IsaDora, Mascara Flashing Volume (Tusz pogrubiający do rzęs)

IsaDora, Mascara Flashing Volume (Tusz pogrubiający do rzęs)

Mascara Flashing Volume zawiera mała silikonową szczoteczkę o regularnym cienkim kształcie. Drobne, symetryczne wypustki rozdzielają i wydłużają rzęsy. Kremowa konsystencja tuszu zapewnia łatwą i szybką aplikację aż po kąciki oczu. Formuła mascary nie obciąża rzęs. Budowa szczoteczki maskary IsaDora: puste komory pomiędzy wypustkami, pozwalają na większe magazynowanie tuszu podczas jednej aplikacji, dzięki temu nałożenie produktu jest o wiele szybsze niż w przypadku innych tuszy.

Świetny tusz z kiepską szczoteczką

Chciałabym do oceny tego produktu podejść z dwóch stron: osobno ocenię tusz jako preparat i osobno szczoteczkę. Dlaczego? Bo o ile produkt sam w sobie jest świetny - nie wysusza rzęs, nie kruszy się, nie osypuje, ma piękny kolor i nie tworzy "pandy", jest wydajny, o tyle szczoteczka jest totalnym niewypałem. Jest beznadziejna. Drobna, co jest zaletą, bo dostanie się wszędzie, lecz opakowanie zostało skonstruowane tak, że ogromna ilość produktu ląduje na szczoteczce - jej "ząbki" są prawie że w całości nim pokryte, w efekcie powodujemy zlepienie rzęs i bardzo nieestetyczny efekt. Ściąganie nadmiernej liczby tuszu też nie do końca się sprawdza, bo nadal jest go zdecydowanie za dużo. Rozwiązaniem jest zamiana szczoteczki na większą - ja taką znalazłam, oczyściłam z poprzedniego produktu i włożyłam w IsaDorę.

Z powodu szczoteczki dawno temu zrezygnowałam z tego tuszu, a teraz zwyczajnie o tym zapomniałam i kupiłam znów... Na szczęście miałam alternatywną, dobrą szczoteczkę (z mascary po Diorze). Kupiłam ostatnio w Douglasie w promocji za 58 zł (normalnie kosztuje ponad 70 zł).

Sama nie wiem

Dostałam ten tusz w sklepie ale taki 4.5ml, kolor czarny. Przez długi czas starałam się go użyć do końca ale kompletnie nie przypadł mi do gustu. Owszem podkreśla rzęsy, są trochę grubsze, uniesione ale jak dla mnie i porównując do innych tuszy już jedna warstwa daje sztuczny efekt, taki jakbym nie wiem ile tego tuszu nałożyła. Wolę naturalny wygląd rzęs. Dodatkowo, przynajmniej moje długie rzęsy bardzo skleja. Bym zapomniała chyba to jest grzebyk , tak trzeba nazwać jest mało wygodny. Miałam już tusz z podobnym grzebykiem i był zdecydowanie lepszy. Zapach tuszu też dosyć ciężki, mocny. Plusy. Tusz nie pozostawia smug, trzyma się cały dzień na swoim miejscu, nawet gdy pada i łatwo poddaje się demakijażowi.

Super

Do tuszu przekonała mnie moja makijażystka. Gdy 1 raz mnie umalowała efekt był wow. I używam do tej pory (około pół roku). Tusz ma pogrubiać rzęsy, ale oprócz tego również je wydłuża. Daje efekt naprawdę pięknych rzęs. Nie rozmazuje się, nie skleja rzęs. Szczoteczka dokładnie trafia w każdy kącik dając super efekt. Cena adekwatna do jakości. Opakowanie jak opakowanie, ale zawartość super.

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Najlepszy

Nie jestem pewna czy posiadam właśnie ten tusz ( zdjęcie jest inne , ja mam okrągła wersje buteleczki) ale nazwa sie zgadza. Jest to najlepszy tusz do rzęs jaki miałam. Nie zamienię go juz na nic. Jest idealny. Przy jednej warstwie genialnie wydłuża rzęsy, potem przy kolejnych juz pogrubia. Efekt jest spektakularny. Osobiście wole delikatny makijaż dlatego muszę sie z nim umiejętnie obchodzić. Zbyt duża ilośc tuszu na szczoteczkę lub kolejna warstwa moze zapewnić nam przerysowany efekt sztucznych rzęs. Plusem jest to, ze mimo rzęsy po nim sięgają brwi, to nie odbija sie, nie kruszy. Mozemy być spokojne o rzęsy przez cały dzień. Bardzo eleganckie i estetyczne opakowanie. Mam rzadkie i krótkie rzęsy, ale z tym tuszem nie potrzebuje doklejania kepek ani innego badziewia.

Używam tego produktu od: Dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

DLA CIERPLIWYCH I WYTRWAŁYCH

Plusy:
+ fajna szczoteczka, dobrze rozczesuje i rozprowadza tusz

Minusy:
- żeby rzęsy nie posklejały się, trzeba wytrzeć nadmiar tuszu w chusteczkę, co przy silikonowej szczoteczce wcale nie jest proste
- efekt dość przeciętny, wręcz słaby
- cena nieadekwatna do jakości

SUPER TUSZ

Swój tusz kupiłam w daglasie cena to koszt ponad 87 zł. Ładne klasyczne opakowanie srebrne z czarnymi napisami. Szczoteczka mała sylikonowa.

Plusy:
+nie kruszy się
+pogrubia rzesy
+bardzo czarny
+efekt sztucznych rzes
+delikatnie jakby wywijał rzesy i powoduje, że oko wygląda tak jakby bardziej otwarte
+nie podrażnia oczu
+dobrze sie zmywa nie rozmazuje się
+wydajny

Minusow nie zauważyłam ewentualnie tu mogę zaliczyćwysoką cenę i trudną dostępność do produktu w drogeriach.

Super niespodzianka

Dlugo opieralam sie wszelkim tuszom do rzes z silikonowymi szczoteczkami. Wreszcie dalam sie namowic sprzedawczyni w Duglasie i zakupilam ten egzemplarz, ktory naprawde pozytywnie mnie zaskoczyl. Zdecydowanie pogrubia, dobrze rozczesuje, nie obsypuje sie, ma ladna czern, dobrze sie zmywa - czyli same zalety za przystepna cene. Polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Najlepszy !

Niesamowite pogrubienie!

Kupiłam tusz na promocji za 36 zł. Najlepszy jaki miałam, a jestem bardzo wymagająca. Jedna warstwa wygląda lepiej niż 3 warstwy zwykłego tuszu.

Polecam.

Używam tego produktu od: 2 msc