Syoss, Anti - Dandruff Platin Control 100 Anti - Grease Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy do włosów)

Syoss Anti - Dandruff Platin Control 100 Anti - Grease Shampoo - szampon do włosów przetłuszczających się, skłonnych do łupieżu. Stworzony przy udziale i przetestowany przez fryzjerów Syoss z systemem Platinum Standard Zn - Pyrithione. Eliminuje do 100% widocznego łupieżu. Zapewnia długotrwałą świeżość i przeciwdziała nawrotom łupieżu do 8 tygodni.

W moim przypadku nie działa

Dotyczy "Syoss, Anti - Dandruff Platin Control 100 z dopiskiem EXTREME":
Kupiłem za namową znajomych chwalących markę Syoss w celu zlikwidowania niewielkiego łupieżu. Po nałożeniu czułem pieczenie ale uznałem to za efekt leczniczy. Na drugi dzień obudziłem się z tak mocno sypiącym się łupieżem jakiego w życiu nie miałem.

Lipa

Szampon mega obciążał włosy. Myjąc je rano wieczorem miałam przetłuszczone u nasady. A do tego nie pomagał w walce z łupieżem . Konsystencja gęsta , dość wydajny ale niestety nie spełniał podstawowego zadania.

to jakieś nieporozumienie...

szampon który miał pomóc w walce z łupieżem, spowodował odwrotny skutek. wzmożony łupież, głowa strasznie po nim swędzi, o wysuszaniu włosów już nie wspomnę. jedynie na plus ładny zapach i dosyć dobra konsystencja. niestety nie mogę polecić tego szamponu nikomu.

Bardzo często po różnych szamponach wyskakuje mi łupież. Ten szampon to jedyny który pomaga mi wtedy się z nim rozstać. Bardzo wydajny, niestety mi osobiście bardzo wysusza włosy. Jednak jeżeli chodzi o swoją funkcję spełnia ją doskonale.

Na łupież - bezkonkurencyjny

Mam trudne włosy, zwłaszcza z powodu upie...ciążliwego łupieżu, który nawraca i nawraca a potem nawraca. Nie pomagało nic - poza chwilowymi przerwami po koloryzacji. Kupiłam syossa raczej bez nadzieii na poprawę, tym bardziej, że ich farby do włosów mnie rozczarowały. I jeste bardzo mile zaskoczona. 3 tygodnie stosowania - łupieżu brak. Początkowe 2-3 mycia był dramat bo schodził mi łupież przylegający wcześniej do głowy ale od tego czasu mam świetne włosy bez łupieżu. Przetłuszczają się tylko odrobinę wolniej ale brak łupieżu wynagradza mi to z nawiązką. Myję włosy co 2-3 dni.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 3/4 dużego opakowania

Na łupież działa, na przetłuszczanie nie

Jw - działa połowicznie, ale dobrze, że chociaż tyle.

+ wydajny
+ często na promocji w Rossmannie
+ zlikwidował łupież
+ duża butelka
+ wydajny
+/- zapach raczej specyficzny
- nie zmniejszył przetłuszczania
- nie widać, ile zostało szamponu w butelce

Stosuję go naprzemiennie z innymi, szczególnie kiedy czuję, że po innych swędzi mnie skóra głowy - pomaga natychmiastowo.