SunOzon, Classic, Matujący fluid przeciwsłoneczny SPF 30 - wysoka ochrona

SunOzon, Classic, Matujący fluid przeciwsłoneczny SPF 30 - wysoka ochrona

Rossmann SunOzon matujący fluid przeciwsłoneczny SPF 50. Wysoka ochrona dla bladej, wrażliwej na słońce skóry. Ochrona UVA/UVB. Fluid przeciwsłoneczny jest wodoodporny i dostarcza skórze substancji przez co pozwalają ja delikatną i gładką. Matuje skórę twarzy. Przy regularnym stosowaniu fluid przeciwsłoneczny SunOzon SPF 30 zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry spowodowanemu oddziaływaniem promieni słonecznych. Przetestowany dermatologicznie.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

najlepszy

Rewelacyjny produkt. Ma wszystko to, czego oczekuje od filtrow:
- dobrze zabezpiecza skore przed słoncem
-ma fajna na wpoł lejaca konsystencje , doskonale sie przez to wchłania lekko matujac skore, bez uczucia zaklejenia co mi sie zdarzało przy wiekszoci innych tego typu mazideł,
-przez chwile skora jest jakby lekko zabielona ale efekt ten znika po kilku minutach,
-dobrze spisuje sie pod makijaz,mam wrazenie ze przedłuza jego trwałosc- zaznaczam tutaj e moja skora jest gruba i tłusta, wiec latem stosuje głownie filtr i nic ponad to na twarz
-nie sciaga,nie przesusza,NIE ZAPYCHA POROW
- jest tani, łatwodostepny
-pachnie jak typowy kosmetyk z filtrem, ja ten zapach lubie, kojarzy mi sie ze słoncem
- wydajnosc srednia ale przy jago cenie nie jest to absolutnie wada.
Z koncem sezonu złapałam ostatnie opakowanie z rossmanowskiej połki, wciaz go mam i uzywam, jestem juz bliska denka.
Mam nadzieje ze nie zostanie wycofany. Odkupie nie raz.

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: koncze trzecie

po aplikacji unikaj prowadzenia pojazdów

Kremik ten kupiłam jeszcze latem. Myślałam, że wzięłam wersję z filtrem 50, a tu taka gafa. Dlatego używam go dopiero teraz i to głównie po domu.

Nie jest spowodowane bynajmniej tym, że filtr ten jest niewyjściowy. Nie jest.
Produkt kupujemy w kartoniku, w którym znajdziemy opakowanie docelowe. Nie jest to klasyczna tubka, której fanką jestem, ale to opakowanie też jest w porządku. Fajnie, że można postawić je "na głowie".
Sam krem ma dość rzadką konsystencję. Na moje oko jest to bardziej mleczko. Używany w przepisowych ilościach przez pierwszy moment bieli skórę, jednak przy odpowiednim wklepaniu znika bez śladu. I tak, w moim przypadku rzeczywiście się nie świeci, ale jestem posiadaczką cery suchej.
Nie zapycha.

Jedyne co mnie w tym filtrze drażni to zapach. Czuć go alkoholem na kilometr. Kiedy go używam dostaję zawrotów głowy. Najgorsze jest jednak to, że zapach wcale nie ulatnia się tak szybko. On trwa. Może nie cały dzień, ale przez godzinę czuję go na pewno, nawet jeśli nałożę na niego podkład czy puder.

W skrócie jest to produkt dobry. Nie bieli, nie błyszczy się, jest łatwodostępny i ma kuszącą cenę. Mimo wszystko nie wiem, czy do niego wrócę. Ten zapach mnie odstrasza.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca po domu

troszkę się świeci, ale nie jest tłusty

Nigdy wielkiej wagi do filtrów nie przywiązywałam, ale moja mama ma od słońca straszne przebarwienia, więc postanowiłam się wziąć za siebie póki czas i zadbać o ochronę przed słońcem.

*Produkt to biała emulsja. Nie bieli skóry, gdy się wchłonie.

*Nie daje efektu matu, ale i tak nie jest tłusty w porównaniu z niektórymi filtrami, których kiedyś używałam. Buzia lekko się świeci, ale delikatnie. Nie lepi się.

*Nadaje się pod podkład. Podkład nie roluje i nie waży na nim.

*Buzia nie dusi się pod nim.

*Nie zapycha.

*Cera nie przetłuszcza się po nim wcześniej i bardziej niż zwykle.

*SPF 30.

Ogólnie za 8 zł to naprawdę super produkt. Malutkie opakowanie wszędzie się zmieści. Ja mam cerę mieszaną w stronę suchej z przetłuszczającą się lekko strefą T i polecam. W końcu filtr nie kojarzy mi się z tłustą mazią dającą efekt żarówki i zapychającą pory.

Używam tego produktu od: ok. mies

Rewelacja!

Kupiłam kosmetyk zachwycona niską ceną- około 8 zł.

Namiętnie szukam czegoś z wysokim filterm do twarzy, co nie świeciłoby się na buzi, mozna by bylo na to nałożyc makijaż itp.

NO i moje drogie Panie powiem Wam, że znalazłam ideał!

Plusy:
+idealna lekka konsystencja- to jest jakby mleczko do twarzy
+doskonale sie nakłada dzięki takiej płynnej konsystencji
+Nie bieli!! krem jest jakby taki półprzezroczysty, dzięki temu nawet bez lusterka nie zrobimy sobie smug.
+wchłania się do matu, nawet przy nałożeniu 2 warstw (ja zawsze nakładam asekuracyjnie 2 warstwy). Nie jest to zmat natychmiastowy, trzeba odczekać około 5 min aż krem się wchłonie.
+nie zapycha, nie wyskakuja po nim pryszcze

POLECAM!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte