Avon, Luck La Vie EDP

Avon, Luck La Vie EDP

Czerp z bogactwa, które otacza cię kazdego dnia- odkryj wyjatkową harmonię nut truskawki Mara de Bois, konwalii i kremowego drewna cedrowego.

Kategoria: kwiatowo-owocowa
Nuty zapachowe: truskawki Mara de Bois, konwalie, drewno sandałowe.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Ulubieniec

Ostatnio na mamy urodziny do prezentu jako dodatek kupiłam zapach Luck od Avon. Jest delikatny, słodki, wyraźnie czuć kwiaty i owoce. Bardzo jej się spodobały, mi również. Flakonik ładnie wygląda, w luksusowym stylu. Zapach utrzymuje się na ubraniu jakoś 3-4 godziny.

Na plus!

Bardzo fajne perfumy z niższej półki cenowej! Fajne, delikatne nuty zapachowe. Utrzymują się na ciele dość długo. Opakowanie urzekające, dziewczęce. Polecam:)

Z czasem niestety zapach się nudzi, jest troszkę duszący, ale to już chyba kwestia bardzo subiektywna.

Dobrze zobione perfumy

Nie jestem fanka zapachow z Avonu, ale tym razem chyle czola... LUCK LA VIE to naprawde dobrze zobione perfumy, sa slodkie ale nie jak LVEB, sa dziewczece, romantyczne i wedlug mnie to wierna kopia Salvatore Ferragamo Signorina edp (mialam Signorina dwa razy i Luck La vie to ich tanszy odpowiednik), tak wiec jak ktos kocha Ferragamo Signorina smialo moze kupowac Luck la vie

Cudne

Perfumy mam po raz drugi. Zapach jest taki jak lubię troszkę słodki ale bardzo trwały. Ciuchy pachną nimi bardzo długo. Perfumki również są wydajne. Buteleczka jest bardzo urocza ma ładny kształt kobiecy. Polecam je jak najbardziej. Niestety cena wysoka ale w promocji można je taniej kupić.

Cudo!

Uwielbiam perfumy z avonu, kiedyś miałam taką manie że co katalog zamawiałam nowe. Gdy tylko te sie pojawiły od razu mi sie spodobała ich śluczna buteleczka i różowa zawartość, byłam też ciekawa tego zapachu z truskawkami. Klasyczna wersja Luck mi sie nie podobała, nie lubie przesłodzonych zapachów. Ta wersja jest idealna! Trochę słodka, subtelna, świeża. Chociaż nie jest tak trwała i intensywna jak większość z wód perfumowanych z Avonu jest niepowtarzalna i moim ulubionym zapachem od podajze 2 lat :)

rozczarowanie

O ile pierwotna wersja luck przypadła mi bardzo do gustu , to ta średnio. Zapach z oryginalnym luck-iem nie ma nic wspólnego... może tyle ze jest słodki. Ogólnie po psiknięciu jest spoko ale bardzo szybko się ulatnia po czym zostaje smrodek od którego tylko boli głowa.,... zużyć zużyję ale na pewno nie kupię go ponownie... bo Ani to nie ma szałowego zapachu ani trwałości żadnej.... w normalnej cenie nie opłaca się wcale ... wolałabym żeby były mniejsze pojemnościowo ale trwalsze. Za 60 zł zdecydowanie wolę Gabriela Sabattini - Happy Life.

Nietrwałe...

Skuszona atrakcyjną promocją, kupiłam te perfumy od siostry, która jest konsultantką. Wcześniej miałam okazję poznać zapach na "pachnącej stronie" i przepadłam! To piękne, mocno owocowe perfumy z nutą słodkich truskawek. Wydawały się idealne na lato! Do tego bardzo podobało mi się ich urocze opakowanie. Czar szybko prysł, okazały się tak nietrwałe, że gdybym chciała nimi pachnieć cały dzień, to musialabym chyba wypsikać całe opakowanie. Przez to są mało wydajne. Przestaję je czuć (i nie tylko ja) po niecałej godzinie. Na wielkie wyjścia nie polecam, chyba, że nie zależy Wam na tym, żeby Wasz zapach był długotrwały. Nadzadzą się na co dzień, na szybki spacer czy wyjście do sklepu, gdy chcemy czymś pachnieć, ale szkoda nam droższych perfum. Polecam kupować tylko w promocji (ja je dostałam za ok. 20 zł), nie warto kupować w cenie regularnej.

standard wśród zapachów Avonu.

