KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 66% osób
    3Musicals
    14 marca 2021 o 17:01
    4 / 5
    bardzo chętnie po niego sięgałam.
    A zużyłam już kilka sztuk! Chętnie właśnie po niego sięgałam (a zawsze mam na podorędziu co najmniej dwa różne pudry do użytku :). Ze względu na efekty i nie ukrywam, przyjemność stosowania. To przyzwoity puder, który sprawdzi się nawet w przypadku wymagających cer- zaręczam, sama taką posiadam (tłusta, skłonna do szybkiego wyświecania). Jego opakowanie jest i funkcjonalne, i wizualnie atrakcyjne. To solidny, mocny, przezroczysty plastik. Przystępnie się zamykające i otwierające. Ale bez obaw, raczej nie otworzy się samo w torebce. Minimalistyczne w kwestii zawartych na nim informacji. Jako, że przezroczyste- widzimy zawartość- sam puder i kontrolujemy zużycie (choć to można przecież kontrolować otwierając opakowanie :) Używałam numeru 01, de facto transparentnego. Aplikowałam zawsze pędzlem. I być może zostanę skrytykowana przez niektórych, że pędzle są zarezerwowane dla pudrów sypkich, to ja zdecydowanie lubię taką formę nakładania również w przypadku kompaktów. Puder jest świetnie zmielony i odpowiednio zbity, nie pyli podczas nakładania na pędzel a potem na skórę. Wspomnę tu, że nie ma również konkretnego zapachu, nie pachnie niczym. Przepięknie wykańcza makijaż. Co oznacza to `przepięknie`? :) Nieużywane przeze mnie zbyt często przecież :) Bezpośrednio po aplikacji cera wydaje się nieskazitelna, doprowadzona do perfekcji. I choć to puder z nazwy matujący, to nie daje efektu płaskiego matu. W moim przypadku to wykończenie nazwałabym satynowym. Opóźnia wyświecanie skóry- to się oczywiście pojawia po kilku godzinach, ale makijaż bez problemu da się jeszcze odratować delikatnym przypudrowaniem. Także utrwala. Nie jest to trwałość poziomu pewnych produktów od Estee Lauder, ale swoje na tym polu robi. Cera z nim prezentuje się naturalnie i świeżo. Choć zaznaczę tu, że już od dawna nie używam ciężkich podkładów, raczej te lekkie, subtelnie ujednolicające cerę. Delikatny podkład lub krem BB+puder od Bell =lekki, satysfakcjonujący, niezobowiązujący efekt. Za co straci jedną gwiazdkę ? No cóż, za skład. Ale tylko dlatego, że coraz chętniej podążam w naturalnym kierunku, również w przypadku makijażu. Puder bazuje na talku, aluminum, Nylonie-12, PEGach i fenoksyetanolu. I choć może nie są to składniki stricte niebezpieczne, wolę na swojej skórze produkty bardziej naturalne- nieraz już się przekonałam, że wtedy obok efektu makijażowego dostarczam jej również pielęgnacji. Tak wolę.

12 osób uznało tą opinię za pomocną
    monikape18
    24 maja 2020 o 19:32
    Cudowny.!
    Kupiłam puder jakiś czas temu w rossmanie i się zakochałam teraz w czasie promocji dokupiłam drugie do torebki. Mam skore mieszana skłonna do wyświecania głównie w strefie T. Ten puder dla mnie to strzał w 10.! Opakowanie pudru jest klasyczne bardzo estetyczne idealne do torebki. Nie pyli się. Produkt jest jedwabisty. Kompletnie nie wyczuwalny na twarzy nie daje nam efektu płaskiego matu tylko świeżo wyglądającej skory. Nie widać go na twarzy. Nie rozjaśnia podkładu. Nie matowi na wiele godzin ale ja wole przypudrować twarz kilka razy w ciągu dnia niż nałożyć mocno matowy puder, które dodają nam niestety lat. Puder nie uczula ani nie zapycha porów. Polecam każdemu kto lubi efekt zdrowo wyglądającej cery bez widocznego pudru na twarzy.

