Perfecta, HydroMax VitaMarine System 24h, Krem na noc

Perfecta, HydroMax VitaMarine System 24h, Krem na noc

Krem na noc z serii Perfecta HydroMax nawilża, odżywia i regenuruje skórę. Działa dwufazowo: dostarcza maksymalną porcję wilgoci i zatrzymuje ją w naskórku przez 24 godziny. Polecany do każdego rodzaju cery bez ograniczeń wiekowych.

Zawiera: VitaMarine System 24h, witaminy A, E, F, B6, wyciąg z drożdży, wyciąg z Perły Japońskiej.

kiedyś znów kupię

Napiszę krótko zwięźle i na temat: ma jeden minus : słoik! Kształt jest "do bani". Ciężko z niego wydobyć krem! Poza tym jak dla mnie pachnie cudnie, dobrze nawilża, rano nie mam problemu ze ściągnietą maską zamiast twarzy.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

średniaczek

Zapach ma rzeczywiście bardzo specyficzny, początkowo drażnił mnie bardzo, ale teraz już się do niego przyzwyczaiłam. Kiepsko się wchłania. Jak na krem na noc zbyt słabo działa, mógłby lepiej nawilżać. Latem się nie sprawdził, ale na tę porę roku może być.
W moim przypadku nie zapycha porów i nie powoduje żadnych niespodzianek na twarzy.
Opakowanie mi się podoba, lubię ładne słoiczki :-)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ale zacap

Opakowanie ciezkie szklane oraz w takim ksztalcie ze aż żal palec wkładać i trzeba nakrecic by wygrzebac do konca. Mam go juz za soba i nie tesknie. Zapach naszego Bałtyku tzn w sezonie gdy wodorosty są przy brzegu- to tak wlasnie pachnie ten krem. Sprawdzalam date waznosci, bo myslalam ze jest przeterminowany ale data była ok. Stosowalam w okresie zimy w ogrzewanym mieszkaniu wiec cery mi dodatkowo nie wysuszł za co plus

Używam tego produktu od:ostatnia zima

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

zero nawilżenia.....

Kupiłam, bo potrzebowalam dobrego nawilzenia, niestety krem ani troche się nie sprawdzil...co więcej miejscami wysuszył skore :/

Zapach przyjemny - jak powiew wiatru nad morzem :)

Troche zatyka pory. Ogólnie kiepski, na pewno więcej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Przecietniak

Przecietniak. Bardzo intensywnie pachnie, co nie kazdemu moze odpowiadac - dla mnie zapach nie jest zly, kocham wszystko, co pachnie morzem ;) ale stanowczo zbyt inwazyjny. Wbrew obietnicom producenta nie nawilza rewelacyjnie, choc po aplikacji pozostawia tlusta, klejaca sie warstwe na twarzy - a nei mam specjalnie suchej skory. Poza tym niestety, zapycha nieco pory, wiec po paru przykrych niespodziankach uzywam go tylko na szyje i dekolt. Nie kupie go wiecej.

Używam tego produktu od:

miluisi

Potrzebowalam czegos co odzywi moja przesuszoan i podraznioną cerę. mam cere meiszana z duza skłonnosica do wyprysków i po nieudanej przygodzie z żleem do mycia i kremem (zbyt silne) moaj cera była totalnie przesuszona, łuszczyla sie wysakiwłąy nowe bolace neispodzianki i podrażnieneia. A ten kremik popmógkl mi uspokic moaj buzi z pomoca innego kolegio daxa na dizen do cery wrażliwej. Wyprysków coraz mniej, buzia znacznei gałdsza i nei łuszczy sie. i chyba kolorke ładneijszy zyskała :)

Edytuję na 5 gwiazdek !

Zawsze lubiłam kremy Daxa i zawsze do ich wracam. Ten używam krótko, zakupiłam po zużyciu próbki, ponieważ po klikakrotnym użyciu byłam bardzo zadowolona. Wreszcie krem o działaniu odżywczym, który poradził sobie z podrażnionymi miejscami po wypryskach i wygładził w ciagu krótkiej nocy buzię. Efekt odżywienia utrzymuje się przez cały dzień. Podoba mi sie zapach - świeży, morski, relaksujący podobny do Minerałów Daxa, które dobrze wspominam. Jeśli coś się zmieni - edytuję.recenzję - jak na razie bardzo dobry - cztery gwiazdki daję z ostrożności...
Muszę edytować, ponieważ po dłuższym stosowaniu jestem bardzo zadowolona - krem spełnai wszystkie obietnice producenta: nawilża na 24 h, świetnie odżywia i zabezpiecza skórę przez wszelkimi niespodziankami i podrażnieniami, bardzo dobrze wygładza. Zapach mnie relaksuje.. Jednym słwoem : pełna satysfakcja.

ciężko powiedzieć

Kremik całkiem dobrze nawilża i dobrze rozprowadza, choć nie zauważyłam tych wszystkich wspaniałości o jakich piszą na opakowaniu. Po prostu zwykły kremik,nic rewelacyjnego. Za to ma duuuży nie do zniesienia dla mnie minus aa mianowicie okropny, duszący plastikowy zapach, który przez dłuższy czas czuć na twarzy, bleee

całkiem niezły

Dobrze nawilża i natłuszcza. W zasadzie jestem z niego całkiem zadowolona i myślę, że wróce jeszcze do do niego. Ma estetyczne, szklane opakowanie - brakowało mi jedynie tego foliowego zabezpieczenia na górze słoika - a jakos nie mam przekonania do kremów bez niego. A na pewno był nowy, bo pudełko zafoliowane.

Przyzwoity

Jak dla mnie bardzo przyzwoity krem na noc i to za niewielkie pieniądze. Ma lekką konsystencję i przyjemnie pachnie świeżą, morską bryzą ( własciwie jego zapach przypomina mi serię Minerały). Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, mnie również ograniczył przetłuszczanie się strefy T w nocy. Rano cera wygląda dobrze, jest wypoczęta i świeża.

złudzenie nawilzenia

Słaby ... jak na Daxa, którego lubię :( Ale do rzeczy.
Zapach - piękny, przypominający jakąś morską woń, w każdym bądź razie kojarzy się z wodą i świeżością, może deszczem. Konsystencja - taka leista z gatunku cięższych, osobiście wolę bardziej zbite, ale to nie powód, żeby się czepiać, krem sprawia wrażenie puchatego. Dobrze się rozsmarowuje, dobrze wchłania... tylko że po posmarowaniu i owym wchłonięciu, ma się wrażenie, że cera jest coraz to mniej nawilżona. I to prawda; krem nie nawilża spektakularnie, nie nawilża nawet bardzo dobrze. Nie poradził sobie z moimi suchymi policzkami - pozostały takie szorstkawe. Raczej dla cer normalnych.. A szkoda.

Odejmuję gwiazdkę - rano, po zmyciu jednak tłustej warstewki, która pozostaje na twarzy, cera okazuje się być sucha jak wiór. Krem tworzy tylko powłokę, ale nie nawilża głębszych partii skóry.

Sprawdził się...:)

Bardzo fajny krem i sprawdził się w przypadku mojej mieszanej cery:) A co najważniejsze - nie zatyka porów (jak większość kremów na noc).
Zapach ma trochę "chemiczny", ale jest bardzo wydajny i fajnie rozprowadza się na twarzy.
Cerę mam po nim gładką i dobrze nawilżoną :)