Rozpoznałabym ten zapach wszędzie i o każdej porze. Nie konkretnie Luck La Vie, ale zapach od... Avonu.

Można wśród perfum tej marki znaleźć kilka perełek, które kojarzone są z Avonem, ale nim nie są. Luck La Vie nie jest jeszcze kojarzony z Avonem, bo jest stosunkowo nowy, ale z całą pewnością JEST zapachem Avonu.

Ma w sobie po prostu ten składnik, ten niewyczuwalny gołym okiem i nosem element, który natychmiast ustawia zapach wśród innych z katalogu Avon.

Ale czy to oznacza, że jest niewarty uwagi?
Nijaki?
Zwykły?
Banalny?
Kompletnie zwyczajny?

I tak, i nie.
Jeśli mamy na coś ochotę, ale same nie wiemy na co - Luck La Vie sprawdzi się jako \'opakowanie zastępcze\'.

Wystarczający, aby poczuć się zadbaną, pachnącą kobietą. Wystarczający, żeby codzienną elegancję przekuć w niuans perfum. Wystarczający, aby otulić się tym zapachem i czuć się po prostu komfortowo na co dzień.

Codzienny.
Co nie znaczy zły!

Truskawkowo-konwaliowy. Niestety nieprzeistaczający się w nic innego z biegiem godzin...

Przypomina mi nieco Instinct od Avonu - dodam tak dla lepszej orientacji :)

Używam tego produktu od: kilka próbek.
Ilość zużytych opakowań: w sumie ok. 5 ml.

Delikatny i subtelny

Bardzo ładny, delikatny, ale nie jest to zapach z najwyższej półki. Ot, zwyczajne perfumy na co dzień. Czuć delikatne kwiaty i owoce, bez szaleństw, dla osoby stonowanej, która nie lubi się wyróżniać. Jest truskawka, konwalia, troszkę wanilii i gruszki, ale wszystko to jest na tyle delikatne, że ciężko mówić o jakiejkolwiek wyrazistości. Bardzo pozytywny i ciepły, chociaż nietrwały i zbyt mało intensywny.

Minusy:
-krótkotrwałe,
-mało intensywne,
-reklamująca go Sharapova kompletnie do niego nie pasuje.

Cechy neutralne:
-przyjemny zapach, ale bez szału, nic oryginalnego i charakterystycznego nie ma, więc nawet ciężko byłoby o nim opowiedzieć
-drogi, ale w promocji jest już ok.

Plusy:
-całkiem ładny flakon.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

gorszy brat blizniak ZLOTEGO LUCK :(

O ile zlote Luck mnie oczarowal.....tak ten zapach mnie rozczarowal.
1. duzo gorsza trwalosc
2. posiadaja charakterystyczna nutke Avonu
3. na poczatku (nuta glowy) wyraznie wyczuwam zapach Avon Femme, ktory po jakims cazsie zanika i na moment (w nucie serca) wyczuwam zloty LUCK-ale tylko na moment.....nuta bazy jest juz ledwo wyczuwalna i nijaka.....taka nutka klasyczna-avonowska.

Flakon, jak w pierwszej wersji,jest udany.

Jak dla mnie ten zapach nie jest wart zachodu.

Dodam, ze kazdy inaczej odbiera zapach.

Pozdrawiam Wizazanki!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Polubiłam tę pudrową świeżość

Miała Luck więc w ciemno nabyłam- od konsultantki, więc nie podróbka- i tę wersję. Jetem na tak. Zapach otwiera się słodyczą dojrzałych, aromatycznych truskawek stonowany nutami białych kwiatów. Jest świeżo, miło i radośnie. Po jakimś czasie za sprawą drzewa cedrowego robi się kremowo-pudrowo, zapach nabiera charakteru i głębi, ulatuje słodycz pozostaje świeżość. Zapach nie zbyt skomplikowany ale z przyjemnością zużyję. Przypomina mi Just Cavali Her,której używa koleżanka. Bardzo ładny flakonik. Dobra trwałość.

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Świeży, długotrwały zapach

Słodki, świeży zapach, utrzymujący sie przez cały dzień na skórze. Polecam osobom, które lubią delikatne, słodkie zapachy, a przy tym chcą by zapach utrzymywał sie bardzo przez bardzo długi czas. Plusem jest tu również eleganckie opakowanie, piekna buteleczka sprawia, że perfumy maja nie tylko wspaniały zapach, ale też wygląd, który może wzbogacic wygląd nie jednej łazienki. Idealne na prezent.

Ilość zużytych opakowań: 1, z czego zużyta 1/4