilku minutach nadmiar można usunąć.
Czasem utrwalam go fixerem z Avonu, wtedy zmatowienie jest troszkę lepsze.
Częściowo matowi, ale po kilku godzinach zaczyna tworzyć na twarzy takie zdrowe glow. Pod tym względem ośmielę się go porównać do sypkiego pudru Laura Mercier.

Ma jednak wadę. Z chwilą kiedy puder tworzy to piękne glow, zaczyna też bardzo podkreślać pory. Uważam, że dla osób bez rozszerzonych porów spisze się bardzo dobrze.

Zużyję go , ale powrotów nie będzie.

Dobry wybór

Polecam każdemu z tłustą cerą oraz mieszaną. Świetnie matuje i cena jest w miarę na każdą kieszeń. Trochę się osypuje ale to chyba zależy od miękkości pędzla. Bardzo trwałe opakowanie na duży plus a jeśli chodzi o zawartość mógłby być troszkę bardziej trwały.

Warto

Puder spełnia swoje zadanie.
1. Matuje. Naprawdę. Porównując do pudrów z Astora, L'Oreal, MACa, które używałam przed nim od lat nawet lepiej matuje niż one.
2. Nie ma żadnego koloru. Może troszkę bielic ale generalnie raczej dla mnie on jest właśnie transparentny. Wcześniej zdarzyło mi się że na skórze miałam takie plany od pudru którym poprawiałam makijaż i skóra źle się prezentowała, ten ma takie satynowe zakończenie i żadnych plam nie robi.
3. W domu ciągle mam swoje ulubione pudry mac i Astor a jednak używam tylko tego więc coś w tym jest ;-)
3.opakowanie !!! cudowne, porządne, piękne, nie psuje się!!!!! ( Mac- słabe opakowanie, Astor- w każdym pudrze odpadła mi klapka a użyłam że 20 opak, Loreal true match- w każdym odpadła mi klapka!!!! Bell hypo - opakowanie wygląda jak nowe a minęło kilka miesięcy!!!!!)
4.maly minusik że makijaż trzeba poprawić gdzieś za 4-5 h ale to jak przy każdym pudrze więc to nie minus dla mnie :-P
Kupiłam go bo byłam zaciekawiona działaniem pudru transparentnego plus ma przeeesliczne opakowanko :) no i już wcześniej używałam na wakacje kremu bb z Bell hypo i ich lakieru do paznokci. Wszystko super a tanie jak barszcz!!!! Polecam!!!!

Dobry

Puder kupiłam na początku kończącego się właśnie roku, więc mam go już od jakichś 10 miesięcy. Na początku nie byłam do niego przekonana, ale potem naprawdę się polubiliśmy. Jest to, jak nazwa wskazuje, puder transparentny.
Może odrobinę bielić, jeśli nałoży się go za dużo, ale w przypadku mojej białej jak papier skóry nie jest to zbyt duży problem. Nie wiem, czy mi się zdaje, czy nie, ale mam wrażenie, że optycznie wygładza powierzchnię skóry. Efekt ten był szczególnie widoczny w lato, kiedy moja skóra bardzo się przetłuszczała, przez co też niedoskonałości było więcej. Jest to zdecydowanie puder uniwersalny, który ładnie wygląda na każdym podkładzie, ba! - który potrafi nieco uratować sytuację, jeśli podkład pod spodem sam w sobie niezbyt dobrze się prezentował. Jeśli chodzi o efekt matu, to niestety szału nie ma - w lato utrzymywał mat przez jakieś 3, maksymalnie 4 godziny, potem już trzeba było użyć bibułki matującej. Myślę, że dla mniej wymagającej skóry - mieszanej lub normalnej - będzie w sam raz.
O czym warto wspomnieć, opakowanie, w którym zamknięty jest produkt, jest bardzo solidne i mimo tego, iż produkt był przeze mnie intensywnie używany, nic się nie ułamało ani nie roztłukło.

!!! Rewelacyjny produkt !!!

Bell jest jedną z moich ulubionych marek. Używałam już tego typu pudru kilku innych marek i zdecydowanie Bell jest na 1 miejscu.
Zaczynając od opakowania, jest minimalistyczne ale ładne i lekkie.
Puder się nie osypuje, jest bardzo wydajny, wystarczy raz nałożyć na pędzel i w zupełności wystarczy do zmatowienia całej powierzchni twarzy. Zapewnia efekt idealnego zmatowienia, który utrzymuje się bardzo długo.
Co jeszcze mnie przekonało do tego produktu to jego cudowny zapach!
Jestem zachwycona tym produktem i na pewno na stałe zagości w mojej kosmetyczce:)