Tinted Lip Care (Szminka pielęgnacyjna)

Tinted Lip Care (Szminka pielęgnacyjna)

Firma posiada 4 odcienie, a ja uwielbiam odcień Bronze. Nie trzyma się długo, w końcu to tylko szminka pielęgnacyjna, a nie pomadka. Gdy gdzieś wychodzę to muszę ją mieć przy sobie. Dużo gwiazdek.
Odcienie:
- orange,
- pink,
- bronze,
- red.

Cena: 17,90 zł / 4 g

Dno i wodorosty

Oceniam kolor PINK.

Zalety:
- solidne opakowanie
- nie wysusza ust
- dośc kremowa konsystencja

Wady:
- kolor: dziwny plastikowo - fioletowy róż
- zostawia gorzki posmak
- nie zauważyłam działania pielęgnacyjnego
- podkreśla niedoskonałości ust

Ilość zużytych opakowań: Jedno

No cóż...

Szminka ma wygodne opakowanie, całkiem łatwo się ją rozprowadza, ale nigdy do niej nie wrócę... Dlaczego? Za bardzo zraziłam się kolorem, który wybrałam (pink). Taki odcień na zawsze zdyskwalifikował ją w moich oczach.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Oszukańczy kolorek

Praktycznie bezzapachowa szminka, która potrafi zwieść swoim kolorem. Ja posiadam odcień Red, który faktycznie jest różowy o perłowym wykończeniu.
+dobrze się rozprowadza na ustach
+lekko nawilża
+ładne wytrzymałe opakowanie
-kolor nie odpowiada temu, co było przedstawione na zdjęciu w katalogu
-mocne perłowe wykończenie
Ta szminka nie podbiła mojego serca, bo są zdecydowanie lepsze i ładniejsze w tym przedziale cenowym nawet w Avonie, a w dodatku zawiodłam się mocnym i nieładnym kolorem.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat

Avon Mark - relacja

ja polubiłam

Kupiłam jak tylko pojawiła się w katalogu,przy cenie 12,99zł pomyślałam że warto spróbować.Wzięłam kolor Red,który daje lekki kolor i połysk ust,który bardzo lubie bo efekt nie jest wyzywający(nie nawidze mocno pomalowanych ust na dzień,to wygląda tandetnie a moje koleżanki z klasy i szkoły o tym nie wiedzą)
Plusy:
-cena w promocji
-efekt idealny do naturalnego,dziennego makijażu
-faktycznie nawilża usta,nie są już takie drapiące tylko gładkie :)
-zapach całkiem ładny
-fajnie sie rozprowadza
+/- konsystencja kremowa,nie każdemu może sie spodobać
Minusy:
-trzyma sie 2h potem nie ma go na ustach
-cena bez promocji
-pomadka jest dosyć łamliwa bo miękka i trzeba uważać przy malowaniu aby jej nie złamać,więc trzeba ją minimalnie wysuwać

Używam tego produktu od: 3miesiące

Bardzo lubię!

Obecnie mam szminkę pielęgnacyjną z odżywczym woskiem pszczelim RED. Kiedyś miałam PINK.

PINK bardziej wpada w metaliczny różo-fiolet.
RED jest bardzo jasno-czerwono-różowa, delikatniejsza, bardziej klasyczna.

Szminka wspaniale pielęgnuje usta, nadaje się na mróz, wiatr i opady. Wykończenie ust jest perłowe, subtelne. Szczególnie RED jest wart uwagi, PINK poleciłabym nastolatkom o chłodnym typie urody.

Taka sobie

Szału nie ma.
Plusy:
+dobre nawilżenie
Minusy:
- mam pink i wygląda okropnie tandetnie, zupełnie inaczej niż w katalogu
-absolutnie brak zapachu
Szminka tylko nawilża, żeby wyjśc z pomalowanymi nią ustami nawet nie ma mowy, jedynie zostaje w domu, a tak to odpada, a szkoda, bo naprawdę dobrze nawilża :(

Używam tego produktu od: jakiś 2 miesięcy

tandetna poświata..

