Wibo, Smooth & Wear (Puder matujący)

Wibo, Smooth & Wear (Puder matujący)

Prasowany puder matujący Wibo Smooth & Wear z jedwabiem, witaminą E i kolagenem. Wygładza i nadaje skórze jedwabistą gładkość i aksamitność. Maskuje wszelkie niedoskonałości i nierówności cery. Wyjątkowa trwałość przez wiele godzin. Puder matujący Wibo Smooth & Wear dostępny w 3 kolorach.

Krycie
lekkie
prasowany
matujące, kryjące, utrwalające

Nie dla mnie

Kupiłam go, ponieważ jak dotąd miałam same pozytywne doświadczenia z kosmetykami tej marki. Jednak puder mnie zawiódł, ponieważ nawet przy małej ilości strasznie wysuszał mi skórę, dodatkowo robił maskę na twarzy.
Opakowanie szybko się niszczy, napisy się zmywają i ciężko jest je domyć z pudru.

Bubel

Kupiłam go, ponieważ kocham firmę Wibo, a tu się zawiodłam :/ Produkt na mojej twarzy wygląda strasznie ciężko, pojawił się nienaturalny, pomarańczowy kolor, zapach porównywalny jest do perfum dla starszych pań. Liczyłam, że będzie fajnie się spisywał, a tu niestety :(

polecam

Mój pierwszy matujący puder. Bardzo wydajny ,nie zapycha ,nie uczula . Faktycznie matuje te miejsca które świecą się najbardziej. Nie wymaga częstych poprawek , ponieważ bardzo długo zostaje "na miejscu" . Delikatny niedenerwujący zapach.

Najgorszy

Jest to najgorszy puder jaki miałam, mam go zaledwie kilka dni, ale śmierdzi strasznie perfumowany "babcią", okropnie zmienia kolory podkładów, mam kolor 1 i każdy podkład na mnie wygląda pomarańczowo, a odcienie podkladow mam żółte... Nic dobrego nie mogę o nim napisać, chyba, że opakowanie ma nawet ok :D

fajny !

Lubię go ,jest taki lekki ,pięknie pachnie ,ma ładne opakowanie i nie jest drogi :)
minusem jest tylko ilość ,nie matowi na długo ,taki idealny do torebki ,szybko sie kończy :)kupię ponownie, bo super pachnie :D

Porażka

Puder matuje, ale na bardzo krótko. Na skórze robi się pomarańczowy i powoduje efekt ciastka.. Pod żadnym względem nie przypadł mi do gustu. Nie polecam. Nawet w minimalnym stopniu nie zakrywa niedoskonałości, i ma dziwną konsystencję, ciężko się go nakłada.

Spełnia swoją rolę

Puder kupiłam w celu zmatowienia podkładu. Sprawdza się bardzo dobrze. Jest mało wydajny, a nie nakładam go zbyt wiele. Niestety bardzo się kruszy.
Jednak za tak niską cenę uważam, że jest super.

Średniak

Spisuje się w porządku. Mi zależało na lekkim zmatowieniu cery. A są to malutkie fragmenty i nie używam pudru codziennie. Nie mam mega wymagań, bo kupiłam go bardzo tanio. Używam do niego pędzelka. Mimo, że spisuje się z zadania nawet w porządku, to niestety na krótko. Nie należy do trwałych kosmetyków.

świetny dla początkujących

Był moim pierwszym produktem do makijażu tego typu. I wracam do niego do dziś :) Zapewnienia producenta się sprawdzają, lecz nie jest to typowy mat a satynowe wykończenie. Aby wykończenie się utrzymywało trzeba go poprawiać co około 2-3h. Fajny puder za niską cenę

Nie polecam

Puder się osypuje i nie matuje. Po nałożeniu go na strefę T nie zauważyłam żadnej różnicy. Zachęcona ceną oraz zapewnieniami producenta jestem rozczarowana pudrem.

Fajny

Lubię ten produkt za jego cenę oraz zapach.Matuje na kilka godzin jednak nie podoba mi się w nim że gdy nakładam go pędzlem to sypie się strasznie i moja bluzka jest do wymiany.

przeciętny

Bardzo średni. Niby dobrze matuje, ale krótko się trzyma i trzeba go dużo nałożyć. Mam wrażenie, że ciemnieje na skórze. Ma też dziwną postać w środku (fale?)