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    ivva1
    17 lutego 2018 o 11:47
    Średnio matuje
    Zakupiłam go w promocji w Hebe , cena kilkanaście złotych. Muszę przyznać, że zachęcił mnie wygląd tego pudru. pięknie wytłoczone logo. Taka prostota, ale z pazurkiem. Opakowanie solidne, działa bez zarzutu. Wytłoczony napis dość szybko się starł, ale nie szkodzi. Działanie: Puder nakładam pędzlem Hakuro H55 poprzez wtłaczanie. Trochę bieli, ale po kilku minutach nadmiar można usunąć. Czasem utrwalam go fixerem z Avonu, wtedy zmatowienie jest troszkę lepsze. Częściowo matowi, ale po kilku godzinach zaczyna tworzyć na twarzy takie zdrowe glow. Pod tym względem ośmielę się go porównać do sypkiego pudru Laura Mercier. Ma jednak wadę. Z chwilą kiedy puder tworzy to piękne glow, zaczyna też bardzo podkreślać pory. Uważam, że dla osób bez rozszerzonych porów spisze się bardzo dobrze. Zużyję go , ale powrotów nie będzie.
    Zalety:
    • Ładne, solidne opakowanie i tłoczenie na pudrze
    • Cena
    • Nie wysusza skóry
    Wady:
    • Podkreśla pory
    Używa produktu od:miesiąc

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    Klaudia072002
    24 listopada 2023 o 22:14
    4 / 5
    Możliwe że jeden z moich ulubionych
    Sięgnęłam po ten puder całkiem przypadkowo. Przez zakupem każdego kosmetyku sprawdzam opinie, najczęściej właśnie na Wizażu. Po paru użyciach niestety trochę mi się rozwalił, ale to nic nie zmieniało co do jego używania. Korzystam z niego i naprawdę nie jestem zawiedziona. Robi takie wygładzenie i makijaż pięknie wygląda. Mam cerę tłustą i ten mat utrzymuje się do paru godzin, jednak mogę go polecić. Ogólnie kosmetyki z firmy Bell są w porządku i godne polecenia.
    Zalety:
    • - Wygładzenie
    • - Cena w porządku
    Wady:
    • - Opakowanie, nie mogę go domknąć
    Używa produktu od:2 tygodnie

saajko
    6 listopada 2023 o 9:04
    zaskoczył mnie
    Nie spodziewałam się po tym pudrze zbyt wiele, a okazało się, że jest naprawdę dobry. Matuje na długo, nie podkreśla suchych skórek, nie bieli, dobrze łączy się z różnymi podkładami, wygląda naturalnie. Dodatkowo jest tani, dobrze dostępny i wydajny. Opakowanie może nie jest najpiękniejsze, ale jest trwałe, dobrze znosi noszenie w torebce. Nie mam temu produktowi kompletnie nic do zarzucenia, chętnie wrócę do niego w przyszłości :)

czytoweronika
    28 lipca 2023 o 14:13
    5 / 5
    Bell, HYPOAllergenic, Fixing Mat Powder (Hypoalergiczny puder utrwalający makijaż)
    Jeden z moich ulubionych pudrów od lat! Pozostawia makijaż jak by ktoś nałożył filtr wygłaszający na podkład. Bardzo fajnie utrwala, nie pozostawia efektu ciastka na buzi, nawet do dołożeniu produktu po kilku godzinach. Kiedyś pożyczyłam przyjaciółce ten puder gdy malowała się na wesele i była w szoku jak dobrze ten puder się prezentował ja jej podkładzie. Regularnie wracam do tego pudru, szkoda jedynie że nie ma go w standach w biedronach bo byłby bardziej dostępny. Z tego co pamiętam go Bell głównie jest w Hebe i tam go zawsze kupuje. Cena około 20 zł za ten puder to niewiele biorąc pod uwagę jaki efekt daje.