Około okresu zimowego 2011/2012 pomadka pojawiła się w katalogach avonu jako nowość.. Z tego, co widzę po opiniach tutaj, pomadka przechodzi bardziej reaktywację.
Ale do rzeczy - zamówiłam odcień Pink. Wydawał się zwykłym różowo-cielistym odcieniem. Nie spodziewałam się jednak tandetnej fioletowej poświaty. Ciężko ją znieść, gdyż objawia się już po jednorazowej aplikacji.
Szkoda, ponieważ pomadka nienajgorzej nawilża i ma całkiem ładne opakowanie.

Cena, niska : ok. 10zł, ale nie zdecyduje się ponownie

Ilość zużytych opakowań: 2 razy użyta

Iryzujący wysuszacz

Posiadałam wszystkie odcienie tego specyfiku. Używałam go jako nastolatka i wtedy wydawał mi się bardzo atrakcyjny. Z perspektywy czasu nie podzielam już tej aprobaty. Pomadka dośc szybko sie psuła i zaczynała brzydko pachnieć. Nie nawilżała zbyt intensywnie ust. Kiedys podobała mi sie iryzująca poświata tych pomadek, teraz uważam, że wygląda to dośc tandetnie. Przy użyciu jednej warstwy wargi wyglądały nawet dobrze, ten metaliczny efekt nie był zbyt nachalny. Jednak aby intensywnie nawilżyc wargi jedna warstwa to za mało. Niestety przy kilku pociagnięciach usta śiweciły się kiczowatą trójwymiarowością.
Istnieją naprawde o wiele lepsze kosmetyki do pielegnacji ust.
Używam tego produktu od: x lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

już wolę wazelinę

ja i mama kupiłyśmy kiedyś te pomadki. Miałysmy red i pink - obie byłyśmy delikatnie mówiąc rozczarowane.

Ja miałam red i oto moja opinia:

plusy:
-działa jak każda inna pomadka ochronna w przedziale cenowym 2-5zł - chroni przed słońcem, wiatrem, wysuszeniem
- jest jej sporo
- ma ładne opakowanie ze złotym pierścieniem na środku, opakowanie jest trwałe i nic z niego nie odpryskuje

minusy:
-okropnie perłowa i do tego opalizująca - mi ten efekt zupełnie nie odpowiadał
- oba kolory, które testowałam były prawie identyczne
- okropny zapach, rzadko coś aż tak mi nie pasuje. to było z 10lat temu,a do dziś pamiętam te mdłe zapaszki

ogólnie spełnia swoje zadanie jako pomadka ochronna,ale to robi nawet wazelina, którą dostaniemy w każdej aptece, czasem nawet w całkiem ładnych opakowaniach, za mniej niż 5 zł. kolory są zbyt wyraźne i nie każdemu pasują,są za bardzo perłowe i widac je na ustach (może nie sam kolor,ale taka opalizującą poświatę- jak dla mnie to pasuje tylko nastolatkom) Ja byłam nią bardzo zawiedziona, używałam tylko w domu, żeby się nie zmarnowała.

Używam tego produktu od: klika miesięcy

Za te cenę są lepsze!

*Opakowanie zwykłe, proste,trwałe
*Ładny kremowy zapach
*Dobrze się rozprowadza
*Daje deliketną różową poświate-mam kolor pink
*Na poczatku fajnie zmiękcza i nawilża usta ale potem daje efekt wysuszenia:(
*pielęgnacja na średnim poziomie:)

Ponieważ nie nawilża i wysusza usta więcej jej nie kupię!

Jak dla mnie może być

Jak dla mnie produkt jest rewelacyjny. Uzywam odcienia Red. Świetnie nawilża, nadaje ustom delikatny kolor, dośc sdługo sie utrzymuje. Jedynym minusem jest zapach i smak szminki za co odejmuję gwiazdkę.

Fajna

Miałam 3 odcienie (oprócz red) i dziwią mnie opinie innych użytkowniczek :)

Mi ta szminka spasowała, ładne odcienie, lekkie nawilżenie.

Jedynie jej smak jest odpychający za co odejmuję gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania