Lovely, Sun & Tan (Wypiekany puder brązujący)

Lovely, Sun & Tan (Wypiekany puder brązujący)

Wypiekany puder Lovely Sun & Tan nadaje skórze delikatnego ciepłego blasku. Połyskujący bronzer można nanosić dla transparentnego efektu, jak również nakładać kilka warstw dla uzyskania głębokiej, lecz naturalnie wyglądającej opalenizny.

Lubię :)

Fajny bronzer- użyty umiejętnie i w niewielkiej ilości ładnie podkreśla opaleniznę oraz kości policzkowe. Nie ściera się, jest trwały. Kolor jest dla mnie idealny, lubię go z wielu powodów- jest wydajny, niedrogi i łatwo dostępny :) Jak dla mnie produkt godny uwagi :)

Brzydki efekt

Produkt ma dobrą pigmentację, ładne opakowanie, ale nie nadaje się na bronzer. Jest zbyt intensywny, zbyt ciepły i rudy...no i zawiera bardzo widoczne drobinki ni to złota ni to brokatu. Wygląda to tanio i tandetnie. Może sprawdziłby się jako cień do powiek. Nie wiem. Ja wyrzuciłam, bo wyglądałam jak clown.

mocny efekt

Puder brązujący kupiłam kilka lat temu. Jest go 12 g. Opakowanie estetyczne, ładne. Wieczko przeźroczyste natomiast spód złoty. Pod spodem mamy rysunek jak należy stosować ten bronzer, co dla osób początkujących będzie na duży plus.
Puder ma bardzo delikatny zapach. Trzeba uważać nakładając go na pędzel ,ponieważ bardzo mała ilość tego produktu jest bardzo widoczna na twarzy.
Jest to bronzer dający mocny efekt, z drobinkami.
Dla kobiet, które lubią mieć mocno podkreśloną buźkę polecam
Cena i wydajność na ogromny +

średniak

Kupiłam zaciekawiona. Nie zachwycił mnie.
Ma bardzo intensywny brąz z drobinkami złota, ale nie ukrywam że sprawił mi trudność podczas aplikacji.
Niekoniecznie nadaje się do konturowania.

żaden bronzer

tylko rudawo-brązowy róż z dużą ilością złotych drobinek
niemniej lubie ten produkt, fajnie dopełnia ciepłe makijaże, trzeba uważać na pigmentację, jest BARDZO INTENSYWNY. Wystarczy dotknąć pędzlem produkt, strzepać a i tak można przesadzić, więc starczy pewnie na wieki
polecam fankom ciepłego, rozświetlonego makijazu

Nie polecam.

Fajnie się go nakłada, łatwo się rozciera, długo utrzymuje się na twarzy, jest bardzo wydajny, ale jednak to nie to, czego oczekiwałam. Na opakowaniu napisane jest, że nadaje się do konturowania, co jest kompletną bzdurą.

Dla mnie eksta

Dla mnie super. Mam ciemną karnacje i włosy. Brązer używam na policzki. Wystarczy jedno pociagnięcie i policzki mają piękny rozświetlony kolor.

Na pewno kupie go ponownie. Na dodatek rewelacyjna cena i jest bardzo wydajny. Używam od pół roku i nic nie ubywa.

Jasna cera

Kupiłam go na rossnannowskiej promocji za niecałe 8 zł...
jest ok, ale trzeba bardzo uważać, bo łatwo zrobić sobie nim krzywdę przy jasnej karnacji:
+wydajny
+ rozświetla cerę

- zbyt ciemny jak dla mnie
- nie nadaje się do konturowania, jak to jest podane na opakowaniu

Fajny ale...

Bronzer kupiłam w promocji - 49% w Rossmannie, chciałam sprawdzić tą serię wypiekaną Lovely.

Plusy:
- ładny kolor
- fajnie się nakłada
- łatwo się rozciera
- nie można raczej nim sobie zrobić krzywdy :D
- jest go bardzo dużo

Minusy:
- drobiny złotawe, a raczej brokat, zamiast brokatu mogli dać coś ala roświetlacz, byłby fajniejszy efekt, na szczęście po roztarciu gdzieś giną, bo już się marwtiłam, że będą strasznie widoczne :D

Fajniutki

Bronzer dobrze sie nakłada ,nie tworzy smug, ma ładny odcień,wytrzymuje cały dzień.
Drobinki nie są nachalne ,lekko rozświetlają nadając twarzy wypoczęty wygląd.Efekt można oczywiście stopniować.
Nie podraznił mnie ,nie spowodował wysypu niespodzianek.
Bardzo wydajny,opakowanie dość wytrzymałe -zdążyłam już dwa razy upuścić,zamknięcie szczelne.
Nie wiem ,czy jeszcze kupię ,bo lubię nowości.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze muśnięte