Bell, HYPOAllergenic, Fixing Mat Powder (Hypoalergiczny puder utrwalający makijaż)

Zawarty w kosmetyku Bell HYPOAllergenic Fixing Mat Powder transparentny wypełniacz nadaje optyczny efekt rozmycia, wyraźnie zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek i niedoskonałości. Puder utrwalający makijaż Bell zawiera zmikronizowany talk, który ułatwia aplikację. Optycznie wygładza i sprawia, ze skóra jest miękka w dotyku. Absorbuje nadmiar sebum i nadaje makijażowi matowe wykończenie, bez efektu maski.

utrwalające, matujące
prasowany

!!! Rewelacyjny produkt !!!

Bell jest jedną z moich ulubionych marek. Używałam już tego typu pudru kilku innych marek i zdecydowanie Bell jest na 1 miejscu.
Zaczynając od opakowania, jest minimalistyczne ale ładne i lekkie.
Puder się nie osypuje, jest bardzo wydajny, wystarczy raz nałożyć na pędzel i w zupełności wystarczy do zmatowienia całej powierzchni twarzy. Zapewnia efekt idealnego zmatowienia, który utrzymuje się bardzo długo.
Co jeszcze mnie przekonało do tego produktu to jego cudowny zapach!
Jestem zachwycona tym produktem i na pewno na stałe zagości w mojej kosmetyczce:)

Jest świetny

Kupiony na promocji w rossmannie, okazał się super. Bardzo ładnie wykańcza makijaż. nie pyli się, nie wchodzi w zmarszczki, ani w pory. Jest wydajny, nie ma zapachu i nie wysusza.

Jest ok, ale bez rewelacji

Puder kupiłam podczas jednej z promocji z Rossmanie.
Używałam go do utrwalania podkładu.

Plusy:
*dobrze matuje makijaż
*nie tworzy efektu maski na twarzy
*nie wysusza twarzy, nie podkreśla suchych skórek
*nie bieli
*jest wydajny
*fajne, porządne opakowanie – nie łamie się, a napisy się nie ścierają
*cena

Minusy:
*mam wrażenie, że minimalnie osadza się na włoskach
*chyba krócej utrzymuje mat od innych pudrów, których używam.

Jest w porządku, ale bez efektu wow. Taki sam efekt robią u mnie wszystkie inne pudry.
Czy scala makijaż? Pewnie, że tak, ale robią to wszystkie inne pudry.

Raczej nie wrócę do niego.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

swietny matujacy fixer

Od dawna juz nie uzywam pudrow do koloryzacji wiec namietnie testuje wszsytkie transparentne ;-) W wiekszosci przypadkow nie widze sensu ich uzywania, dodaja nowa warstwe makijazu i nic wiecej, co w tzw "pewnym" wieku jest niewskazane. Ten puder zdecydowanie zagosci w mojej kosmetycznce na dluzej. Na poczatku mialam male watpliwosci bo nie jest tak calkowicei w 100% niewidoczny, jednak troszeczke rozjasnia cere, wiec jezelikomus przeszkadza taki efekt - powinien sie zastanowic. Trzeba uwazac z iloscia nakladanego kosmetyku i nie przesadzic. Uzywam wylacznie na twarz z ominieciem okolic oczu, wiec nie wypowiadam sie jak sie sprawuje jako fixer cieni czy rozswietlacza/korektora pod oczy. Jako fixer matujacy do twarzy - jest idealny. Matuje i nie przesusza, nie daje koloru, wyrownuje jedynie powierzchnie skory - stad pewnie wrazenie ze nie jest do konca transparentny. MEEEga wydajny. KWC!

za taką cenę jak najbardziej na tak

Puder jest naprawdę fajny dobrze matuje,mam mieszaną cerę a ten puder naprawdę się sprawdza utrzymuje się na mojej twarzy do 5godz póżniej trzeba trochę poprawiać.Jestem na tak polecam

