Cosmatrade, VitalDerm, Microdermabrasion Micropeeling Argan (Mikrodermabrazja arganowa)

Mikrodermabrazja- pielęgnacyjny, nowoczesny preparat, polegający na ścieraniu kolejnych warstw naskórka przez precyzyjnie kontrolowany strumień mikrokryształków wzbogacony olejem arganowym Mikropeeling Cosmatrade VitalDerm jest nowoczesną pielęgnacją, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelignu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Polega na usunięciu - ścieraniu warstwy rogowej naskórka dokładniej aniżeli zwykłe peelingi gruboziarniste. Natychmiast regeneruje, poprawia wygląd skóry nadając twarzy młodszy wygląd i blask. Wygładza cienkie linie, zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia.
Idealny do każdej cery, również cery trądzikowej.
Intensywne złuszczanie - VitalDerm, Microdermabrasion Micropeeling Argan jest na tyle delikatne dzięki zawartości olejku arganowego, że zaleca się stosowanie preparatu co drugi dzień.
Właściwości mikrodermabrazji arganowej:
- delikatnie odnawia teksturę skóry,
- aktywuje odnowę komórkową powierzchni,
- widocznie poprawia i wyrównuje koloryt skóry,
- zmniejsza drobne linie i zmarszczki,
- głęboko nawilża skórę, pozostawia uczucie aksamitnej gładkości.

Cena: 28zł /80ml

Przyzwoity

Spodziewałam się czegoś więcej po tym produkcie. Cena nie jest wygórowana, ale czytając magiczne wręcz działanie na etykiecie jestem lekko rozczarowana.
Peeling kupiłam na przełomie stycznia i lutego. Mamy teraz drugą połowę maja i nie zauważyłam, żeby moja skóra była w lepszej kondycji niż po stosowaniu innych peelingów. Zgodnie z zaleceniami producenta stosuję go co drugi dzień (raczej stosowałam tak do kwietnia)...
Produkt ma bardzo przyjemny zapach, w trakcie masażu twarzy daje efekt rozgrzania. Jak dla mnie jest dość ostry, do czego trudno mi było się przyzwyczaić, bo zwykle stosowałam peelingi enzymatyczne, ponieważ mam tłustą, ale wrażliwą skórę.
Podsumowując peeling dobrze oczyszcza skórę, jest niesamowicie wydajny, nie podrażnia, ale całej tej gamy dobroczynnych właściwości z etykiety nie zauważyłam na swojej skórze.
Myślę, że warto spróbować. Ja nie potrzebnie nastawiłam się na odkrycie na miarę bozonu higgsa... ;)