Anelka1987
    8 stycznia 2022 o 18:43
    Nie jest zly
    Puder zakupilam w rosmanie na promo. Fajnie się nakłada, nie zmienia koloru wcześniej użytego podkładu. Optycznie wygładza twarz. Matuje na kilka godzin, nie zapycha, nie uczula i nie podraznia. Można stosować zarówno na dzień jak i na wieczór. Zgodnie z opisem po części utrwala makijaż.
    Zalety:
    • Optycznie wygładza i utrwala makijaż
    • Matuje
    • Nie uczula nie podraznia
    • Nie zmienia koloru wcześniej użytego podkładu
    • Wydajny

Jolanta_14
    13 czerwca 2021 o 12:01
    Przyjemne stosowanie, przyzwoity efekt
    Bardzo dobry puder. Zmniejsza widoczność porów i dobrze matuje podkład. Kobiece i atrakcyjne opakowanie. Nie jest to puder sypki dlatego aplikuje go pędzlem, tak jest dla mnie najwygodniej. Nie robi plam na twarzy i nie jest pylący. Jest trochę mniej trwały niż puder z Golden Rose ale i tak jest dobry.
    Używa produktu od:miesiąc

VossBleue
    15 października 2020 o 13:46
    4 / 5
    Dobry fixer w dobrej cenie
    Opakowanie jest estetyczne i trwałe, torebka mu nie straszna;) co prawda nie ma w nim miejsca nawet na najmniejszy puszek, pędzelek czy gąbeczkę ale za cenę jaką zapłacimy (zwłaszcza w promocji) to już czepianie się;) Lubimy się z tym pudrem zwłaszcza w spóźnione poranki - może nie zrobi rewelacji na naszej twarzy ale bezproblemowo robi wszystko, czego od niego oczekuję: utrwala, matuje ale z fajnym efektem zdrowej skóry, nie bieli, rozsądnie się utrzymuje. Nie ze wszystkimi podkładami się dogaduje... Im bardziej kremowa, ciężka formuła podkładu tym gorzej mi się sprawdzał... Ale wszystko w granicach rozsądku. Nakładałam go pędzlem Hakuro55 - z wydajnością szału nie ma.
    Zalety:
    • + fajnie utrwala
    • + nie bieli
    • + opakowanie
    • + cena
    • + dostępność
    Wady:
    • - wydajność
    • - nie można liczyć na całodzienne utrwalenie kremowego, odżywczego podkładu
    • - nie nadaje się do poprawek w ciągu dnia, chyba że aplikator będzie noszony dodatkowo

domkep
    19 sierpnia 2020 o 19:53
    Niezły
    Opakowanie: klasyczne, bez fajerwerków wizualnych. Efekty po użyciu: Bardzo ładnie wykańcza makijaż. Tonuje widoczność lub błyszczenie podkładu. Nie barwi na biało. Nie pozostawia mącznych smug. Szybko się spaja ze skórą. Lekko rozjaśnia. Nie uczula. Nie sprawia, że makijaż jest cięższy lub bardziej widoczny. Nie ściera się. Jest wydajny.

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    malw_
    18 marca 2020 o 19:04
    Obecnie ulubiony puder.
    Kiedyś kupowałam wyłącznie pudry matujące i w życiu bym bie pomyślała, że przestanę. Pewnego razu przez przypadek kupiłam Bell fixing powder, był na jakiejś promocji. Zakochałam się od pierwszego użycia! - przede wszystkim przepięknie utrwala makijaż, przez cały dzień wszystko trzyma się na miejscu, - cudownie wygładza cerę, - nie bieli, - nie wysusza skóry Jedynym minusem jest słaby wydajność, bo przez swoją konsystencję dość szybko się zużywa, niby jest to puder w kamieniu, ale jest jakby mocno miałki? Po za tym bardzo polecam!

tematycznie
    15 listopada 2019 o 17:36
    Jest dobry
    Produkt ładnie matuje, na parę godzin. Puder nie zmienia koloru podkładu. Nie ma on zapachu. Nie podkreśla zmarszczek. Nie zapycha. Jest on w formie prasowanej.

Evengalia
    17 września 2019 o 14:26
    5 / 5
    dobrze go mieć na wszelki wypadek
    Bell HYPOAllergenic fixing mat powder- już zaczęłam kolejne opakowanie, a więc jestem z niego bardzo zadowolona. Gdy się spieszę , łatwiejsze w obsłudze są dla mnie pudry prasowane niż sypkie, więc ten był moim częstym wyborem, bo wolę pospać ???? 5 min dłużej ???? nakładałam go gąbeczką (którą wcześniej aplikowałam podkład), ponieważ wtedy najładniej wygładzał moją twarz, sprawiał, że rozszerzone pory stawały się niewidoczne i długo trzymał mat, zapobiegając świeceniu (świetny duet z podkładem Fenty). O dziwo, ładnie wyglądał też pod oczami, nie wysuszał mi tej strefy, trzymał korektor na miejscu, zmarszczki nie były podkreślone. Jest to mój zaufany must have w momencie, gdy moja skóra przechodzi kryzysy i bardzo się przetłuszcza. Nie bieli i zawsze po jego zastosowaniu miałam efekt „fotoszopa”.
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

LilianaMalec
    30 czerwca 2019 o 12:14
    Wystarczający
    Nie mam problemów z przetłuszczającą się cerą ale tak jak każda kobieta bywają takie dni, kiedy czoło błaga o odrobinę pudru. Wtedy właśnie sięgam po ten delikatny i Hypoalergiczny puder od Bell. W ciągu dnia nic złego nie dzieje się z makijażem i nie zatyka przy tym porów. Jest trwały i wystarcza go na bardzo długo. Za taką cenę jestem w stanie potwierdzić, że spełnia swe zadanie a o to przecież chodzi. 5/5
    Zalety:
    • Matuje, Nie zapycha, Wydajny, Trwały, Solidne opakowanie, Cena
    Wady:
    • Brak
    Kupił/a w:W hipermarkecie

Jula908
    1 maja 2019 o 9:39
    4 / 5
    Puder kupiłam na promocji w Rossmannie skusił mnie piękny wygląd pudru. Miał eleganckie tłoczenia i porządne plastikowe opakowanie. Pudru używałam na codzień. Pięknie matuje i wygładza skórę pozostawiając ją aksamitną. Skóra przy mojej mieszanej cerze jest zmatowiona przez ok 4h później puder daje na twarzy efekt naturalnego glow. Puder nie wysusza twarzy, nie podkreśla suchych skórek. Idealnie nadaje się do torebki ze względu na jego solidne opakowanie, nadaje się również do poprawek makijażu w ciągu dnia jednak przed należy zdjąć z powierzchni skóry nadmiar sebum a potem go aplikować.
    Zalety:
    • -pięknie matuje na ok 4h
    • -wygładza
    • -dobrze łączy się z różnego rodzaju podkładami
    • -dobrze utrwala
    • -naturalnie się wyświeca
    • -nie wysusza
    • -nie podkreśla suchych skórek
    • -solidne opakowanie
    • -wydajny
    • -idealny do torebki
    Wady:
    • -delikatnie bieli

WeronikaSz
    20 lutego 2019 o 9:39
    Dobry pod oczy
    Bardzo dobrze sprawdza się do utrwalania korektora pod oczami. Jest jasny więc podbija efekt rozjaśnienia pod oczami, pozostaje gładki przez cały dzień i nie powoduje wysuszenia. Dobrze trzyma się pędzla i łatwo się rozprowadza, wręcz sunie po skórze. Do całej twarzy nie używam go w porze letniej ponieważ rozjaśnia mi podkład, ale przy bardzo jasnych karnacjach powinien się sprawdzić.
    Zalety:
    • Łatwość rozprowadzenia
    • Nie wysusza okolicy oczu
    Wady:
    • Przy ciemniejszych pokładach rozjaśnia odcień

Sincere
    24 października 2018 o 16:57
    Jest bardzo dobry
    Pudru używam razem z podkładem z serii Hypoallergenic Mat&Soft - razem świetnie współgrają, mat utrzymuje się prawie cały dzień. Nie bieli twarzy, dobrze matuje, nie nakłada się go za dużo na pędzel, wygodne opakowanie.
    Zalety:
    • - dobrze matuje
    • - nie bieli
    Wady:
    • - średnia dostępność
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

Truskawka3417
    2 sierpnia 2018 o 14:19
    5 / 5
    Fajny puder, bardzo dobrze matuje. Puder jest transparenty, jednak ma biały kolor i po nałożeniu moja twarz jest bledsza niż przed. Opakowanie jest bardzo solidne, upuściłam puder kilka razy i nadal było całe.
    Zalety:
    • efekt matu, opakowanie, cena
    Wady:
    • lekko wybiela twarz

Produkty podobne