Super super super

Ten puder używam z podkładem z bell i korektorem lub czasem bazą matującą pod makijaż. Muszę przyznać że działa bardzo fajnie. Moja cera jest błyszcząca i gdy wybieram się na cały dzień do pracy to chce aby makijaż był utrzymany w dobrym stanie. Własnie ten kosmetyk w tym pomaga. Jest wydajny, dobrze matuje , utrzymuję się długo. super kosmetyk

Super

Lubię pudry transparentne. Wiele kosmetyków (pudrów, podkładów) nawet w najbardziej najjaśniejszym odcieniu danej marki jest dla mnie za ciemny... Jednocześnie puder nie może tworzyć efektu białej poświaty i ten jest naprawdę dobry. Puder wydajny, ale zaznaczę że to kosmetyk którego nie używam wiele i nie codziennie. Zaopatruje się w niego zazwyczaj w Rossmann na słynnych akcjach promocyjnych typu 49%. Plus za wytrzymałe opakowanie, które zniosło parę upadków.

dobry

Skusiłam się na niego po przeczytaniu recenzji na Wizażu. Nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam bo to naprawdę dobry puder, jednak liczyłam chyba na coś więcej.
Puder ma biały kolor, ale twarzy nie bieli wcale. Podczas aplikacji nie pyli mocno. Ładnie utrwala makijaż, nawet korektor pod oczami. Nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla mocno suchych skórek. Mam wrażenie, że ten puder nie jest tak suchy jak niektóre wcześniej używane przeze mnie pudry dzięki czemu nie wysusza tak bardzo cery. Odbija się to jednak na efekcie jaki dzięki niemu uzyskujemy. Nie jest to puder matujący. Daje on jakby satynowy efekt.
Łatwo z nim przesadzić, wtedy bardzo odznacza się na rozszerzonych porach i podkreśla włoski na twarzy.
Opakowanie jest ładne i bardzo solidne. Kiedy jednak puder zaczął dobijać dna, a ja nie mogłam nabrać go pędzlem, bo opakowanie jest kanciate przestało mi się podobać. Resztki z boków skruszyłam i wrzuciłam do opakowania po pudrze sypkim.
Cena adekwatna jest do jakości. Myślę, że już do niego nie wrócę. To dobry produkt, ale do KWC mu daleko.

Rewelacja

Puder jest transparentny, nie bieli twarzy, świetnie utrwala. Zachowuje się podobnie jak puder ryżowy, tylko że jest prasowany. U mnie szczególne zastosowanie znalazł w utrwalaniu korektora pod oczami - świetnie go utrwala, wygładza i lekko rozjaśnia tą okolicę. Dużym plusem jest też to, że nie jest widoczny na twarzy. Uważam, że cena też jest dość atrakcyjna - w Rossmannie to niecałe 24 zł. Opakowanie również jest na plus.

Zachęciłam mnie do kupienia tego właśnie pudru dużo pozytywnych opinii na wizaz. Puder jest bardzo wydajny. Mam wrażenie, że przez to że puder ma kolor biały troszkę jakby rozjaśniał podkład. Ogólnie fajnie matuje skórę i utrwala ją, lecz ja jestem posiadaczką mieszanej cery i tak muszę z 1 -2 razy w ciągu dnia poprawiać makijaż. Zimą nie było zbytnio problemu, bo fajnie utrwalał, lecz teraz gdy cieplej się zrobiło to utrwalenie nie trwa tak długo.

Dobry produkt

Matuje skórę i utrwala makijaż, nie pozostawia białego nalotu na skórze, co jest jego ogromnym plusem. Opakowanie solidne, co jest bardzo ważne, aby produkt nie uległ uszkodzeniu. Jest wydajny i zdecydownie warty swojej ceny.

Nic szczególnego

Puder robi to, czego można się spodziewać po pudrze za taką cenę- trzyma podkład w miejscu i nic więcej. Brak jedwabistego finiszu, zwiększa bladość cery i nie ukrywa niedoskonałości. Nie kupię ponownie.