Ava, Beauty Home Care, Age Control, Serum pod oczy z algami morskimi i koenzymem Q10

Sprawdź ceny produktu

Wyjątkowo odżywcze serum pod oczy Ava Beauty Home Care Age Control stymuluje procesy regeneracji skóry, pobudza odnowę kolagenu, głęboko nawilża skórę, poprawia jej napięcie i elastyczność. Zawiera ekstrakt z alg morskich, koenzym Q10, wyciąg z ziela świetlika lekarskiego oraz witaminę E. Serum spłyca istniejące zmarszczki i opóźnia powstawanie nowych.
Serum pod oczy z algami Ava polecane jest dla każdego rodzaju skóry

delikatnie nawilżający

Serum w nazwie do gruuuuba przesada. Raczej jest to lekki krem nawilżający pod oczy. Dobrze się wchłania w szybkim tempie, jest niesamowicie wydajny, ale pojemność też jest dużo większa niż klasycznych kremów pod oczy.
Kosmetyk nie obciąża skóry, działa lekko nawilżająco, odpowiedni dla młodej skóry. Przy mojej odwodnionej cerze jest niewystarczający by zaspokoić jej potrzeby.
Krem współgra z makijażem, nie roluje się, w ogóle nie pozostawia żadnej warstwy na skórze, wchłania się całkowicie.
Polecam osobom ok. 30, bez większych zmarszczek i z nie przesuszoną skórą.

Lekki kremik

Nie polecałabym tego kremu dziewczynom, które już mają zmarszki, bo jest za mało nawilżający i nie będzie odpowiednio pielęgnował takiej skóry. Nie mam jeszcze takich problemów więc dla mnie taki krem jest wystarczający , na dzień pod makijaż, bo korektor dobrze się na nim utrzymuje. Na noc dla mnie jest za lekki. Plusem jest również duża pojemność, pewnie starczy na dość długo. Opakowanie też jest wygodne, tubka zawsze na plus,